Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa wielkopolska 2009


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wg zapewnien sprzedawcy atest pzh do szamba jest, tutaj raczej bez stresu-zresztą nie my pierwsi kupujemy z forum. montażu nie ma w opcji radomskiej, trzeba przygotować się we własnym zakresie. znaczy się dziura, rury itd

 

transport jest z hdsem i wkładają do dziury. Osobiście biorę jednokomorowe nie chcę mieć kłopotów z połaczeniami itp. koparka do wykopania dziury we własnym zakresie chyba że ktos lubi ręcznie kopać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ile Was kosztowało oblozenie domu styropianem + klej +siatka +Tynk

 

U mnie majster chce za polozenie styropianu + klej+siatka+poomalowanie dysperitem ta czesc ktora bedzie przysypana za 23 zl/m2

 

Za to samo ale laczenie z polozeniem tynku na gotowo 30 zl/m2.

 

Te ceny to sama robocizna.

 

Jak to wygląda u Was ?

 

Bardzo dziekuje za info.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
już jestem po szambie ale czy to poznańskie czy radomskie to proces kopania jest taki sam. Z tego co wiem to firmy te "wkładają" szambo do środka i to jest w cenie, natomiast nie spotkałem sie aby jakiekolwiek kopało dół dla klienta.

faktura czy bez faktury i tak dostajesz certyfikat. Jakoś nie widzę różnicy pomiędzy betonem z radomia a z poznania - nijak tego nie sprawdzisz. Też chciałem dać zarobić wielkopolanom ale 25% (a nawet więcej, najtaniej znalazłem bez faktury za 4,5 tys) zdzierstwo skutecznie mnie zniechęciło.

Skoro kolesiom z Radomia opłaca sie jechać cały kraj z kilkoma szambami to oznacza, że lokalnie tutaj lichwa i tyle.

 

W następnym tygodniu będzie u mnie ekipa z Leszna, która za swoje szambo z montażem (8tyś litrów), płyta najazdowa, woła 2,9tyś, bez faktury, koparka we własnym zakresie. Może ktoś z Was byłby zainteresowany i u siebie również chciałby zamontować szambo? Sądzę, że byłaby możliwość potargowania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedam budę na budowę: bardzo solidna, posiada dwa niezależne wejścia, w tym takie przez które wmieści się betoniarka. Na wyposażaniu dużo praktycznych szafek i schowków, mini biurko z szufladami, piec w którym można napalić w chłodne dni, podwójna podłoga pod którą można schować długie elementy, łaty murarskie itp. W budce są także dwa miejsca do spania lub drzemki. Unoszony dach zapewniający znośne warunki podczas upałów. Budka została zaadaptowana z nadwozia wojskowej radiostacji. Bardzo solidna. Możliwość wysłania fotek. Wszelkie pytania proszę kierować na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś kupował drzwi zewnętrzne drewniane? Jakieś namiary?

 

Mamy drzwi drewniane zewnętrzne z firmy Łapawa i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni - są bardzo solidne i pięknie wykończone. Panowie wykonali nam również schody i parapety. Wszytko można obejrzeć w naszej galerii. Dojazd do klienta 150km ich nie odstrasza, tylko termin oczekiwania to 2 miesiące..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy drzwi drewniane zewnętrzne z firmy Łapawa i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni - są bardzo solidne i pięknie wykończone. Panowie wykonali nam również schody i parapety. Wszytko można obejrzeć w naszej galerii. Dojazd do klienta 150km ich nie odstrasza, tylko termin oczekiwania to 2 miesiące..

a możesz napisać jak cenowo wygladają takie drzwi? Ja mam drzwi standardowe wymiar otworu 210x101 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też poproszę info o drzwiach

 

Poszło na PRV:)

 

A tak przy okazji mam do sprzedania tanio najcieplejszą wełnę mineralną rockool:

*Wełna mineralna rockool rockton 50mm (współczynik przewodzenia ciepła - 0,036 [W/mK]) 5 pełnych paczek (5 * 6m = 30m2) 6zł/m2

*Wełna mineralna rockool rockton 150mm (współczynik przewodzenia ciepła - 0,036 [W/mK]) 15 pełnych paczek (14 * 2,4m = 33,6m2) 19zł/m2

Odbiór własny, kontakt na PRV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy drzwi drewniane zewnętrzne z firmy Łapawa i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni - są bardzo solidne i pięknie wykończone. Panowie wykonali nam również schody i parapety. Wszytko można obejrzeć w naszej galerii. Dojazd do klienta 150km ich nie odstrasza, tylko termin oczekiwania to 2 miesiące..

no ja czekam 2 tygodnie na telefon od nich kiedy do mnie podjada na pomiar (pomimo kilku telefonów przypominających). Jak tak wgląda początek to jaki jest koniec? Może i dobrze robią jak mówisz ale takim traktowaniem to sie współpracy nie rozpoczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...