Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa wielkopolska 2009


Recommended Posts

Gość Gosc_gość

 

teraz dopiero czytam... no to widzę mamy kolejny wspólny temat - ja to maniak F1 jestem :D i to juz od jakiś 15 lat :D

 

czyli rozumiem ze jakiś nowy temat założyć trzeba np F1 GRUPA WLKP. :D

 

Pozdro

 

Ja buszuję często gęsto na http://www.f1wm.pl najlepsza polska strona o f1 8)

 

a ja z kolei tutaj

http://www.motorsport-total.com/f1/index.php

 

bo ja niemiecko języczny jestem :D

No tak, ale to nie po naszemu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Posiadam namiary na kilku murarzy. przeglądałem także forum w poszukiwaniu opinii. Czy ktoś z Was słyszał coś na temat n.w. ekip?

- Bartosz Sękowski (niestety nie wiem skąd jest)

- Paweł Zawadzki (Z gminu Pobiedziska, chyba Biskupice),

- Marek Charliński (firma ZPHU Mar-BUd z Pobiedzisk),

- Zbigniew Wawrzyniak (Zakład Ogólnobudowlany WABUD z miejscowości Kłecko/Polska Wieś k/Gniezna).

- Jarek Jessa (o nim czytałem ale za dużo informacji nigdy dość),

- Kuba Antczak z Kalisza.

 

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Witam

 

Posiadam namiary na kilku murarzy. przeglądałem także forum w poszukiwaniu opinii. Czy ktoś z Was słyszał coś na temat n.w. ekip?

- Bartosz Sękowski (niestety nie wiem skąd jest)

Pewno z 6 strony tego wątku :wink:

o tu:

http://forum.muratordom.pl/post3258044.htm#3258044

 

Pod tym się mogę podpisać budował/buduje dla Glamurki

i dal 2 moich kolegów, znany jest od dawna na forum i ma bardzo dobre opinie wśród klientów forumowych i pewno nie tylko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Hejka sąsiad...:)

 

Czy może ktoś ma znajomości w przedszkolu w Tulcach.....chętnie bym z tych znajomości skorzystała :lol: :lol: :lol:

 

To zależy do którego, bo są 2 - 1 przy szkole i na jego temat się nie wypowiem, ale jest też drugie i pewno tu może być zdecydowanie gorzej z zapisami - http://www.bajkowa.com/

O tym mogę pisać tylko w samych superlatywach z doświadczenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka sąsiad...:)

 

Czy może ktoś ma znajomości w przedszkolu w Tulcach.....chętnie bym z tych znajomości skorzystała :lol: :lol: :lol:

 

To zależy do którego, bo są 2 - 1 przy szkole i na jego temat się nie wypowiem, ale jest też drugie i pewno tu może być zdecydowanie gorzej z zapisami - http://www.bajkowa.com/

O tym mogę pisać tylko w samych superlatywach z doświadczenia 8)

 

Już rozmawiałam z właścicielką tego przedszkola. Rzeczywiście jest problem z miejscami... ale wpisała nas na listę oczekujących...

Oczywiście do przedszkola koło szkoły tez się zapisaliśmy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Hejka sąsiad...:)

 

Czy może ktoś ma znajomości w przedszkolu w Tulcach.....chętnie bym z tych znajomości skorzystała :lol: :lol: :lol:

 

To zależy do którego, bo są 2 - 1 przy szkole i na jego temat się nie wypowiem, ale jest też drugie i pewno tu może być zdecydowanie gorzej z zapisami - http://www.bajkowa.com/

O tym mogę pisać tylko w samych superlatywach z doświadczenia 8)

 

Już rozmawiałam z właścicielką tego przedszkola. Rzeczywiście jest problem z miejscami... ale wpisała nas na listę oczekujących...

Oczywiście do przedszkola koło szkoły tez się zapisaliśmy ...

 

W tej Bajkowej Krainie jest taka super atmosfera, że nawet nie myślę o innym przedszkolu dla naszej 3 tygodniowej Ani - oczywiście przyszłościowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

teraz dopiero czytam... no to widzę mamy kolejny wspólny temat - ja to maniak F1 jestem :D i to juz od jakiś 15 lat :D

 

czyli rozumiem ze jakiś nowy temat założyć trzeba np F1 GRUPA WLKP. :D

 

Pozdro

 

Ja buszuję często gęsto na http://www.f1wm.pl najlepsza polska strona o f1 8)

 

a ja z kolei tutaj

http://www.motorsport-total.com/f1/index.php

 

bo ja niemiecko języczny jestem :D

 

no to ja chyba Twojej pomocy będę potrzebowała :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam my zaczynamy budoę z p.Markiem Charlińskim na razie jest wszystko ok. człowiek bardzo elastyczny i bezproblemowy :D

Spotkałem się raz z p.Charlińskim. Został mi polecony przez mojego kierownika budowy. Faktycznie pierwszy odbiór był bardzo pozytywny. Odpadł jednak ze względów na zbyt wyśrubowany kosztorys. Ale to było w tych chorych czasach co to ceny przywędrowały do nas z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam namiary na kilku murarzy. przeglądałem także forum w poszukiwaniu opinii. Czy ktoś z Was słyszał coś na temat n.w. ekip?

