Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa wielkopolska 2009


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pablo a Ty jak budujesz? materiały sam czy Bartek kupuje..?

Wszystkie materiały sam kupuję

 

i z jakich hurtowni korzystasz?? Masz jakąś sprawdzoną??? Zaczynam po woli poszukiwac wełnę do ocieplania poddasza...i płyty kartonowo-gipsowe...

Większość materiałów biorę z Kospol-u na ul. Cmentarnej w Swarzędzu. Przedstawili mi najciekawszą ofertę cenową i oczywiście bez kosztów transportu. Praktycznie są na każdy mój telefon, gdy nagle coś zabraknie to Bartek sam do nich podjeżdża. Mam kilka hurtowni dużo bliżej placu budowy lecz słono kasują za każdy transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Pablo a Ty jak budujesz? materiały sam czy Bartek kupuje..?

Wszystkie materiały sam kupuję

 

i z jakich hurtowni korzystasz?? Masz jakąś sprawdzoną??? Zaczynam po woli poszukiwac wełnę do ocieplania poddasza...i płyty kartonowo-gipsowe...

 

Ja kupowałem i kupuję w Hurtowni Bomo Szwagry na Szczepankowie

Wełnę po cenach podobnych jak na allegro, a nida 20zł brutto za płytę, do tego profile w dobrych cenach: profil główny 3m 6,90 brutto, 4m 8,90 brutto, profil przyścienny 3m 4,90 , 4m po 5,70.

Hurtownię prowadzi człowiek starszej daty ( prowadzi zamówienia w komputerze, ale nie do końca mu ufa, zapisuje wszystko w zeszycie :wink: ) , ale współpraca się super układa no i wspieram swój lokalny region :D

Zawsze cokolwiek potrzebuję to dzwonię najpierw do niego.

Kolega co mi ociepla poddasze kupował do tej pory Budchemie od długiego czasu, ale z tego co się przyglądał cenom to mówi, że nadzwyczaj dobre ceny dostaję.

Nie mógł dostać nigdzie tzw. esów długich 22 i Pan Zbyszek z Hurtowni Bomo załatwił na czas i to w dobrej cenie :D

Dodam jeszcze, że jak czegoś za dużo wezmę to nie ma problemu ze zwrotem. :roll:

No i transport mam gratis. W poniedziałek ma mi dowieźć 6 worków kleju do płytek i 2x 5l unigruntu i nie ma z tym problemu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a Ty jak budujesz? materiały sam czy Bartek kupuje..?

Wszystkie materiały sam kupuję

 

i z jakich hurtowni korzystasz?? Masz jakąś sprawdzoną??? Zaczynam po woli poszukiwac wełnę do ocieplania poddasza...i płyty kartonowo-gipsowe...

 

Ja kupowałem i kupuję w Hurtowni Bomo Szwagry na Szczepankowie

Wełnę po cenach podobnych jak na allegro, a nida 20zł brutto za płytę, do tego profile w dobrych cenach: profil główny 3m 6,90 brutto, 4m 8,90 brutto, profil przyścienny 3m 4,90 , 4m po 5,70.

Hurtownię prowadzi człowiek starszej daty ( prowadzi zamówienia w komputerze, ale nie do końca mu ufa, zapisuje wszystko w zeszycie :wink: ) , ale współpraca się super układa no i wspieram swój lokalny region :D

Zawsze cokolwiek potrzebuję to dzwonię najpierw do niego.

Kolega co mi ociepla poddasze kupował do tej pory Budchemie od długiego czasu, ale z tego co się przyglądał cenom to mówi, że nadzwyczaj dobre ceny dostaję.

Nie mógł dostać nigdzie tzw. esów długich 22 i Pan Zbyszek z Hurtowni Bomo załatwił na czas i to w dobrej cenie :D

Dodam jeszcze, że jak czegoś za dużo wezmę to nie ma problemu ze zwrotem. :roll:

Warto wiedzieć ze Swarzędza do Szczepankowa, rzut beretem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Dzięki chłopaki ... :)

Rozejrzę się w tych hurtowniach :) :)

Ja na płyty kartonowo-gipsowe dostałam taka cenę: Płyty kartonowo-gipsowe Knauf 12,5x1200x2600 = 18,90 zł/szt brutto

Musze porównać z Waszymi hurtowniami.

 

No to jest good price, jakby jeszcze był transport gratis to miód malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki ... :)

Rozejrzę się w tych hurtowniach :) :)

Ja na płyty kartonowo-gipsowe dostałam taka cenę: Płyty kartonowo-gipsowe Knauf 12,5x1200x2600 = 18,90 zł/szt brutto

Musze porównać z Waszymi hurtowniami.

A Ty gdzie takową cenę otrzymałaś?

 

U "mojego" Marcinka w Gnieźnie...:)

Ano tak, faktycznie zapomniałem o Gnieźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki ... :)

Rozejrzę się w tych hurtowniach :) :)

Ja na płyty kartonowo-gipsowe dostałam taka cenę: Płyty kartonowo-gipsowe Knauf 12,5x1200x2600 = 18,90 zł/szt brutto

Musze porównać z Waszymi hurtowniami.

 

No to jest good price, jakby jeszcze był transport gratis to miód malina.

 

Ja sie już dorobiłam....transportu za darmo :)

W ostatnim e-mailu dostalkam jeszcze taką ofertę:

1. Styropian na podłogę TERMOORGANIKA FS20 dach-podłoga = 135 zł/m3 brutto

2. Cement = 430 zł/t brutto

Wapno = 460 zł/t brutto

3. Wata na zewnątrz Paroc FAL 1 gr ,,12" = 21,96 zł/m2 + siatka = 1,30 zł/m2 brutto

4. Płyty kartonowo-gipsowe Knauf 12,5x1200x2600 = 18,90 zł/szt brutto

 

Z wełny nie skorzystam, bo kupię taką jaką polecił mi Kristofuros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...