Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa wielkopolska 2009


Recommended Posts

wiecie gdzie w Poznaniu mozna kupic przewody dymowe do podlaczenia kozy do komina chodzi mi glownie o rury i kolana tzw "czarne" no i oczywiscie redukcja tez by sie przydala najlepiej jakis sklep/hurtownia dobrze zaopatrzona

 

polecam najzwyklejszy sklep żelazny, w Kórniku na 3 sklepy można czarne rury dostać we wszystkich, więc podejrzewam że w Poznaniu też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wiecie gdzie w Poznaniu mozna kupic przewody dymowe do podlaczenia kozy do komina chodzi mi glownie o rury i kolana tzw "czarne" no i oczywiscie redukcja tez by sie przydala najlepiej jakis sklep/hurtownia dobrze zaopatrzona

 

polecam najzwyklejszy sklep żelazny, w Kórniku na 3 sklepy można czarne rury dostać we wszystkich, więc podejrzewam że w Poznaniu też

a te sklepy w Korniku mozna wiedziec gdzie sa? Bo w sumei do Kornika to blisko mam i czesto w tamtym kierunku jezdze wiec moze bedzie latwiej zalatwoc ta sprawe w Korniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie w Poznaniu mozna kupic przewody dymowe do podlaczenia kozy do komina chodzi mi glownie o rury i kolana tzw "czarne" no i oczywiscie redukcja tez by sie przydala najlepiej jakis sklep/hurtownia dobrze zaopatrzona

 

polecam najzwyklejszy sklep żelazny, w Kórniku na 3 sklepy można czarne rury dostać we wszystkich, więc podejrzewam że w Poznaniu też

a te sklepy w Korniku mozna wiedziec gdzie sa? Bo w sumei do Kornika to blisko mam i czesto w tamtym kierunku jezdze wiec moze bedzie latwiej zalatwoc ta sprawe w Korniku?

 

1.skład GS na ul. Średzkiej- z lewej strony przed wjazdem na katowicką

 

2.w Bninie przy głównej drodze, jadąc od Kórnika jakieś 300m przed stacją paliw

 

3. ul. Młyńska- na ul. średzkiej w prawo za cmentarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dla lubiących bezproblemowo i czysto - POLECAM budowanie z Bartkami (bisbud) - Jesteśmy super zadowoleni - Bartek zawsze pod telefonem, zawsze można się z nim dogadać, buduje naprawdę porządnie, na budowie czysto...

 

My na razie po stanie surowym, ale jutro podpisujemy stan deweloperski.

 

POLECAM!!!!

 

Mają już swoją stronkę: budujemydomy.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam i wszystkiego dobrego w nowym roku życzę !!! Po za tym,czy mógłby ktoś z Was polecić firmę ciesielsko -dekarską do zrobienia dachu w północno-zachodniej wielkopolsce ? Pozdrawiam :wink:

 

Witam

Napisz na kiedy potrzebujesz, jaka dachówka, czy deskowanie, czy membrana ile okien przeslij rzut dachu to dam dobrym dekarzom i ciesli do wyceny,

oczywiscie chetnie rowniez wycenimy pokrycie dachu jak jeszcze nie masz zakupionego.

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla lubiących bezproblemowo i czysto - POLECAM budowanie z Bartkami (bisbud) - Jesteśmy super zadowoleni - Bartek zawsze pod telefonem, zawsze można się z nim dogadać, buduje naprawdę porządnie, na budowie czysto...

 

My na razie po stanie surowym, ale jutro podpisujemy stan deweloperski.

 

POLECAM!!!!

 

Mają już swoją stronkę: budujemydomy.org

 

Jasne ... jasne.... 5 postów i reklamka ... ehhh.

 

Tak się składa, że znam Kubę osobiście i mogę Cię zapewnić, że Kuba nie reklamuje sam swojej firmy czy firmy brata...

 

Fakt jest taki, że bisBud budował Kubie dom i Kuba może mieć na ich temat swoje zdanie. Innym faktem jest też to, że Kuba robił dla bisBudu stronę internetową... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla lubiących bezproblemowo i czysto - POLECAM budowanie z Bartkami (bisbud) - Jesteśmy super zadowoleni - Bartek zawsze pod telefonem, zawsze można się z nim dogadać, buduje naprawdę porządnie, na budowie czysto...

 

My na razie po stanie surowym, ale jutro podpisujemy stan deweloperski.

 

POLECAM!!!!

 

Mają już swoją stronkę: budujemydomy.org

 

Jasne ... jasne.... 5 postów i reklamka ... ehhh.

 

Tak się składa, że znam Kubę osobiście i mogę Cię zapewnić, że Kuba nie reklamuje sam swojej firmy czy firmy brata...

 

Fakt jest taki, że bisBud budował Kubie dom i Kuba może mieć na ich temat swoje zdanie. Innym faktem jest też to, że Kuba robił dla bisBudu stronę internetową... :wink:

Ja jeszcze tylko dodam, że Bartki (BISBUD) budowały domki wielu forumowiczom - i mi też z czego jestem bardzo zadowolona i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i wszystkiego dobrego w nowym roku życzę !!! Po za tym,czy mógłby ktoś z Was polecić firmę ciesielsko -dekarską do zrobienia dachu w północno-zachodniej wielkopolsce ? Pozdrawiam :wink:

mogę polecić mojego cieśle dekarza , szybko sprawnie , jestem zadowolona , nawet podwórko posprzątali po sobie :) i oczywiście nie drogo jesli jesteś zainteresowany mogę wysłać fona . A i oczywiście dla wszystkich forowiczów wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki ogromne, przeczytałam chyba wszystkie posty z białej listy a o kominiarzach nic ;(

kominiarz ma wszystkie uprawnienia , nie miał żadnych" ale "przy odbiorze ugodowy facet ,ale nie wiem jak u niego z wyjazdami poza teren , ale nic nie zaszkodzi zdzwonić i zapytać jesli nadal aktualne podaje tel. Zenon Kwaśniak 0 607 423 445

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...