Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiosna 2010 - ZACZYNAMY


Recommended Posts

Edytka, zefirispka, facet z recyclingu to taki z narowami, a najgorsze, że jak mocno kochał poprzednią, to co rusz by ją wspominał i tę nową porównywał z byłą :D Czasem jednak zdarzają się wyjątki... :D

 

Lidzia powiem jak to moja byla szefowa kiedys mawiala ...... wolna droga do zony nieboszczki :lol2:..... , a to w kontekscie do wypowiedzi meza ktory tak bardzo wspominal swoja byla - zmarla zone i obecna z nia porownywal ..... no bo ta obecna tej zmarlej przeciez nie dorastala do piet ...... :yes:. Kurcze , ale wyszedl galimatias z tej mojej pisaniny ..... jedno jest pewne jak sie nie podoba to .... wolna droga :mad:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Hejka :)

Renia, balustrada na medal! :) Może przyjedziesz i do mnie założyć? Nie mam bladego pojęcia jaka mam zrobić :)

]zefirispka, kuchnia cudna! Naprawdę w dechę! Piękny ciepły klimat z tymi światłami - już bym tam poimprezowała :D

 

A tak przy okazji może jakieś życzonka zostawię :)

 

Z okazji świąt życzę wszystkim samych wspaniałości wiosenno-świątecznych. Niech będzie zdrowo, radośnie, wiosennie i kolorowo. No i oczywiście MOKRO! :)

 

A to wielkanocny "klóriczek" w wiosennym prezencie :)

 

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/383417_420169111343468_100000511486526_1636309_223146747_n.jpg

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zefirispka fajna kuchnia też pierwsza myśl kolor drewna ale m nie bo za dużo go będzie w naszej chałupie . Lidzia balustrada prosta, konstrukcja m z moim tatą deseczki zamówiłam ,malowałam a zakładałam z tatą .Chciałam inne też drewniane niby x ale 3,5 tys a moje 2 balustrady za 600 zł .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie m daje klej na styro ,tynki pod koniec kwietnia ,kafle na balkony i schody wejściowe z kostki bedziemy robić ,a ja pomalutku sadzę ,m jak ma chwilkę to nawozi ziemię przed dom resztę rozwiezie kopara .Ja chcę już trawnik . Acha zapomniałam zrobiłam dzieciakom wielką piaskownice stanie w niej plac zabaw czyli 2 w 1 .Schody wewnętrzne czekają na deszcz aż m nie będzie na zewnątrz robił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

u mnie pracowity weekend

zaczęło się od równania działki w środę a skończyło w piątek(w czwartek koparkowy miał wolne)

w piątek przywieźli ziemię na kawałek działki przy tarasie oraz dwie wywrotki piasku do piaskownicy

w sobotę rozciągnąłem ziemie wstępnie grabkami a później moja odśnieżarka ładnie porówała teren :)

 

tak było

http://img685.imageshack.us/img685/1087/26350750.jpg

 

a tak jest

 

http://img137.imageshack.us/img137/2996/45665813.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...