Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa opolska


Gizd.

Recommended Posts

Witajcie po Świętach,ech szkoda że się skończyły......

 

Tomekbudujedomek:tak mieliśmy budować systemem gospodarczym ale zmieniliśmy zdanie,jesteśmy na etapie szukania firmy,jesteśmy po tylu spotkaniach,że już mnie głowa boli od tego wszystkiego! Jak na razie przypadła nam do gustu firma z Czarnowąs,może znasz Pana Marcina Patrzek?czy mógłbyś napisać oczywiście jeśli masz jakieś opinie?facet wydaje się konkretny i można dogadać się np z kupnem materiałów-kupi na siebie z 8%vat,czekamy jeszcze na wyceny z dwóch firm i na tym koniec trzeba podjąć decyzję.a może kogoś polecasz?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie odnośnie geodety czy możecie polecić jakiegoś sprawnego i rozgarniętego:) czy jest może ktoś kto załatwiał wytyczenie działki i ile to kosztowało???

Geodeci:

Mandela, Opole Szpitalna 17 tel.77 454 50 84

Banach, Dobrzeń Wielki tel.601 516 896

myślę, że wystarczajaco sprawni i rozgarnięci;) cenowo podobnie, czas realizacji około miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam natus!

Dachóweczkę kupiliśmy w Krasiejowie w Firmie Raifel, to jest Creaton przywieziony z Niemiec. W realu prezentuje się b.ładnie. dzięki za komplement :)

 

Pozdrawiam - Jola http://emotikona.pl/emotikony/pic/0flirt.gif

 

Dzięki bardzo Jolu za informację, sprawdzę jakie tam mają teraz ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Czołem, kłaniam się z Wrocławia.

Czy ktoś z Was miał może doświadczenia z firmą Perfect Schody z Opola (tą - http://www.perfectschody.pl/ )?

Dostałem od nich dość konkurencyjną ofertę na schody i sprawdzam czy gdzieś jest haczyk (np. w wykonawstwie :) ).

 

Wyszukiwarka pokazuje mi, że była tu o tym dyskusja ale nie jestem w stanie przegrzebać sie przez te 60 str.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam Wszystkich

Aż miło - w 2002 roku znalazłem to forum i między innymi założyłem tą grupę. To dalej żyje! I nadal na tym samym niku. Pozdrawiam Was. Forum bardzo mi pomogło – w domu mieszkamy już 6 rok – czas na odświeżenie. Wiele cennych uwag i podpowiedzi uchroniło mnie od popełnienia błedów.

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witajcie po Świętach,ech szkoda że się skończyły......

 

Tomekbudujedomek:tak mieliśmy budować systemem gospodarczym ale zmieniliśmy zdanie,jesteśmy na etapie szukania firmy,jesteśmy po tylu spotkaniach,że już mnie głowa boli od tego wszystkiego! Jak na razie przypadła nam do gustu firma z Czarnowąs,może znasz Pana Marcina Patrzek?czy mógłbyś napisać oczywiście jeśli masz jakieś opinie?facet wydaje się konkretny i można dogadać się np z kupnem materiałów-kupi na siebie z 8%vat,czekamy jeszcze na wyceny z dwóch firm i na tym koniec trzeba podjąć decyzję.a może kogoś polecasz?

 

pozdrawiam

 

czy pan Marcin zrobił już dach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,coś słabo tu u nas,na opolskim!

 

owip2001-heheh:)nawet nie zaczeliśmy:bash:

 

ciągle pod górkę i jakoś nie idzie,czekamy na pisma z gminy w sprawie rowów,a prace mamy rozpocząć w czerwcu,a dach???????????????chyba dopiero w przyszłym roku,budujemy bez kredytu,więc sam rozumiesz.........

 

 

pozdrawiam ekipe opolską:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poszukuje Hydraulika sprawdzonego do wykonania calej instalacji w domu.Dzis dostalam wycene od goscia na 45.000 tys no i prosze was o pomoc bo wydaje mi sie ze kwota troche zawyzona

montaz instalacji ogrzewania podlogowego 145m2,montaz grzejnikow lazienkowych 3 szt 18,825zl

montaz automatyki ogrzewania podlogowego systemu uponor 8 termostatow 4,742zl

montaz instalacji wodno-kanalizacyjnej.Montaz spluczek podtynkowych geberit 2 szt oraz montaz grupy licznika wodnego 7,287zl

montaz kotla centralnego ogrzewania eko-groszek pol spaw max-plus 20kw w tym montaz zasobnika cieplej wody biawar 150l z grzalka elektryczna wraz z orurowaniem i oprzyrzadzeniem 14,904 zl

 

No i wychodzi ok 45.000 tys zl Co sadzicie o tym kosztorysie? Nie mam pojecia dlatego bardzo prosze o pomoc lub namiary na jakiegos sprawdzonego fachowaca z Opolskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...