Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Świętokrzyska


the_anonim

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Ekipa budowlańców aż się rwie do otwarcia sezonu,nie wiem czy zaczynać,czy tez poczekać.

Ława zalana w tamtym roku,teraz chcę ciągnąć z bloczków.Prognoza długoterminowa nie przewiduje nocnych przymrozków do 20 marca,temperatura będzie oscylować w granicach 7 w dzień i 0 w nocy.

 

My juz zaczelismy ;-)

I juz mam dosc. Niech minie ten tydzien, a bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

Po ciężkich bojach skończyłem tzw.beczkę,czyli mury parteru.uff.Nie obyło się bez kilku problemików,które pewnie przyczyniły się do kilku siwych włosów na mej głowie;)

Teraz zaczynamy etap stropu i znów problemik,ponieważ miały być stemple metalowe,kupiłem 0,80m3 desek tzw.półtorówek,ale w między czasie(super określenie) okazało się ze stemple będą jednak drewniane,więc 0,80m3 o grubości 1,5 cala desek, mam do sprzedania w wyjątkowo atrakcyjnej cenie:)

Jeśli ktoś potrzebuje,odsprzedam razem ze stemplami drewnianymi: 3 i 2,5 metrowymi, cena atrakcyjna :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bydujących w naszych pięknych Górach Świętokrzyskich i życzę powodzenia i wytrwania wszystkim zaczynającym to tak duże przedsięwżięcie jakim jest budowa własnego domu. My z mężem na dzień dzisiejszy mamy stan surowy otwarty naszego DOMKU PROJEKT C126vis-a-vis z Muratora oczywiście było to zrobione w tamtym roku a teraz zaczynamy kolejny etap prac. POWODZENIA życzę Wam i Sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zblizajacych się Świąt Wielkanocnych, zycze wszystkim z grupy budujacej w naszym pięknym świetokrzyskim:

-spadajacych cen materiałow,

-solidnych fachowcow,

-łatwych pieniedzy,

- idalnych domów.

A tak na powaznie duzo zdrowka, miłej radosnej atmosfery, smacznego jajka, mokrego poniedzialku i pogody ducha.

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...