Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiosna 2010 - ZACZYNAMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
hejka .Dawno tu nie byłam bo w wakacje ,a teraz planuje kolejne wakacje .Szmitka widziałam Twoje postępy na innym forum ,gratuluję ,jesteś twardą kobitę ,mój M twierdzi o mnie to samo co ja o Tobie fajnie ,że dałas radę .A ten piec masz coś duży ,my palimy kominkiem z płaszczem mamy 22-24 stopnie ,wodę jak grzeje nam jeszcze pompa ciepła ,więc palimy w kominku od 16-17 .M właśnie rozgląda się za piecem ,i twierdzi ,że wystarczy nam max 20 kw hydraulik poleca chyba 23 kw .Sąsiad ma z podajnikiem na tydzień z grzaniem wody wsypuje 5 worków w tamtym roku w te mrozy 7 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie piec 32kw na powierzchnię 150m - kubatura powyżej 200, na piecu 50 stopni ale nie wiem jakie jest wyjście na podłogówkę i kaloryfery... ale jest za gorąco teraz no i dużo groszku idzie... hmmm

 

Ja grzeję kominkiem z płaszczem + gaz, na obu urządzeniach temperatura wody dla podłogówki to 42 stopnie. I to się sprawdza. Tem w pomieszczeniach to 21-22 stopnie, przy powierzchni 112 m2 i kubaturze 289 m3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmitka u nas też kasy brak ,braki są ale wolę to niż wielki kredyt ,po troszkę i będziemy miały jak chcemy ,pocieszę cię ,że np nie mam drzwi na górze skończonej łazienki na górze płytki czekają ale robocizna ,klej itp M mówi ,że może sam zrobi.W tym tygodniu odbieramy odpis vat od pani i składamy w urzędzie ciekawe ile tego będzie ,chcemy za to kupić piec może na coś jeszcze zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Renatko ale postępy zrobiłaś. Domek już ślicznie otynkowany kolorki ładnie dobrane i całość wygląda SUPER!!! U nas tynkowanie za rok ale niespodziewanie (bo dosyć spontanicznie i decyzja taka szybka) zrobiliśmy w tym roku jeszcze podwórko - kostkę brukową. Sami układaliśmy, ale jakoś to wyszło ;). Na wiosnę reszta ogrodu, tynk no i ogrodzenie (aha i moja garderoba - może w końcu znajdzie się na nią czas i uda się ją zrobić:(). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hejka w Nowym Roku mam nadzieję ,że święta mieliście wspaniałe i rodzinne.

 

U mnie Nowy rok i nowa lista prac na ten rok

1.drzwi do dzieciaków -kupione wymalowane ,ościeżnice czekają na malowanie.

2.podbitka burz mózgów pcv czy drewno

3.piec c.o

4.ogrodzenie frontowe

5.taras i ten z kostki i drewniany

6.obwódka w koło domu

7.ogród lawenda,jarzębina,wiśnia ozdobna,kilka iglaków,wrzośce,rumianka,róże

mam nadzieję,że uda nam się większość zrealizować

 

 

ps.Beatko dzięki u nas tynki były robione w 3 soboty,wrzesień i październik pan sobie dorabia,trochę wkurzające bo ciągnie się zamiast 2-3 dni i po tynkach a tu trwał mc bo jedną sobotę szef kaza panu przyjść do pracy ,no ale cena ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...