Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa wielkopolska 2009


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

również dołączamy się do Wielkopolskiej grupy budującej. Budowę zaczynamy w maju w Swarzędzu.

 

GLAMOURMUM gdzie i kiedy kuiłaś te bloczki za 2,40 brutto?

 

Ja dowiadywałem się w poniedziałek w TBB-Delta na Dziedoszańskiej i mają za 2,50 netto z dowozem i rozładunkiem.

Czy mówimy o tej samej firmie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

również dołączamy się do Wielkopolskiej grupy budującej. Budowę zaczynamy w maju w Swarzędzu.

 

GLAMOURMUM gdzie i kiedy kuiłaś te bloczki za 2,40 brutto?

 

Ja dowiadywałem się w poniedziałek w TBB-Delta na Dziedoszańskiej i mają za 2,50 netto z dowozem i rozładunkiem.

Czy mówimy o tej samej firmie?

 

Pozdrawiam

 

Nio...o tej samej, ja zapłaciłam z transportem i rozładunkiem 2,40 brutto. Przywieźli mi we wtorek , a zapłaciłam 2 tygodnie temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również otwierałem oczy ze zdumienia czytając o cenie, jaką uzyskała Glamurmum za bloczki. Na razie sprawdzałem w trzech punktach i ceny mniej więcej się pokrywają w Buku 2,50 netto plus dowóz, na Św. Wincentego 2,50 z dowozem, w Gruszczewie 3,10 brutto z dowozem, ale to za M6. Może Glamurmum ma jakąś tajemnicę, o której nie wiemy, np. wygląd nie odbiegający od Jej avatara :wink: . W każdym razie dysproporcja cenowa jest porażająca i jak widać już nieaktualna. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również otwierałem oczy ze zdumienia czytając o cenie, jaką uzyskała Glamurmum za bloczki. Na razie sprawdzałem w trzech punktach i ceny mniej więcej się pokrywają w Buku 2,50 netto plus dowóz, na Św. Wincentego 2,50 z dowozem, w Gruszczewie 3,10 brutto z dowozem, ale to za M6. Może Glamurmum ma jakąś tajemnicę, o której nie wiemy, np. wygląd nie odbiegający od Jej avatara :wink: . W każdym razie dysproporcja cenowa jest porażająca i jak widać już nieaktualna. :cry:

 

Bez najmniejszego problemu dostałam taką cenę. Właścicielką jest młoda kobieta....więc mój wygląd miał niewielkie znaczenie....:)

Powołujcie się na mnie.... to może dostaniecie też taką cenę...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupowałam w tym tygodniu:

 

Stal - na Lutyckiej

Piasek, kamienie - Dąbrowa

Godzina pracy koparki - 80 zł

Beton B20 za 220,00 za m3 plus 300 zł za godzinę pracy pompy z betoniarką

Bloczki - po 2,30 zł .

Koparka, beton i bloczki - Smirnow w Ceradzu Dolnym (gmina Tarnowo Podgórne) tel: 061 29 18 963 http://www.betoniarnia.org/. Z tym, że tą cenę dostałam po tym, jak powiedziałam za ile mogę dostać w Dorze w Buku więc oni "zjechali" mi z pierwotnie zaproponowanej ceny. Współpraca z tą firmą jak najbardziej OK. Mają również stal na zbrojenia ale nie wiem za ile bo trafiłam do nich już po zakupach na Lutyckiej więc już o cenę nie dopytywałam żeby się przypadkiem nie denerwować :roll:

Teraz robię wyceny na strop terriva i zastanawiam się nad kominami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Pablo

A gdzie w Swarzędzu? My budujemy w Zalasewie :D

Przed samą granicą z Zalasewem na ul. Złotej od Średzkiej

A Wy gdzie w Zalasewie?

Skąd bierzecie beton (ze Stanbud-u) oraz więźbę dachową?

 

My budujemy na Owocowej (za płotem mamy gimnazjum ).

Beton braliśmy ze Stanbudu a więżbę z tartaku Manieczki (mieliśmy ekipę ze Śremu i to oni załatwiali drewno). Polecam jedno i drugie. Jeśli chodzi o materiały budowlane to polecam hurtownię w Śremie El-Bud.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kompleksowa" propozycja cen za materiały do CO (podłogówka +grzejniki) i CWU jednej kondygnacji domu o pow. 115m2 :

 

1) 400m rury Wavin pex/al/pex-16 2,6 zł/mb

3) 100m rury Wavin pex/al/pex-20 5,2 zł/mb

4) folia do ogrzewania podłogowego-70m2 2,5 zł/m2

5) wymiennik Elektomet 100l pionowy wiszący prawostronny okrągły typ Venus Plus 688 zł

6) rozdzielacz 5 sekcji z mieszaczem pompowym i przepływomierzami + szafka - 1348 zł + 207 zł

7) grzejniki Purmo : C22 600x1000 (2szt.), 323 zł/szt.

C22 600x800 (1szt), - 291 zł/szt.

drabinkowy ok.110cm Purmo sac 500/1100 - 380 zł/szt.

8 ) zawory kątowe DANFOSS dopr. i odpr. - 4 komplety 39 zł + (29-Danfos lub Valwex 13 zł), głowica termostatyczna Danfos 34 zł.

 

Do zamówienia planuję dodać jeszcze: stelaż Geberit unifix (duofix?).

 

Można znaleźć w okolicach KONINA atrakcyjniejszą ofertę?

Namiary na dostawcę/hurtownika ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze powinniscie ZDECYDOWANIE doprecyzowac bo dyskusja nad bloczkami moze okazac sie bezprzedmiotowa.

Nie wiem czy rozmawiajac o ww produkcie zdajecie sobie sprawe na temat 2 istotnych kwestii:

- czy bloczki pochodza z wibroprasy

- jakich sa wymiarow.

Nie moga byc tak duze roznice cenowe wynikajace z tego iz pan x bierze marze 20 a pan Y 60proc. Radze zgłębić temat i nastepnie "chwalić" sie co i za ile

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...