Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa opolska


Gizd.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję dobrego solidnego no i oczywista taniego wykonawcy schodów z okolic Opola

Polecam http://www.schody-bucyk.opole.pl/

Gość solidny i chyba nie taki drogi. Robił mi schody jesionowe . Mają 2 lata i są przepiekne. Po roku, sam przyjechał ocenić jak się sprawują. Jego dzieło w moim domciu to te schody ze ścianą okaflowną.

http://www.schody-bucyk.opole.pl/6-3d.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szadam, no piękne te schody! a cena, jak rozumiem,z materiałem? też planujemy jesionowe ale cena tych jest chyba dość wysoka, przynajmniej z tego co juz sie orientowałam pośród znajomych mi inwestorów. no ale trzeba przyznać,że warte ceny.

 

A co z oczyszczalnią? jakoweś doświadczenia z użytkowania ktoś by przekazał? zastanawiamy sie nad szambem i oczyszczalnią, ale chyba bardziej w stronę tej druiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem pewien czy takie drogie. szerokość biegów 110, 17 stopni, cana oczywista z montażem. Gość przyjechał pomierzył, i po kilku miesiącach ( tak tak miesiącach ) przyjechał z ekipą i je w jeden dzień zmontował.

 

 

Mam oczyszczalnie.

 

Eksploatacja jest banalna. Zamontowana jesienią 2003. Mieszkamy od stycznia 2004. W pażdzierniku oprózniłem baniak. Tearaz po zimie może w kwietniu ponowię ten manewr. Robię to z ostrośności i zapobiegliwości a nie z jakiejś potrzeby.

Uwaga Oczyszczalnia nie jest bezwonna. Z odpowietrzników czasami zaleci .... szambem 8) Nikt się do tego nie przyznaje, ale taka jest prawda. Jako że sąsiedzi równiez mają podobne rozwiązania nie jest to zalezne od typu urządzenia. Ta więc przed tarasem :D odradzam wyprowadzanie kominków odpowietrzających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do schodów-podobne widziałam u znajomych cena z materiałem coś koło 6tys, też jesionowe. Także jak widać można je zrobić ciut taniej i może szybciej. Dlaczego u ciebie to trwało aż parę m-cy? Czyżbym musiała juz zamawiać schody?

Co do oczyszczalni, duże zaskoczenie z tą rzekomą bezwonnością, faktycznie nikt o tym jak dotąd nie wspominał. Czy jest kłopot w użytkowaniu? Słyszałam, że nie wszystkie detergenty można stosować mając POŚ.Byłoby to dość kłopotliwe, ale czy możesz to potwierdzić? na jaki typ POŚ się zdecydowałeś?Czy możesz polecić na priva?cena? Będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać cena to pojęcie względne.

Co do oczyszczalni, to jestem zadowolony. Mamy oczyszczalnie z drnenm rozprowadzającym. Dom eksploatujemy normalnie. A te zapachy - z tego powodu o tym piszę, że mozna sobie skomplikować życie. Jeden z sąciadów ma wyprowadzone kominki końcowe wentylacyjne tuż przy tarasie. Ja swój mam w miejscu neutralnym. Natomiast podczas montażu jego oczyszczalni zwróciłem mu uwagę, na co "fachowiec" zrobił mi wykład oty i owym. No a teraz .... czuć. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, ponieważ mieszkam dokładnie w połowie miedzy Opolem a Wrocławiem, zaglądam raz do grupy opolskiej raz do wrocławskiej, nie potrafię powiedzieć na czym polega fenomen wrocławiaków, że tak tam u niech tłoczno

 

Chyba na tym, że jest ich we Wrocławiu znacznie więcej :D

 

Pozdrawiam!

Darek Opole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...