Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Świętokrzyska


the_anonim

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Stander masz piękny dom!!!!!

kto ci taką piekną podbitke zrobił, daj namiary.... na priv

jejku gdzie on stoi

 

Kasiu gdzie się budujesz??? może na zgode piwo za nasze domy....

 

Witam grupę

buduję się pod Sandomierzem w Milczanach, jestem z Tarnobrzega, ale jestem stary parasol za wisły, czyli wieśniak spod Sandomierza, witam i jak można przyłączam się do grupy i mam nadzieję że tu głównie rozmowy o budowaniu są.

 

Mam dom w stanie surowym, przykryty dachówką, z silikatów zbudowanych. Obecnie myślę gdzie kupić podbitkę, gdzie kominki u nas sprzedają dobre, i na woopsne okna, i zastanawiam się co następne, elektryk, co, wylewki???

 

anpi jak chcesz dam ci namiary do mojego murarza, strop zrobił dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jak za normalny syste alarmowy. Z tego co się orientuję jest to przedsięwzięcie rzędu 3500zł.lub więcej.

Rocznie, jednorazowo, czy miesiecznie? Taka jakas zielona jezdem :wink:

Mówię o opłacie za system alarmowy.

Monitoring to coś o. 150-200zł./ miesiąc, ale dużo zależy od warunków lokalnych no i konkurencji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAtarzyno

 

 

mialem robić okna na zime ale sobie to wybilem z głowy

 

dalem konstrukcje z desek plus folia folia, czy wytrzyma nie wiem

2 okna zalepione cegłami które leżały w domu

 

co do plotek, podobno nasz wspaniały ex poseł Sandomierski... Jaskiernia szuka dobrej pracy......

cholera moglem go na budowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jak za normalny syste alarmowy. Z tego co się orientuję jest to przedsięwzięcie rzędu 3500zł.lub więcej.

Rocznie, jednorazowo, czy miesiecznie? Taka jakas zielona jezdem :wink:

Mówię o opłacie za system alarmowy.

Monitoring to coś o. 150-200zł./ miesiąc, ale dużo zależy od warunków lokalnych no i konkurencji :D

Dzieki czlowieku! Wreszcie widze swiatelko w tunelu.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAtarzyno

 

 

mialem robić okna na zime ale sobie to wybilem z głowy

 

dalem konstrukcje z desek plus folia folia, czy wytrzyma nie wiem

2 okna zalepione cegłami które leżały w domu

 

co do plotek, podobno nasz wspaniały ex poseł Sandomierski... Jaskiernia szuka dobrej pracy......

cholera moglem go na budowe....

OK. A nie zabezpieczasz jakimis alarmami cy cus? Ja mam fobie, ze mi sie jakies gowniarze wlamia dla zabawy i poniszcza. Moze przesadzam?

Co do poslow to sie nie orientuje, ale jak dobry fachowiec i cena przystepna to czemu nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Katarzyny!

Witam! Ja tez mam fobie na punkcie bezpieczenstwa....a poniewaz budowa jest daleko od miejsca w ktorym mieszkamy to przed wyjazdem zabezpiczyłam surowy stan domu roletami antywłamaniowymi i alarmem (nie podłaczonym pod agencje ochrony ale z przekaznikiem na telefon zaufanych ,ktorzy moga sprawdzic co sie dzieje).Po prostu nie chce byc mądrym Polakiem po szkodzie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAsiu ale i tak jest możliwe że firma ochroniarska nei zdąży na czas, albo akurat będzie miała 3 wezwania.... albo złapią kapcia i... Cie okradną.....

 

zresztą choćby nie wiem jak zabezpieczał... kradzież zawsze możiwa.... ubezpieczenie zmniejsza jej dotkliwość... ale pewnie i tak firma ubezpieczeniowa nas oszuka i nie wypłaci odszkodowania... a miałem takich spraw wiele... koło się zamyka....

 

ale jak najbardziej trzeba utrudniać... nawet można za 30 zł kupić atrape kamery!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...