Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa opolska


Gizd.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Witam

poszukuje dobrego fachowca /stolarza od mebli kuchennych

wiem ze jest duzo firm w opolu ale oni chca straszne pieniadze za zwykle kuchnie:(

moze mozecie mi kogos polecic kto jest solidny, pilnuje terminow:) i nie zdziera

 

a druga czesc pytania to moze wiecie gdzie sa jakies promocja na systemy docieplen do domkow (styropian, kleje, sietki , tynk) , mam dom w skorogoszczy taki starszy ogrzewam go piecami akumulacyjnymi i kominkiem ale troche zimny ten moj dom , wiec chce sie zabrac za ocieplenie

pozdrawiam

rafal

moj mail to

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszą kuchnię robił niejaki Orzechowszki posiadający firmę ANDORIA w Rudziczce. Jest dobry. Meble sa wykonane wzorowo, z solidnych materiałów. Jak pod koniec zeszłego roku porównaliśmy kilka ofert to jego ceny mieściły się w normie. A sam facet umie coś doradzić.

 

Krzyku - przepraszam że nic nie napisałem, ale górale są zawaleni robotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wybudowaliśmy i od jesieni zeszłego roku mieszkamy. My w porównaniu z Tobą nie zrobiliśmy prawie żadnych przeróbek. Nie ma jedynie ścianki obok łazienki, tej która podkreślała przynależność stołu do kuchni. Dodatkowo zrobiliśmy pokój dla syna na poddaszu. Wszyscy nasi znajomi twierdzą, że w środku jest więcej miejsca niż wynikałoby to z wyglądu zewnętrznego. Nasza rodzina nie jest duża bo tylko 3 osoby, więc nam powierzchnia całkowicie wystarcza. Napisz co pozmienialiście u siebie. Mam teraz stałe łącze więc będę bywać na forum częściej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...