Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Świętokrzyska


the_anonim

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
czy ktoś zamawiał okna u Michalskiego w Strawczynie? Proszę o opinie...

http://www.michalskiokna.pl/

 

Ja właśnie kończę budować w Strawczynie i mój Wykonawca tam był, ale koloru ponoć nie było. My braliśmy w końcu z Morawicy, znajomy, który siedzi w temacie mówił, że z Morawicy są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie okna zamawialiście? jaki profil i kolor? my chcemy standardowe 3- szybowe na profilach Veki i w Starwczynie dobre ceny mają i jakość też podobno bez zastrzeżeń, szukam jednak więcej opinii na ten temat...

 

My mamy okna 3 szybowe z ciepłą ramką, zawiasy chowane i ciepły montaż od Jezierskiego. Póki co od pół roku jesteśmy przeadowoloni;-)

 

jarek244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do firmy 2 lata temu kupowaliśmy okna 3szybowe w apolloplaście - jakieś 40 okien z montażem (w tym część z szyami P4) - po 2ch latach bez zarzutu, jedna regulacja była potrzebna ale na oknie nietypowym bo 2.5m wysokości i 80cm często otwieranym i wychylanym ale to szczegół, fachowiec przyjechał kluczykiem pokręcił i tyle.. zero problemów, na wiosnę dla siebie na budowę też chyba tam kupię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
czy ktoś zamawiał okna u Michalskiego w Strawczynie? Proszę o opinie...

http://www.michalskiokna.pl/

 

Słyszałam bardzo dużo dobrego o tych oknach. Miałam od nich wycenę i korzystnie wypadli. Podobno mają też dobrą ekipę od montażu. Nie zamówiłam u nich bo za długi, jak dla mnie, termin realizacji. Zamówiłam z okna z vetrexu i są narazie oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy szukał ktoś z was okien z montażem w warstwie ocieplenia? Niewielu wyk. chce się podjąć...Budowa pod Ostrowcem.

 

W Kielcach na początku roku poszukiwałem takiej ekpiy i przyznam szczerze że częściej wiedziałem więcej niż sprzedawcy. Trafiłem na jeda firmę, która wiedziała o co mi chodzi z tzw. ciepłym montażem i na nich poszukiwania skończyłem, póki co jestem zadowolony.

 

jarek244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
My też budujemy w okolicach Starachowic, ale stemple, niestety już u nas poszły na opał:( Za to mam pytane odnoście firm zajmujących się instalacjami grzewczymi oraz tynkami z agregatu w naszych okolicach, ma ktoś namiary na soildne ekipy?

 

Zareklamuję się trochę :) w końcu do starachowic daleko nie jest.

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W tym roku zaczynam budowę w Chełmcach koło Kielc i poszukuję solidnej i niedrogiej ekipy do wykonania stanu zero (pytanie szczególnie do Nektaryny i Maciek87 którzy w zeszłym roku robili właśnie stan 0 w mojej okolicy:))

 

Jeśli ktoś ma kogoś sprawdzonego to proszę o namiary na:

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
A czy szukał ktoś z was okien z montażem w warstwie ocieplenia? Niewielu wyk. chce się podjąć...Budowa pod Ostrowcem.

 

Tak z czystej ciekawości: znalazłaś jakiegoś magika od tych okien ?

Bo już chyba z 3 osoba mnie pytała, czy w ostrowcu nie znam kogoś takiego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...