Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Świętokrzyska


the_anonim

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dzień dobry wszystkim!!! miło dołączyć do grona budujących w naszym pięknym województwie! jestem na etapie adaptacji projektu mam nadzieje że w tym roku choc fundamenty wylejemy! :x budujemy w kostomłotach a oto nasz przyszły domek http://www.dobredomy.pl/?id_project=32

pozdrawiam wszystkich!

 

 

Piękny projekt wybraliscie,obszerny i wygodny.

Dużo zmian w projekcie przewidujecie?

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

rzeczywiście fajny projekt,tylko tego typu dachy są dość drogie -skomplikowana więżba, ale myślę,że wszystko macie przemyślane i przeliczone :wink:

Wracając do tynków - też w planach były cementowo-wapienne, a są gipsowe. raczej równe, nie sprawdzałam halogenem, tylko przymiarem.

Schną szybko, niepotrzebna gladż.

A jeśli chodzi o materiały budowlane, większość kupowaliśmy w KCMB.

Kierownika budowy musielismy zmienić :evil:

Większość robót wykończeniowych zrobimy sami :wink: ,tzn głównie mąż,ale dzielnie mu sekunduję.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jeśli można wiedzieć? i może ktoś poleci mi kierownika budowy

 

Pozdrawiam wszystkich.. jak zwykle po długim milczeniu. Dodka moge ci polecic mojego kierownika.. bardzo w porzadku facet - my w zasadzi potzrebowalismy go tylko do wpisów do dziennika, ale nie było problemów z przyjazdami ( nie liczył sobie za kazdy przyjazd tylko za całosć). Jezeli nadal jestes zainteresowana to daj znac na priva.

My nareszcie wytynkowalismy nasz dom z zewnatrz, teraz czekamy na malowanie i podbitke - bedzie modrzew, a reszta to juz raczej za rok. Znów trzeba zbierac kase :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No fajnie:)

 

Zaglądałam sobie do jakiejś grupy świętokrzyskiej, w której wszystko zamarło i dziwiłam się, czemu nasze okolice takie jakieś mało prężne, aż mnie uświadomiono, gdzie szukać (dzięki). Jestem z Kielc, mam zamiar budować domek w okolicach Miedzianej Góry. Na razie szukam projektu i czytam informacje, żeby się jako tako przygotować.

Budowę zamierzam zacząć w przyszłym roku. Myślałam, że dam rade coś pozałatwiać teraz, ale facet wstrzymał sprzedaż działki do stycznia :cry: . Najgorsze, że już prawie sprzedałam dom, w którym obecnie mieszkam, żeby mieć na budowę. Zostałabym bez domu i bez działki. Do tego na zimę.

Pozdrawiam wszystkich gorąco, bo pogoda okropna. Miałam iść na koncert na Kadzielnię. Córka sie bardzo uparła i słyszałam od wczoraj: obiecałaś!, obiecałaś! Przyznam, że przekupiłam ją pewnym banknotem i dała mi spokój. Jeszcze raz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po długiej niebytności na forum grupy - pozdrawiam wszystkich serdecznie. Dla zorientowanych i zainteresowanych - parapetów nie mam nadal. Tak dobrze mi się mieszka, że w ogóle nie zauważam już tych wszystkich braków. :D Ale muszę zrobić listę prac koniecznych przed zimą, bo za chińską republikę nie uda nam się podkręcić korby.

Parapety będą na tej liście, bo zawsze to mniejsze przeciągi (szpary w piance).

Trochę obsadzam. Tam gdzie trawa słabo rośnie, wtykam jakieś rośliny okrywowe. Ogrodziliśmy się niską i delikatną siatką i to był dobry pomysł. Nie straciliśmy nic z dotychczasowych pięknych okoliczności przyrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...