Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Świętokrzyska


the_anonim

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...

Witaj GRUPO ŚWIĘTOKRZYSKA!!!

Na forum zagłądam od marca2004 roku i nie byłem świadomy istnienia grupy.Jak się cieszę że jednak zaistnieliśmy.

Zawsze to razniej się poczuć,że "ziomkowie" też tu bywają.

Słuchajcie trzymajmy się razem,wątek nie może upaść.

Jak dobrze pójdzie to może też ruszymy na wiosnę,5km pod Kielcami,praktycznie to już miasto.

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć grupo!!!

Zokazji zbliżających się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA chciałem złożyć życzenia:

,,By wam wszystko pasowało , by kłopotów było mało

byście zawsze byli zdrowi,by problemy były z głowy

by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie."

Pozdrawiam ,odzywajcie się!!!

Antek. :lol: :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Miło Was tu spotkać. Ja jestem z Sandomierza. Swój wymarzony domek zamierzam budować na wiosnę. Narazie jestem na etapie załatwienia pozwolenia i kupowania materiałów. Mam nadzieję że na forum pomożecie mi w rozwiązywaniu problemów budowlanych. Na tych sprawach niestety się wogóle nie znam.

Pozdrawiam Was i życzę Wam szczęścia w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Miło Was tu spotkać. Ja jestem z Sandomierza. Swój wymarzony domek zamierzam budować na wiosnę. Narazie jestem na etapie załatwienia pozwolenia i kupowania materiałów. Mam nadzieję że na forum pomożecie mi w rozwiązywaniu problemów budowlanych. Na tych sprawach niestety się wogóle nie znam.

Pozdrawiam Was i życzę Wam szczęścia w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marolka. Może będziemy wymieniać doswiadczenia. Wprawdzie mam ich na razie niewiele, ale może. Z racji sasiedztwa możemy też odwiedzaćd nasze budowy. My na razie mamy wszyskie papiery. W lecie musimy postawic fundamenty, napisz jaki masz projekt i w której okolicy miasta bedziesz budować.pozdrawiam i czkam na odpowiedź.pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Mariolka nie wiem czemu nie dotarła do Ciebie wiadomość. Pisałem Ci,że być może będziemy sąsiadami bo ja emigruję w tym samym kierunku, około 1 km od Sandomierza, choć w granicach miasta. Nasz projekt to ADROMEDA z Domusa (napisz czy Ci sie podoba). Wiesz co a może my w ogóle teraz jesteśmy sąsiadmi , napisz gdzie mieszkasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...