Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiosna 2010 - ZACZYNAMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My pewnie też zaczniemy wiosną... Marzyło mi się jesienia tego roku wylać fundamenty, ale to raczej nierealne i z każdym dniem coraz bardziej...

 

Ach ta paierologia...

 

Dziennika budowy jeszcze nie ma (żeby nie zapeszać), ale przeglądając Wasze, zapałałm chęcia posiadania własnego. Jak tylko znajdę chwilę, uporządkuję dokumentację fotograficzną i pochwalę się naszem miejscem na ziemi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę. Tak jak większości, marzą mi się jeszcze w tym roku fundamenty, ale to nierealne. Jesteśmy na etapie składania podania o wycinkę drzew i ogrodzenia. Pozwolenia na budowę brak.

 

Budujemy w Czarnowie koło Radzymina.

 

Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za siebie i za Was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też :D , my wprawdzie papierologie mamy za sobą, pozwolenia na budowe tez jest... :D , ale i tak zaczynamy w przyszłym roku..., aktulanie M. juz wyciął brzózki (nie trzeba było pozwolenia) wchodzących w nasz płot, garaż blaszak z odzysku też stoi podbnie Wc ...a siatke na plot mają dzisiaj przywieź :D aaa, i prąd jeszcze mamy... w tym roku jeszcze podłączamy się do sieci wod-kan.., budowa Kamień/Rybnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Dołącze i ja.

Jesteśmy z mężem na etapie posukiwania ekipy.

W pażdzierniku ściecie drzewa wynikające z daty powolenia.

Działka uprzątnięta i skoszona z chaszczy i wyznaczona słupkami.

Pozwolenia i papierologia w rękach arcitekta na pażdziernik niby ma być.

Jak będzie chcemy fundamenty postawić aby przezimowały.

Jednak tu znak zapytania czy papiry dostna akceptacje i pozwolenie na budowe będzie.

Ale na wiosne ruszamy pełnaparą.

 

Miło będzie dzielić się doświadczeniami.

 

Widze krajana z Mielca najbliższego mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

My podobnie planujemy stan zero przed zimą.

Co prawda papierki jeszcze w Urzędzie, ale to już kwestia dni do wydania decyzji :D

Ekipę mamy już umówioną, pozostaje otwarta kwestia materiałów.

Wszystkim nam życzę dużo wytrwałości! Bo jak już się zacznie to sporo zabawy nas czeka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Dołącze i ja.

Jesteśmy z mężem na etapie posukiwania ekipy.

W pażdzierniku ściecie drzewa wynikające z daty powolenia.

Działka uprzątnięta i skoszona z chaszczy i wyznaczona słupkami.

Pozwolenia i papierologia w rękach arcitekta na pażdziernik niby ma być.

Jak będzie chcemy fundamenty postawić aby przezimowały.

Jednak tu znak zapytania czy papiry dostna akceptacje i pozwolenie na budowe będzie.

Ale na wiosne ruszamy pełnaparą.

 

Miło będzie dzielić się doświadczeniami.

 

Widze krajana z Mielca najbliższego mnie.

 

 

o witam witam milo widzieć kogoś praktycznie po sąsiedzku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Właśnie miałęm się odezwać. Formalności u mnie stały się ciałem. Mam już decyzję PnB, ale muszę zweryfikować swoje optymistyczne plany. Budowa w całości ruszy, zgodnie z tytułem watku, na wiosnę. Cóz, ekipy są mocno zajęte, a wynajmować byle kogo nie warto.

Pozdrawiam i życzę innym powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,pragne dołączyc do grona zaczynających na wiosne 2010 roku,u mnie sytuacja wygląda następująco; pozwolenie na budowe juz jest z dnia 12,08,09 roku :lol: :lol: ,wjazd na działke gotowy ,droga prawie też ,jestesmy teraz na etapie szukania ekipy,dzisiaj bedziemy dzwonic do kilku :wink: ,materiał zaczniemy kupowac zimą byc moze bedzie taniej :wink: przynajmniej taką mam nadzieję :D ,moglismy zacząc juz teraz ale niestety musielismy wracac do Irlandii :wink: ale na spokojnie zaczniemy juz wiosną tak żeby do zimy miec SSZ ,a pózniej juz powolutku wykanczac domek :lol: :lol: ,a wy forumowicze na jakim etapie jestescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...