- Bartosz Sękowski (niestety nie wiem skąd jest)

- Paweł Zawadzki (Z gminu Pobiedziska, chyba Biskupice),

- Marek Charliński (firma ZPHU Mar-BUd z Pobiedzisk),

- Zbigniew Wawrzyniak (Zakład Ogólnobudowlany WABUD z miejscowości Kłecko/Polska Wieś k/Gniezna).

- Jarek Jessa (o nim czytałem ale za dużo informacji nigdy dość),

- Kuba Antczak z Kalisza.

 

Dzięki z góry.

 

Bartosz Sękowski to inaczej firma BisBud. Od znajomych oraz kierownika budowy słyszałem dużo dobrego dlatego 10 maja wchodzi do nas na budowę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

medenes - a wiesz, że nie jesteś pierwszy w Wilkopolsce, który LMP 132 buduje? :wink:

Fakt - jak się wejdzie do mojego dziennika, to mozna nie poznać :roll:

Super, że wreszcie jest ktoś z LMP132. Założyłęm wątek na budujemydom.pl ale nikt z Wielkopolski chyba się nie pojawił. Za to bardzo mnie oświeciły inne realizacje LMP132.

My nie mamy aż tak zmienionego projektu. Pozwoliliśmy sobie na poszerzenie troszku w lewo i troszku w prawo.

Dzięki za odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam namiary na kilku murarzy. przeglądałem także forum w poszukiwaniu opinii. Czy ktoś z Was słyszał coś na temat n.w. ekip?

- Bartosz Sękowski (niestety nie wiem skąd jest)

- Paweł Zawadzki (Z gminu Pobiedziska, chyba Biskupice),

- Marek Charliński (firma ZPHU Mar-BUd z Pobiedzisk),

- Zbigniew Wawrzyniak (Zakład Ogólnobudowlany WABUD z miejscowości Kłecko/Polska Wieś k/Gniezna).

- Jarek Jessa (o nim czytałem ale za dużo informacji nigdy dość),

- Kuba Antczak z Kalisza.

 

Dzięki z góry.

 

Bartosz Sękowski to inaczej firma BisBud. Od znajomych oraz kierownika budowy słyszałem dużo dobrego dlatego 10 maja wchodzi do nas na budowę.

Pozdrawiam

 

jak skończy u mnie :) :wink:

 

a gdzie sie budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słyszałem od Bartka że będzie kończył jakąś budowę, czyli na to wygląda że mówił o Tobie.

Jeżeli chodzi o miejsce budowy to jest to Swarzędz.

Pozdrawiam :wink:

 

chyba tak...zostało zalanie wieńca i schody...:)

 

A myślałam , że jesteś spod Komornik ,to tam też zaczyna budowę około 10 maja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na brak zajęcia nie narzeka. Mojej koleżance w Smochowicach też buduje dom. :wink:

 

Zaczynał równo z moim.... :)

Dobry fachowiec nigdy nie narzeka na brak zajęcia...

A ta Twoja koleżanka to też prowadzi dziennik, chętnie bym zobaczyła jej budowę.:)

 

"Dobry fachowiec nigdy nie narzeka na brak zajęcia... " i tu się z Tobą zgodzę.

Jeżeli chodzi o koleżankę to nie prowadzi dziennika (przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo).

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na brak zajęcia nie narzeka. Mojej koleżance w Smochowicach też buduje dom. :wink:

 

Zaczynał równo z moim.... :)

Dobry fachowiec nigdy nie narzeka na brak zajęcia...

A ta Twoja koleżanka to też prowadzi dziennik, chętnie bym zobaczyła jej budowę.:)

 

"Dobry fachowiec nigdy nie narzeka na brak zajęcia... " i tu się z Tobą zgodzę.

Jeżeli chodzi o koleżankę to nie prowadzi dziennika (przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo).

Pozdrawiam :wink:

 

No to życzę powodzenia na budowie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...