Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Świętokrzyska


the_anonim

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Asiu, zajrzyj do Leroy`a i zapytaj o drzwi ze Stolwaxu:

http://www.stolwax.com.pl/wewseczne.php . Powinni mieć katalog, bo (przynajmniej tak jest w Krakowie) mają wyłączność na sprzedaż tych drzwi.

 

Drzwi są dobrej jakości, użytkujemy je już ponad rok i kupowaliśmy tanio, bo z surowego drewna. Malowaliśmy sami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na okna jeszcze za wcześnie. Ale teściu kupił jakieś pół roku temu okna i drzwi w Górnie. Nie wiem jak się firma nazywa, ale sadzę że zbyt wielu firm nie będzie na wsi. W każdym razie jest zadowolony.

 

Firma to Okmont, a sprzedają okna Avante. Mają całkiem dobrą opinię, do tego gwarancja 7 lat, a przez pierwszy rok darmowe ubezpieczenie od kradzieży i wypadków losowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Za mną już papierologia, zaczynam niebawem zabawę w ziemi i z tego też tytulu zapytowywuję czy posiada ktoś garaż / blaszak w jakimkolwiek stanie do sprzedania / odstapienia? Poszukuję intensywnie czegoś na narzędzia dla ekipy.

 

A i drugie pytanie: czy macie jakieś godne polecenia sklady budowlane?

 

Pozdrawiam serdecznie świętokrzyskich budujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam przez przypadek, przeglądając tę stronę: http://www.wakacje.agro.pl/ogloszenia_nowe/pokaz.php , pięknie położone ranczo na sprzedaż w Waszym rejonie: http://www.ranczo.com.pl/ .

 

Zresztą są tam i inne oferty ze świętokrzyskiego.

 

Może komuś się przyda ta informacja? I nie jest moje, ani nikogo znajomego jakby kto pytał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kieruj się tylko ceną! Ja zrobiłem ten błąd - i mam jazdę z wykonawcą więźby. Normalnie muszę siedzieć cały czas na budowie i pilnować jak dzieciaków w piaskownicy! A prędkość pracy jest ... szkoda gadać :( Niech mi ktoś jeszcze powie, że jest kryzys i budowlańcy się starają! Niewiele się zmieniło - mają nas w nosie i tylko patrzą jak człowieka zrobić w konia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pigol wspolczuje, ja tez mialem problem z dachem tylko troche mialem odwrotnie poniewaz wykonawca byl ok ale wiezba byla docinana wedlug zestawienia z projektu ktory byl po prostu spartolony, glowilismy sie z kierownikiem jak z tego wybrnac ale sie udalo. Jedni maja jazde z wykonawca a drudzy z projektem, problemow sie nie uniknie. A co do wiezby to moj kierownik zalatwial po 640 zl m3 gdzies poza kielcami, ale nie wiem gdzie. Podobno teraz drzewo troche poszlo w gore wiec moze sie to wahać w okolicach 700 zl. Oczywiscie bez rachunku.......

Jakie polecacie tanie i w miare dobre okna plastikowe w naszym rejonie i czy kupowac je teraz, przetrzymac na magazynie do wiosny u sprzedawcy czy kupic na wiosne? Podobno teraz nie ma sezonu i mozna uzyskac wieksze rabaty co o tym myslicie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...