Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Świętokrzyska


the_anonim

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej

Monikaaaa, piekny ten wasz domeczek.

Bardzo ładne te twoje łazieneczki, musze przyznac ze adrenalina wyglada bardzo fajnie, a ta niebieska łazienka z jakich płytek - tubadzin?

Generalnie fajanie i wesoło, bardzo podoba sie sie tez zestawienie niebieskiego i zielonego w jednym z pokoi , kolorowo i zabawnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, jak trafię dobrą i tanią ekipę, to może nie trzeba będzie się na nich zdawać? 8) A czasami tak bywa, że jedno schromolą, a co innego zrobią świetnie.... Może akurat poddasze? :p :p

 

Dzieki, polecam sie pamieci. Wiem ze dwa razy nie wchodzi sie do tej samej wody wiec wolałabym juz nie sprawdzac ich fachowości, tym bardziej ze codziennie nowa pajeczynka wychodzi. Na razie chłopaki ruszyły z gładziami, kafelkarz działa powoli lecz dokładnie.

Drenaż zrobiony, krzaki wyrwane, teren wyrównany, spec od komina przyjdzie w niedziele.

 

Adaman a gdzie sie budujecie, Jarek pisze że po sąsiedzku .. wiec to równiez blisko mnie, bo my w Ćmińsku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ewa masz u mojej żony co tylko chcesz, po rozmowie z hydraulikiem nie ma problemu z przeniesieniem pralni o suszarni;-) Jesteśmy Ci wdzięczni za tę podopowiedź!

 

adaman

 

Jak oglądaliśmy Wasz domek to troszkę nam się pozazdrościło Waszego naprawdę niesmaowitego miejsca na ziemi! Taki spokój, cisza i tylko trele ptactwa, aż ciary nas przechodziły, naprawdę jest u Was pięknie. O przemyślanie rozmieszczonym domku już nie wspomnę;-))

 

Z tą ciszą zresztą podobnie jest u Ewy, niemal środeczek lasku;-)

 

Ależ się rozmażyłem, czas do roboty:-((

 

jarek244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy!

Obejrzałam projekt. Sprytny - ma wszystko, co potrzebne, aby dom był funkcjonalny.

A ja też mam taką lukarnę od frontu, tylko że z jednym oknem. :)

 

 

Witam!

Dzisiaj ruszamy do boju o odległość domu od drogi-są do wyboru dwie linie zabudowy-dom podobno może stanąć 15 lub 75 metrów od drogi,czyli tak źle i tak niedobrze.Trafiliśmy na bardzo upartych urzędników :cry: ale to chyba dla nikogo nie nowina :wink:

Jak daleko od drogi stawiacie swoje domki? Jaka jest Wasza opinia o posadowieniu 15m od drogi powiatowej?

Mnie wydaje się że to strasznie blisko :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, jak trafię dobrą i tanią ekipę, to może nie trzeba będzie się na nich zdawać? 8) A czasami tak bywa, że jedno schromolą, a co innego zrobią świetnie.... Może akurat poddasze? :p :p

 

Dzieki, polecam sie pamieci. Wiem ze dwa razy nie wchodzi sie do tej samej wody wiec wolałabym juz nie sprawdzac ich fachowości, tym bardziej ze codziennie nowa pajeczynka wychodzi. Na razie chłopaki ruszyły z gładziami, kafelkarz działa powoli lecz dokładnie.

Drenaż zrobiony, krzaki wyrwane, teren wyrównany, spec od komina przyjdzie w niedziele.

 

Adaman a gdzie sie budujecie, Jarek pisze że po sąsiedzku .. wiec to równiez blisko mnie, bo my w Ćmińsku.

 

 

Pozdrawiam

 

Zanleźliśmy kogoś, ale efektów ich prac nie oglądałam, więc sprawdzian na naszym poddaszu 8) :roll:

P.S.Zajrzyj na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ewa masz u mojej żony co tylko chcesz, po rozmowie z hydraulikiem nie ma problemu z przeniesieniem pralni o suszarni;-) Jesteśmy Ci wdzięczni za tę podopowiedź!

 

adaman

 

Jak oglądaliśmy Wasz domek to troszkę nam się pozazdrościło Waszego naprawdę niesmaowitego miejsca na ziemi! Taki spokój, cisza i tylko trele ptactwa, aż ciary nas przechodziły, naprawdę jest u Was pięknie. O przemyślanie rozmieszczonym domku już nie wspomnę;-))

 

Z tą ciszą zresztą podobnie jest u Ewy, niemal środeczek lasku;-)

 

Ależ się rozmażyłem, czas do roboty:-((

 

jarek244

JAREK, cieszę się, że Wam się podobało :p :p To znaczy, że możemy liczyć na częstych gości :wink: Rozmawiałyśmy właśnie z Aliną, że najczęściej nie zna się tego, co jest pod nosem 8) Nasza koleżanka Jola za nic nie mogła zrozumieć, co mi się tak podoba w miejscu, które uważała za znajome :o A okazało się, że wcale go nie widziała :p :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Hej

widze, że grupa Ćmińsk i okolice rośnie w siłe !!! Jeszcze troche a zażądamy autonomii :lol:

Bardzo sie ciesze że dołączaja nowe osoby, mysle ze bedziemy sie gremialnie umawiać na parapetówy i nie tylko, mysle oczywiscie o całej grupie .. Busko, Piekoszów, Włoszczowa ...

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Hej

widze, że grupa Ćmińsk i okolice rośnie w siłe !!! Jeszcze troche a zażądamy autonomii :lol:

Bardzo sie ciesze że dołączaja nowe osoby, mysle ze bedziemy sie gremialnie umawiać na parapetówy i nie tylko, mysle oczywiscie o całej grupie .. Busko, Piekoszów, Włoszczowa ...

Pozdrawiam cieplutko

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ewa telefon zapisałam, do zobaczenia :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, czemu nie wrzucasz nic nowego do albumu? :cry: Tyle rzeczy już się zmieniło, a TY nic nie pokazujesz.... Popraw się, kobito :wink:

 

Jeszcze momencik. Uwierzcie mi, w środku to na razie biało, same bebechy i nic efektownego nie moge pokazać. Ale za jakiś miesiąc, jak zaczną się pojawiać glazury, podłogi, schody... I czasu starczy na fotki. Mało mam też miejsca w onetowym albumie, muszę poszukać w necie czegoś pojemniejszego (może mi polecicie?).

Kominek mam wstawiony, ale wygląda raczej upiornie w tej chwili, z tymi wszystkimi rurami, jeszcze na tle czerwonego pustaka. Kotłownia prawie gotowa, ale to też plątanina rur i jeden chaos (naczynia, naczynka, zbiorniki, skrzynki elektryczne, piec - to wszystko zasłoniło płytki, o które było wcześniej tyle zamieszania :lol: , bo nie mogliśmy znaleźć na czas fachowca).

 

Jednym słowem, wszystko w proszku. A ja mam zamiar niedługo się wprowadzać. :-?

 

Czy znaleźliście już ekipę do ociepleń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźliśmy :p Czekamy tylko na wełnę (mają się zmieścić do końca tygodnia - zobaczymy? :roll: ) Były nawet dwie 8) , jednych polecił jarek244, ale coś kręcą, bo podali mi termin ten sam, co Jarka siostrze :-? Więc bez żenady....Wprawdzie nasi zażyczyli sobie 7zł więcej, ale to kwota do przyjęcia :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...