Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Świętokrzyska


the_anonim

Recommended Posts

STANDER - apropos elektryki, to za istalatorstwo wzia sie mój chłop, z racji wykształcenia w tym kierunku, elektryka z uprawnieniami tez mamy. Wstepny projekt instalacji istnieje, ale Tomasz troche szaleje z ta elektryka bo to i gniazdek cała chmara, siec tel, siec pod internet, kabelki pod rolety, alarmy. Na szczescie jacys pomocnicy sie znalezli wiec mam nadzieje ze robota ruszy. a dokumentacje teraz podobno robi sie sie cyfrowo.. czyli kazda scianka ma zdjecie po okabelkowaniu.

 

Pozdrawiam

 

Nie ma to jak mieć w domu fachowca :D . Mój mąż walczył przez ostatnie soboty z pionami kanalizacyjnymi do trzeciej w nocy (bo tylko w soboty jest w domu). A z tą dokumentacją cyfrową... przywiózł mi z budowy 119 zdjęć owego okablowania i ja mam to teraz opracować. :-?

 

Widzę, że ruszyliście ostro do pracy. To cieszy.

Byle do przodu! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Korzystając z okazji, że ostatni raz zasiadma przed Świętami przed kompem, chcę złożyć CAŁEJ grupie świętokrzyskiej po 1000 kroć zdrowych, spokojnych, oczywiście mokrych;-) i wogóle wogóle superowych Świąt Wielkiej Nocy i co by też zajączek pomagał Nam podczas budowlanej drogi przez..... :lol:

Wszystkiego dobrego!

 

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że wszyscy dzielnie pracują... ewentualnie załatwiaja papierkologie.

U nas grupa hydraulika okazała sie rewelacyjna i w niecałe 3 dni.. zakończyli sprawe wod-kan (polecam na 100%), poza tym coraz wiecej kabelków i tynków w srodku, a ja biegam po urzedach bo okazało sie ze nie mam przepisanego pozwolenia na budowe z poprzedniego własciciela .. (dance macabre ).

Anpi przepraszam ze nie podałam ci jeszcze namiarów o jakie prosiłeś.. ale ostatnio mam mase pracy a z moim m. widuje sie noca.. i jakos ciezko nam pogadac..ale nadrobie.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podciągam. Pozdrawiam.

 

Tynki mi schną aż miło, robi się coraz jaśniej w domku. :D

Nie widać już tej sieci kabli, a w przyszłym tygodniu może i rurki na podłodze znikną pod betonem i... zacznie się pod górkę. Grubą robotę widać, a te wykończeniowe duperele to się muszą ciąąąągnąć, już to czuję. Tym bardziej że o fachowców coraz trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hej

Stander super że tynki za wami.. u nas sie ciagnie dalej. Okna wprawione, drzwi i brama garazowa tez... ale tynki.. nie wiadomo kiedy. Kasa topnieje w zastraszajacym tempie. Zielsko i chwasty w ogrodzie dobrze sie maja choc traktuje je randapem. Reasumujac jestem juz lekko przerazona tym wszystkim ... a końca nie widać

Napiszcie co u was i u waszych domków słychac

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...