Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa wielkopolska 2009


Recommended Posts

Hmm, cieszę się pawalara, że mogłam pomóc. A powiedz mi kiedy to Tobie robili, ponieważ próbuję się dodzwonić do nich i telefon jest poza zasięgiem od wczoraj. Tygodzień czasu opóźniaja się z wyceną.

 

U mnie byli wczoraj, bo wcześniej deszcz uniemożliwiał jakiekolwiek prace, ale z tego co wiem, to Pan Dawid (chyba dobrze pamiętam imie) jest w Egipcie od ubiegłego czwartku i być może dlatego nie odpowiada. Ze mną kontatował się jego współpracownik. Wyślę Ci na P.W. numer do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję dobrego kierownika budowy, czy ktoś może polecić ? Budowa w okolicach Kaźmierza.

 

Będę wdzięczna

 

Ja właściwie dopiero rozpocząłem budowę i nie mogę nic konkretnego powiedzieć, ale dostałem namiar z polecenia.

Pan Tomasz Gałężewski z Tarnowa Podgórnego 604454438

powodzenia na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wielkopolan!

Bardzo chętnie sprzedam (bo przydałoby się miejsce w garażu - niedługo przeprowadzka ) styropian 12. na zewnętrzne ocieplenie, zostało mi 13 paczek tj. 3,9m3. Cena do uzgodnienia, odbiór - Rokietnica.

Życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu i budowy bez potyczek. Pozdrawiam.

Paulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym donosimy, że możemy potwierdzić przyłączenie się do grupy - oficjalnie 8) Mamy wreszcie podpisaną ostateczną wersję umowy z firmą stawiającą dom i z Legaletem. Aktualnie jest wykonywana część murowana ogrodzenia z cegły czyli można powiedzieć , że się ruszyło :) Oby tylko terminy nie były tymi maksymalnymi na wykonanie całości to domek powinien stanac w tym roku gotowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

po 4 latach od zbudowania domu (fajne czasy i codzienna obecność na forum) chciałbym w końcu otynkować dom.

Szukam ekipy do samego tynku - mam ocieplony styropianem i zasiatkowany, ale kilka lat, więc pewnie jakieś wypraweczki.

Jak ktos ma taką ekipę to poproszę.

 

Arecki

 

wysłałam namiary na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie do grupy i liczę na Waszą pomoc. Poszukuję dobrego kierownika budowy, który będzie na budowie, a nie tylko na papierze, który w razie potrzeby doradzi. Najlepiej, gdyby była to osoba z rejonu Szamotuł, Rokietnicy czy Obornik.

Rozmawiałem z kilkoma i nie jestem z tych rozmów zadowolony. Dziś miałem spotkać się i podpisać umowę z kierbudem z Szamotuł i co... Kazał dzwonić pod koniec tygodnia . Wygląda na to, współpracę z panem zakończyłem, zanim ją zacząłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo kochana,

 

do jakich firm radzicie się udać w Poznaniu lub okolicach w celu oglądnięcia dachówek. Nie chodzi mi o najtańsze firmy, tylko o takie które mają największy asortyment. Muszę w najbliższym czasie pojeździć trochę i się na coś zdecydować, a z katalogu nie będę przecież wybierać...

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można do Dek-Pol-u (chyba ul. Sytkowska, na Woli), w Biskupicach jest dystrybutor dachówek, po prawej stronie zaraz za stacją benzynową (trasa na Gniezno). My osobiście wiele składów nie odwiedzalismy osobiście, bo szukalismy takich które mają "naszą" dachówkę, ale w tych byliśmy dlatego polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w 2009.

 

Poszukuję dobrego tartaku w okolicach Poznania. Jakoś nie mogę nic sensownego na forum znaleźć (np. na białej liście).

Możecie podać sprawdzone namiary?

Będę wdzięczny.

 

Czy ktoś brał może drewno na więźbę z JAWOR, albo UNIDREW?

 

Pozdrawiam,

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w 2009.

 

Poszukuję dobrego tartaku w okolicach Poznania. Jakoś nie mogę nic sensownego na forum znaleźć (np. na białej liście).

Możecie podać sprawdzone namiary?

Będę wdzięczny.

 

Czy ktoś brał może drewno na więźbę z JAWOR, albo UNIDREW?

 

Pozdrawiam,

Maciej

 

 

Ja się podłączam pod to pytanie :lol:

 

Wiem, że bardzo dobry tartak jest w Rawiczu ale to jednak kawałek drogi ode mnie ...

 

Również będę bardzo wdzięczna za namiary :D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, sprawdzony elekrtryk - miałam go na budowie tydzien solidnie pracował, załtwił dośc tanio materiał - słowem jestem zadowolona.

 

Pan Ryszard - 785 704 628

 

Odnośnie ceny za robociznę mozna się dogadać. Polecam :)

 

Tartak - rakownia k. Murowanej Gośliny, solidni i terminowi.

 

pan Michał - 607 557342 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo kochana,

 

do jakich firm radzicie się udać w Poznaniu lub okolicach w celu oglądnięcia dachówek. Nie chodzi mi o najtańsze firmy, tylko o takie które mają największy asortyment. Muszę w najbliższym czasie pojeździć trochę i się na coś zdecydować, a z katalogu nie będę przecież wybierać...

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

Dach - bud na ul. Obornickiej 327 w Poznaniu. Duzy wybór, ja tam nie brałam , ale domawiałam , gdy parę sztuk mi zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w 2009.

 

Poszukuję dobrego tartaku w okolicach Poznania. Jakoś nie mogę nic sensownego na forum znaleźć (np. na białej liście).

Możecie podać sprawdzone namiary?

Będę wdzięczny.

 

Czy ktoś brał może drewno na więźbę z JAWOR, albo UNIDREW?

 

Pozdrawiam,

Maciej

 

 

Ja się podłączam pod to pytanie :lol:

 

Wiem, że bardzo dobry tartak jest w Rawiczu ale to jednak kawałek drogi ode mnie ...

 

Również będę bardzo wdzięczna za namiary :D

 

Pozdrawiam :)

 

W kwestii drewna pisałam na Białej Liscie o firmie Fast z Góreckiej. Mnie nie zawiedli więc może warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...