Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Świętokrzyska


the_anonim

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jarek jak Ci idzie budowa Z7? Sam czekam na pozwolenie na budowe właśnie Z7. Spodziewam sie ze dostane na dniach i ruszam.

 

lowca idzie jak po grudzie ;-) Mogłem zacząć miesiąc wcześniej.

Na raziwe płyta zalana i czekam na ekipę żeby mury się pieły do góry! Czyli coś się udało zrobić.

lowca a Ty gdzie będziesz wznosil swoj Z7 ?

 

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Czesc.

Buduje w Marzyszu. Wlasnie zalalem fundamenty. Reszta zalezy od pogody.

Zmieniles cos w projekcie?

http://mundek79.republika.pl/fund.jpg

Pozdrawiam.

 

 

To 3mam kciuki za pogodę;-)

U mnie w przyszłym tyg będzie już dach i spokojnie będę zimował, mam nadzieję.

Co do zmian to dołożyłem mały WCecik i poszerzyłem salon kosztem pokoi i 50 cm i podniosłem wysokość parapetów z 85 na 100. Cała reszta zgodnei z projektem.

Z jakiego materiału budujesz?

 

jarek244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie porotherm 25 pw.

Ja dodalem 1 metr do dluzszej sciany zeby powiekszyc salon i kuchnie z pom. gospodarczym.

Jarek zapodaj jakies fotki jak mozesz. Szczegolnie tego poszerzonego korytarza.

Pozdrawiam.

 

lowca zeby zobaczyc te zmiany najlepiej zapraszam do Nas;-)

Korytarza nie poszerzyłym tylko wręcz skróciłem, a powiększyłem szerokość salonu z 426 na 476, przez co skróciłem dwa sąsiadując pokoje z 300 na 250 i z 400 na 350.

 

jarek244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Ostrzegam osoby które chcą w firmie inferno ul. Warszawska 146 Kielce zostawić swoje pieniadze zamawiając u Nich jakiekolwiek produkty. W dwóch zdaniach zamówiłam u nich wszystko do domu( okna, drzwi zew., ) bramę , drzwi wew. i zaczeło się Od kwietnia 2011 niemogę sie doprosic montazu automatu do bramy, i brakujących klamek drzwiowych ( oczywiście z góry zapłacony towar i montaz) dzwonienie, wizyty bez żadnego rezultatu

maja identyfikacje numeru wiec przestali nawet odbierać mój telefon. Pozostało mi tylko złozyc sprawę w sadzie o niewywiazanie się z umowy. Jesli chcecie stracić czas i nerwy to polecam tą firmę NAPEWNO WAM TO ZAGWARANTUJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
witam wszystkich.mam takie pytanie.tez zaczynam budowe tylko jestem na etapie dachu i szukam z ceramiki cos najlepiej koramic albo roben lub nelskamp nibra f10 czarna szlachetna, tez tynki szukam najlepiej cementowe wapienne maszynowe tylko jakiej firmy zeby byla bardzo mala frakcja piasku moze ktos robil tynki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.mam takie pytanie.tez zaczynam budowe tylko jestem na etapie dachu i szukam z ceramiki cos najlepiej koramic albo roben lub nelskamp nibra f10 czarna szlachetna, tez tynki szukam najlepiej cementowe wapienne maszynowe tylko jakiej firmy zeby byla bardzo mala frakcja piasku moze ktos robil tynki .

 

 

Piotrku jeżli mogę, to odradzam (z autopsji) Koramica. Natomiast cała reszta wymieniona przez Ciebie jest OK.

 

 

JarekZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...