Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Świętokrzyska


the_anonim

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej

Cos tu cisza straszna.. a ja czekam na kolejna transze kredytu (oj barrrdzo), tynkarze uwijaja sie , kable drożeja coraz bardziej ( i w hurtowni powiadają ze miedz do góry pójdzie, cenowo rzecz jasna).

Wiec pozytywnie :-(

a tu moje okna pookrecane folią ( nie wiem czy uda mi sie wkleić)

http://foto.onet.pl/upload/26/7/_600531_n.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam;-)

 

Oj faktycznie u nas cisza, jak by makiem zasiał.

A u Ciebie Ewa widzę, że praca wre! Tylko pozazsrościć, domek pięknieje od śrdoka;-)

My jesteśmy po wylewkach i czekamy w poniedziałek na elektryka i za raz po nim wchodzą tynkarze;-)

Oj będzie się działo!

Pozdrawiam

jarek244

 

P.S.

Macie juz nową bramę z tej kieleckiej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

No ciesze sie ze ktos tu jednak zaglada.. w ten zaułek świetokrzyski.

Brame mamy z DROMY, mielismy juz wtedy umowe podpisaną.. i tak mi głupio było, zalezało nam tez na czasie.. i inne takie.

Od kilku dni z niecierpliwoscią czekam na kase z banku ... i okazało sie ze sie im papiery zapodzialy - po prostu rece opadaja i nie tylko.

Ja mam chyba zbyt słaba konstrukcje psychiczna na taką budowę.

Ponizej nasza brama .. jeszcze w folii aby tynkarze nie udekorowali jej zanadto i nasz "przeuroczy" płotek

 

http://foto.onet.pl/upload/28/8/_600574_n.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Super że jest taka grupka! Na razie chciałam szybciutko się przywitać a w wolnej chwili nadrobię zaległości :) Melduje się spod Św. Krzyża - przynajmniej niedaleko zamierzam budować mój maleńki domek na rodzinne wypady za miasto :D jeszcze nic nie zaczęłam działać - mam dopiero upatrzony projekt no i kawał pola :) mam też niestety mało gotówki, więc domek będzie stawiany po gospodarsku... na razie tyle, pozdrawiam wszystkich grupowiczów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy Ludzie!

 

Poszukuję na gwałt :lol: ekipy do zrobienia zabudowy poddasza płytami gips-kartonowymi. Poratujcie!

 

Widzę, że nie tylko ja mam problem ze znalezieniem fachowców. Szukam teraz kogoś, kto zrobiłby mi na wczoraj płytki w kotłowni, bo za dwa tygodnie firma chce kończyć instalacje, powiesić kociołek i zbiornik na wodę.

 

Ekipa od rygipsów wprawdzie schodzi u mnie z poddasza - mam nadzieję, ale nie pewność :-? - w przyszłym tygodniu, ale robią równolegle jakiś ośrodek wczasowy, więc u mnie pojawiają się z doskoku. Toteż nie polecam, tym bardziej że trzeba im szykować jakieś "warunki lokalowe", bo są z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jarku ciesze sie ze sie odezwałeś ... juz myslałam ze nie wychodzisz ze swojej budowy :-)

Moi tynkarze kończa robotę, musze przyznać że dobrze sie stało ze poprzedni fachowcy poszli sobie.. bo teraz wychodza kwiatki po nich - pajeczynki na suficie. Obecnych musze pochwalić, robia solidnie moge polecić- robote mozna obejrzec u mnie.

Anpi jesteś pewien ze chcesz robić gipsy przed tynkami??? z mojej wiedzy chemiczej a jakis tam tytuł mam wynika ze gips jest bardzo higroskopijny. Wiec jak potem zrobisz tynki.. to wilgoć wejdzie ci w gips, który potem bedzie ci pękał.

W przyszłym tygodniu ruszaja z miksokretem .. a teraz CO i kolosalne wydatki .. a kredycik topnieje oj topnieje. dance macabre :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo, oczywiście płyty będę kładł po tynkach, ale ponieważ wiem, jak odległe terminy mają ekipy, chcę już teraz sobie jakąś "zaklepać", żeby nie było kolejnych przestojów. Moi tynkarze mają wejść za jakieś 2-3 tygodnie. A na razie na budowie w zasadzie nic się nie dzieje. I to mnie martwi, bo muszę się wprowadzić przed zimą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozumiem Andrzeju.

Mi regipsy połozą chyba tynkarze.. aczkolwiek i tak musze czekać teraz aż tynki wyschną i wylewki... w tym czasie moze cos koło domu sie zrobi? Na razie czekam na decyzje fachmena od glazury.. czy bedzie miał chęci i czas na prace u nas.

 

Oj szkoda ze kasa nie napływa w równie szybkim tempie jak wypływa - czy to tylko mój problem, czy tez normalny porządek rzeczy???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich świętokrzyskich forumowiczów budujących dom:) Cieszę się, ze jest atkie forum, zawsze to będzie gdzie popytać, ajk są jakieś wątpliwości. A tych oczywiścnie nie brakuje. Pytania mnożą się w głowie. Jest to nasza pierwsza i.........ostatnia budowa domku:)) Niewiele wiemy co jest ważne i czego dopilnować. Mam nadzieję, ze z pomocą Waszą będzie to prostsze:) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich świętokrzyskich forumowiczów budujących dom:) Cieszę się, ze jest atkie forum, zawsze to będzie gdzie popytać, ajk są jakieś wątpliwości. A tych oczywiścnie nie brakuje. Pytania mnożą się w głowie. Jest to nasza pierwsza i.........ostatnia budowa domku:)) Niewiele wiemy co jest ważne i czego dopilnować. Mam nadzieję, ze z pomocą Waszą będzie to prostsze:) Pozdrawiam.

 

 

Witamy Emirx!

 

Ja też, za Ewą, pytam: z której strony Kielcuchów (to, wbrew pozorom, jak najbardziej pieszczotliwe określenie) klikacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to chyba uroki tzw. sezonu oraz faktu ze wiekszość poszukiwanych nad Tamiza teraz gości albo w innych krajach strefy euro.

My na razie jakos znajdujemy chetnych do pracy i przestojów brak, ostatnim sukcesem jest znalezienie kafelkarza, który ma czas pod koniec czerwca :-). Generalnie jak jeden nie moze w umówionym terminie to szukamy innych ... kolega budowlaniec ma troche kontaktów wiec korzystamy. Ja juz sie nie przejmuje terminami.. bo szkoda nerwów, bardziej martwi mnie to na co starczy kasy a na co niestety juz nie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...