Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Świętokrzyska


the_anonim

Recommended Posts

KATARZYNO !!!

piękna nowina - gratuluję !!! trzymajcie się zdrowo i wiosennie, a piec to juz wyłączcie, bo ciepełko idzie. A dzidzia to jakiej płci ?

Pozdrawiam.

Ja też ogrzewam gazem, ale dom ocieplony(styropian 12cm).Najwyższy rachunek wynosił podczas tej zimy prawie 500 zł.(bez oszczedzania, ale wysoka tem.na piecu ustawiana dopiero po pracy czyli około 16-tej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam tubylców.

Jeszcze nie buduję (czekam na rozwój spraw formalno-prawno-gruntowo-przetargowo-pieniężnych), ale jak nie w tym miejscu to w innym - chcę zacząć pod koniec tego roku. Mam nadzieję, że do tego czasu atmosfera na rynku budowlanym nieco ostygnie :evil: . I rąk do pracy przybędzie, szczególnie, że w Anglii już tak różowo nie jest. Ale szwagier co miał pomagać siedzi teraz we Francji i sobie chwali, niestety (jak dla mnie :( )

Na razie czytam, czytam... i włos na łysej głowie się mi jeży :o

Pozdrawiam wszystkie scyzoryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na targach dopiero w niedzielę. Miałam wrażenie, że brakowało tych konkretnych materiałów. Ale to chyba zrozumiałe, bo po co mają się firmy wystawiać, skoro wszystko im schodzi na pniu.

Rozbrajający był pan z Bruk-Betu (ten sam, co rok temu). Nie warto o nic pytać, bo wie tyle, co opisane w folderze, a może nawet mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam :)

 

nie wiecie gdzie mozna kupic w naszym rejonie tania siatke??a moze macie uzywana niepotrzebna jakas??

 

Zalezy mi na czyms niedrogim bo to tylko tymczasowe ogrodzenie/

Pomozcie :)

 

W castoramie mają dobre ceny siatki, ostatnio była w promocji leśna po 137 zł za 50 mb, jeśli dobrze pamiętam, ale szybko się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam wszystkich z naszego województwa

ja już od roku na swoim - okoloce Pierzchnicy 20-25 ok Kielc, 10 od Morawicy

tak szybko mi budowali dom, że tak naprawde to terazmam czas sobie poczytać, poradzić

ostatnio zajmujemy się przygotowaniem fundmentów pod garaż a właściwie nie fundamentów a wylewki , no bo dom stoi a obok tak nie fajnie

właśnie kopałam ogródek, rany jaka to ciężka praca

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Hej,hej,przysnęliscie??

A może ktoś napisze gdzie w naszym rejonie kupić mozna drzewka owocowe?

 

Teraz chyba już za późno na sadzenie drzewek. Ja kupowałem na targach w kwietniu, ale wiem że mają w Rejonowym Przedsiębiorstwie Zieleni w Kielcach - http://www.zielen.kielce.pl jest też jakaś szkółka w Dyminach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

 

Wstyd się przyznać, ale ja znalazłam tą grupę dopiero teraz. Szukałam wcześniej, ale ta wyszukiwarka doprowadza mnie do białej gorączki... :evil:

 

No więc ja jestem na etapie działki - więc na początku. Do tego nie jestem na miejscu tylko w Anglii co trochę uniemożliwaia parę rzeczy. Nasi rodzice za to spisują się dzielnie i dlatego już w najbliższy poniedziałek będe właścicielką działeczki ok 1700 metrów z czego miasto zapragnęło odciąć kawałek pod drogę (jakieś 700metrów) :evil: :evil: TAk !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt mamy upatrzony i mam nadzieję, że już nie zmienimy zdania.

http://www.projekty.ign.com.pl/?p=detail&id=151

 

Dodam, że chcemy zabudować podcień

Na początku szukaliśmy coś "z pompą", antresola, piękne elewacje itd. - wiecie o co chodzi. Niestety ceny materiałów tak podskoczyły, że rozsądniej było wybrać coś mniej skomplikowanego. Poza tym doszedł motyw domu energooszczędnego, więc chcieliśmy projekt na bazie kwadratu bądz prostokąta. Dach jak najmniej skomplikowany czyli dwuspadowy.

 

Nie mogę się już doczekać...wielkiej przygody z budowaniem. Czasami myślę, że mnie to wszystko przerasta, ale jak pomyślę, że jeszcze w styczniu nie wiedziałam co to jest np. ścianka kolankowa......... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...