Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Świętokrzyska


the_anonim

Recommended Posts

Ja też Świętokrzyskie, okolice Opatowa. Mój projekt to Karmina Archipelagu.

Ktoś pytał o okna Oknoplastu- właśnie takie zamówiłam, profil Orion. Z wycen, jakie otzrymałam, te były najdroższe, ale po rozmowie ze znajomymi, ktorzy niedawno montowali okna, te mają najwięcej pozytywnych opinii. Maja też duzo dodatków, jak np. termoramka, hamulec w drzwiach balkonowych, itd, ktorych inni producenci okien nie mieli w swojej ofercie. Cenowo wyszło najdrożej, ale chce by okna byly ciepłe i solidne.

Teraz czekam na cieśli, bo już drugi tydzień zwlekają. Na zimę chciałabym mieć stan surowy zamnkięty.

Mam niesamowity problem z drzwiami, bo są wyjatkowo duże. Może je sobie daruję do wiosny...

Pozdrawiam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich!! Miło znaleźć się wśród swoich. Chcociaż w porównaniu z innymi forami to mało nas. Jestem z Kielc i jak na razie jestem na etapie kupna działki 9 km od miasta, okolice Miedzianej Gory. Niedługo podpisuje akt notarialny i staniemy się z mężem posiadaczami ziemskimi. Teraz rozglądam sie za projektami i musze przyznać, że jest ciezko szczególnie że wjazd jest od południa, ale mamy jeszcze sporo czasu na wybor.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Emi&Waldi

Co do okien Oknoplastu, chodziło mi o opinie nt. konkretnego dealera z Ostrowca Św i tego jak wykonuje swoją robotę. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że okna możemy mieć takie same (w końcu to jedna fabryka), ale już ich instalacją zajmują się lokalni dealerzy, którzy są różni. U którego dealera zamawiałeś te okna?

 

Co do dodatków w standardzie to chyba mają ich najwięcej okna Jezierskiego.

 

mayykaa

Jeśli chcesz sprzedać tą dachówkę to podaj jej typ, bo napisałaś coś w stylu "sprzedam zielonego Volkswagena", ale jaki to model Volkswagena to już nie wspomniałaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

właśnie dołączyłam do grupy pudujących w świętokrzyskim. Buduje w Bilczy - "Osiedle Zielone Wzgórze". Chętnie nawiązałabym kontakt z kimś, kto również tam buduje. U mnie prace budowlane już ruszyły. Wybrałam Dom w Werbenach. Dziennik budowy znajdziecie u mnie na profilu.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na kontakt od być może przyszłych sąsiadów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,bardzo podoba nam się projekt SIELANKI i jesteśmy prawie zdecydowani na ten projekt. Ale bardzo byśmy z mężem chcieli zobaczyć ją na żywo i stąd moja prośba : czy buduje ktoś z Państwa w woj.świętokrzyskim lub sąsiednich województwach?

BYŁABYM BARDZO WDZIĘCZNA ZA MOŻLIWOŚĆ ZOBACZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę polecić moich murarzy (Rzepin), tynkarzy (Bodzentyn) i cieśli (Radkowice), murarze generalnie działają w okolicach Starachowic ale pozostali to raczej bezproblemowo i dojadą dalej

natomiast zdecydowanie przestrzegam przed moim instalatorem ze Starachowic panem Ł.B. pracującym również w naszej gazowni: same kłopoty, robota rozgrzebana od kilku miesięcy, to co zrobione to spi...lone... kontaktu brak,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam

U mnie juz stoi domek w stanie surowym w Tumlinie.

Zastanawiam sie nad wyborem producenta wodnego ogrzewania podłogowego. Chciałem zastosowac ogrzewanie podłogowe z termostatami pokojowymi na parterze oraz na pietrze w łazience i pralni, czyli grzejniki w sypialniach. Jakiego producenta polecacie Uponor, Purmo a moze jeszcze innego. Prosze o pomoc moze cos doradzicie.

A co do ekipy to moge polecic ekipe ktora u mnie budowała. Sam dostałem kontakt z polecenia i nie zawodłem sie bardzo kompetenta i profesjonala ekipa, wybudowali w mojeje okolicy juz trzy domki. jesli bedziecie zainteresowani to podam kontakt na maila.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam świętokrzyskich krezusów,

Ciesze się, że i o mnie tak teraz będą mówić nie zważając jak bardzo w plecy ma typowy inwestor z kredytem.

Właśnie kupiłem działkę i czas zacząć gonitwę za papierkami.

Byłbym wdzięczny za ujawnienie się budowniczych z okolic Ostrowca Świętokrzyskiego. Chętnie skorzystam z Waszych doświadczeń w zaopatrzeniu i budowie.

Może ktoś ma pomysły na przyspieszenie ścieżki zdrowia poprzez kontakt z odpowiednim geodetą? [powiat ostrowiecki]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad wyborem producenta wodnego ogrzewania podłogowego. Chciałem zastosowac ogrzewanie podłogowe z termostatami pokojowymi na parterze oraz na pietrze w łazience i pralni, czyli grzejniki w sypialniach. Jakiego producenta polecacie Uponor, Purmo a moze jeszcze innego. Prosze o pomoc moze cos doradzicie.

 

Witaj, widziałem Twój post w dziale Ogrzewanie. Najważniejsze co chciałem Ci doradzić to zrobić podłogówkę wszędzie. Wybór producenta zależy od końcowej ceny - mam na myśli któregoś ze znanych producentów rur. Poza rurami i rozdzielaczami to waściwie nic więcej nie trzeba, chyba że masz nadmiar kasy... Ja nie mialem i swoje instalacje zrobiłem sam, kierując się prostotą i bezawaryjnością. Efekt: kompletny układ ogrzewania za 15 tys z kotłem na ekogroszek.

Pozdrawiamy z Jędrzejowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy Ktoś orientuje się: ile płaci sie geodecie za zrobienie mapki do celów projektowych? Jak również ile woła taki geodeta za zrobienie mapy do celów projektywych?

Jak i gdzie należy złożyć papiery aby uzyskać pozwolenie na budowę? Czy są na terenie Kielc biura, które zajmują się załatwianiem takich formalności? Czy Ktoś ma namiary na dobre, rzetelne i solidne biuro i juz ostatnie pytanie jakie są koszty związane z załatwianiem przez biuro tych formalności?

Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna.

 

Hani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...