Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa opolska


Gizd.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej :D nie odzywałam się i dziennik tez mam zaniedbany i raczej nie będę go kontynuować( brak czasu) lale my właśnie wykańczamy nasz góralski domek...tzn.on wykańcza nas..

i takie pytanie: gdzie się zaopatrujecie w rośliny do ogrodu. wczoraj byłam w w Zawadzie w szkółce i ceny fajne ale może macie jakieś sprawdzone miejsce, bo ogród czas zacząć tworzyć :D :D

generalnie jeszcze raz się witam i będę się udzielać ,że by znów w niebyt nie popaść.....

pyt2 gdzie mam poprosić o skasowanie mojego dziennika...może założę wspomnienia w dziale zdjęcia domów-dziennika już nie chcę......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziękuję DUDUŚ na pewno skorzystam, bo juz nie mam sił :evil: :evil: :evil:

 

Ja tak teraz trochę z innej beczki;)

SPRAWDZONY I SOLIDNY

KONTAKT NA ŚWIADECTWO ENERGETYCZNE

MIESZKAŃ I BUDYNKÓW

WOJ.OPOLSKIE, ŚLĄSKIE,DOLNOŚLĄSKIE

wysyłam na priva

 

 

.. a co do ogrodu kordzina też myślę intensywnie, chociaż chyba temat będzie odłożony do przyszłego roku niestety z powodu braku kasy :x

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
ewcik będzie ci bardzo trudno, coś takiego znaleźć( a juz za normalną a nie warszawkacenę to już... :roll: ) my się załapaliśmy na ostatnie 3, w naszej okolicy teraz to juz rynek wtórny, popytam...w razie W dam znać.

 

 

wiem :cry: ale będę wdzięczna, jeśli popytasz... a mogę wiedzieć, ile Wy zapłaciliście za swoją no i jaką macie powierzchnię ?? daleko od opola??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już zdesperowana jestem.. bo bardzo marzę o domku, choćby takim tyci tyci... ale o domku, a nie mieszkaniu w blokowisku :cry: tylko ten brak ziemi powoduje, że zaczynam już we wszystko wątpić... :cry:

 

Hej

Nie stresuj sie niepotrzebnie :)

Zawsze coś się da znaleźć.

Posłałem Ci info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już zdesperowana jestem.. bo bardzo marzę o domku, choćby takim tyci tyci... ale o domku, a nie mieszkaniu w blokowisku :cry: tylko ten brak ziemi powoduje, że zaczynam już we wszystko wątpić... :cry:

 

Hej

Nie stresuj sie niepotrzebnie :)

Zawsze coś się da znaleźć.

Posłałem Ci info na priv.

 

Niby tak, ale obecnie działki są strasznie drogie, więc wybór staje się baaardzo ograniczony :-? ale dzięki za pocieszenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...