Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa wielkopolska 2009


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich ja również w tym roku rozpoczynam budowe domu w Promnicach pod Poznaniem.

 

 

Bloczki kupiłem za 2.40 brałem 27 palet łącznie 1512szt

 

Bloczki brałem z dziadoszańskiej w poznaniu firma TBB DELTA

tel.509486665 transport i rozładunek w tej cenie czyli 2.40

 

z tego samego miejsca kupiłam ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos namiary na tanie pustaki grubość muru 25cm np. porotherm, leier itp. cegła pełna , cement głównie wole brać z jednej firmy lub gdzie można otrzymać dobre rabaty. Oczywiście muszą dowozić i rozładowac na budowie.

 

My kupiliśmy w hurtowni Nadstaga z Obornik. Jak kupowaliśmy jakiś miesiąc temu to u nich było najtaniej (5,70 brutto, Porotherm Wienerbergera). Transport i rozładunek gratis (budujemy się w Dębogórze, gm. Czerwonak, więc kawałek jest), dodatkowo materiał leży u nich w magazynie i przywiozą go kiedy będziemy zaczynali murować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie się, gdzie zamawialiście beton. Po pierwszym rekonesansie najlepiej wypada betoniarnia na Lutyckiej (211 zł za kubik), ale mamy pewne obawy bo różnica w cenie w stosunku do innych jest duża.

 

P.S. Prognoza pogody nie nastraja optymistycznie, kiedy planujecie wylewać fundamenty??? My póki co w przyszłą środę ściągamy humus, w piątek geodeta. Kopanie fundamentów planowaliśmy w weekend, a zalewanie w poniedziałek lub wtorek. Mamy nadzieję, że deszcz nie pokrzyżuje nam planów.

 

Pozdrawiamy,

Magda i Michał

 

P.S. Przy okazji, najlepsze życzonka dla wszystkich budujących kobiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję :D

Gdybyś potrzebowała namiary na projektanta przyłączy wody-mam sprawdzony.Jest z Gniezna.

 

Nie ma za co..... mam nadzieję, że się dogadacie - od wody już mam , teraz szukam elektryka i cieślę :)

 

Witam na forum. Właśnie skończyli mi elektrykę i jestem bardzo zadowolony. Mogę śmiało polecić tę ekipę, a widzę, że już niektórzy szukają elektryków.

tel. 667733550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie - a dlaczego budujecie z Porothermu?! Jest przeciez swietny polski Krotherm tej samej wielkosci (11/m2) i cena wychodzi ok 4.2-4.5zl Pytalem znajomych i nie ma zadnych zastrzezen co do jakosci.

Z kolei ja wypytam o aktualne ceny stali, betonu, więźby, dachówki - wiecie gdzie mozna cos ciekawego znalezc?

KOlo Gniezna (gdzie sie budujemy) wiezba w granicach 800 z impregnacja cisnieniowa, dachowka Rupp czarny brylant 38zl/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie się, gdzie zamawialiście beton. Po pierwszym rekonesansie najlepiej wypada betoniarnia na Lutyckiej (211 zł za kubik), ale mamy pewne obawy bo różnica w cenie w stosunku do innych jest duża.

 

P.S. Prognoza pogody nie nastraja optymistycznie, kiedy planujecie wylewać fundamenty??? My póki co w przyszłą środę ściągamy humus, w piątek geodeta. Kopanie fundamentów planowaliśmy w weekend, a zalewanie w poniedziałek lub wtorek. Mamy nadzieję, że deszcz nie pokrzyżuje nam planów.

 

Pozdrawiamy,

Magda i Michał

 

P.S. Przy okazji, najlepsze życzonka dla wszystkich budujących kobiet :)

 

Ja kupuję beton z firmy bosta beton. Cena za kubik 235...ale sa najlepsi jakościowo. Wolę zapłacić i mieć dobrą jakość.. tel: 603345546. Świetna obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie - a dlaczego budujecie z Porothermu?! Jest przeciez swietny polski Krotherm tej samej wielkosci (11/m2) i cena wychodzi ok 4.2-4.5zl Pytalem znajomych i nie ma zadnych zastrzezen co do jakosci.

Z kolei ja wypytam o aktualne ceny stali, betonu, więźby, dachówki - wiecie gdzie mozna cos ciekawego znalezc?

KOlo Gniezna (gdzie sie budujemy) wiezba w granicach 800 z impregnacja cisnieniowa, dachowka Rupp czarny brylant 38zl/m

 

mogę prosić o namiar na więźbe? cena netto czy brutto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to macie farta na beton, bo ja zamawiałem 10 lutego w LAFARGE jeszcze po 280 B-20 ,a bloczki braliśmy po 2.50 jak i cały materiał w hurtowni LUBKAM w pozn.na ul.świątniczki , mają atrakcyjne ceny iczie się potargować , transport gratis, a przyjeżdzaja na każde życzenie nawet z kilkoma workami cementu, szczerzy i sumienni mają także koparkę, a moje matewriały zamawiam przez telefon , przywożą na plac budowy bez mojej obecności , wystarczyło raz im pokazać placbudowy a ja zaoszczędzam czas na każdorazowy przyjazd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DRODZY WIELKOPOLANIE :wink:

SZUKAM DOBREGO ARCHITEKTA DO ADAPTACJI MOJEGO PROJEKTU I KILKU DROBNYCH ZMIAN. MOŻE MACIE KOGOŚ DOBREGO KTO JEDNOCZEŚNIE ZAADOPTUJE PROJEKT I BĘDZIE KIEROWNIKIEM NA BUDOWIE??????????????????????????

ZACZYNAMY BUDOWE W LUBONIU

PROSZE O NAMIARY TELEFONICZNE

Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI

SEBA :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DRODZY WIELKOPOLANIE :wink:

SZUKAM DOBREGO ARCHITEKTA DO ADAPTACJI MOJEGO PROJEKTU I KILKU DROBNYCH ZMIAN. MOŻE MACIE KOGOŚ DOBREGO KTO JEDNOCZEŚNIE ZAADOPTUJE PROJEKT I BĘDZIE KIEROWNIKIEM NA BUDOWIE??????????????????????????

ZACZYNAMY BUDOWE W LUBONIU

PROSZE O NAMIARY TELEFONICZNE

Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI

SEBA :wink: :wink: :wink:

 

Szczerze polecam:

 

Polecam firmę....

PROBUD

Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych

ul. Wolsztyńska 24a

Poznań

tel. 61 8614026

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...