Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa opolska


Gizd.

Recommended Posts

widzę, że to nasze województwo jest bardzo małe, mało kto tu pisze (no chyba, że wszyscy się budują i nie mają czasu :D). Wiem po sobie, że nie ma na nic czasu, a chcę ukończyć stan surowy zadaszony jeszcze w tym roku (zacząłem w lipcu). Właśnie robi się poddasze, w przyszłym tygodniu przyjedzie więźba, oby tylko zima przyszyła dopiero na same święta. :-?

 

pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Caterina myślę ze najwięcej dowiesz się w grupie osób które mają ten sam projekt co ty. Spróbuj w wyszukiwarce, wrzuć nazwę, symbol projektu . Będzie problem jeśli masz projekt na zamówienie. Ale i na to znajdziesz odpowiedz jak dobrze poszperasz na forum. Powodzenia Caterina i niech Wam domek rośnie :wink:

 

 

Nie mamy projektu na zamówienie. Szukałam osób które budują ten projekt (OMEGA M/L), niestety bez powodzenia.

Pozdraiwam

http://www.projekty.ign.com.pl/index.php?p=detail&id=221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Caterina jest jeszcze inne wyjście. Zobacz http://www.architekci.pl wybierz Architektów z Opola( koszty są zróżnicowane w kraju) Są tam zarejestrowani chyba wszyscy z tej branży. Powysyłaj im maile ze swoim domkiem z zapytaniem o ogólną wstępną wycenę za roboty stanu surowego a jeszcze lepiej odwiedż ich osobiście. Jak trafisz na ich dobry humor to Ci na pewno pomogą ewentualnie zaproponują kosztorys.Powodzenia.

ps.

Ładniutki ten domek. Gdzie będzie stał ???

 

 

pozdrawiam. Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROPONUJE ZBUDOWAć MAPę WOJ.OPOLSKIEGO FORUMOWICZóW MURATORA (jest podobna Polski) Myślę że będzie pomocna dla wszystkich. Dużo osób odwiedza tą stronę Grupy Opolskiej mimo że jest mało wpisów, więc może zostawią jakiś ślad po sobie.

 

zaczynamy

 

Czarnowąsy koło Opola

 

 

kto następny ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale od lipca zaglądam na forum a dopiero teraz natknęłam się na grupę opolską :oops:

Oczywiście dopisuję się do klubu.

Budujemy w Kędzierzynie-Koźlu, właśnie się uprawomocniło nasze pozwolenie na budowę, ruszamy na wiosnę a zimą będziemy gromadzić materiały.

Stawiamy APS 96 z lubelskiej pracowni Archi-projekt.

Napewno będę tu teraz częściej zaglądać.

Pozdrawiam wszystkich "ziomali" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Annja!!!

Miło że nas znalazłaś, lepiej póżno niż wcale :wink:

jesteś po sąsiedzku z Kamilem1967 :roll:

Prosze pochwal się swoim domkiem. Może jakiś link wrzucisz ? :roll:

Mam nadzieję że w razie potrzeby znajdziesz pomoc w naszej Grupie, co prawda dopiero się rozbudowuje w porównaniu z innymi :-? ale to także od nas zależy jak się rozkręci. Więc zaglądaj i pisz,pisz,pisz :wink:

ps.

Ładny masz emblemat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, fajnie że taki ruch w interesie :wink: :D Zahir1000 dzięki za miłe powitanie. Rzeczywiście budujący z K-K się uaktywnili. Do Kamila 1967 mam wprawdzie kawałek bo Koźla gdzie będziemy wiosną stawiać domek do Starej Kuźni jest jakieś 12 km albo i lepiej ale to i tak fajnie że tylu forumowiczów po sąsiedzku. A gdzie buduje się ronia1975?

Ja właśnie zakupiłam pustaczki na naszą chałupkę i zamówiłam okna w Oknoplaście bo zimą mają dobre promocje.

Dla zainteresowanych link do naszego projektu: http://www.archi-projekt.com.pl/ramka.php?i=top20

Zmian było nie wiele, dobudowliśmy wiatę obok garażu i zlikwidowaliśmy obie lukarny na elewacji ogrodowej, w łazience będzie okno połaciowe a zamiast obu połaciówek na strychu okno w szczycie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...