Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa wielkopolska 2009


Recommended Posts

Dla tych co są przed kupnem kominów:

Plewa- Pokrzywno 3, Poznań

1. Uni FE 18/18 + kan.went. 7,66 mb, podłączenie 45 st 1926,43 brutto

2. Uni LAS 12/12 + kan.went. 7,66 mb 2231,20 brutto

Fachowa i miła obsługa...

 

potwierdzam obsługa miła i fachowa, ale sam komin kupiłem przez pośrednika z allegro wyszło taniej niż bezpośrednio u producenta, co ciekawe termin dostawy i samą dostawę uzgadniałem w Pokrzywnie z tą samą osobą która robiła mi wcześnie wycenę! ponoć nie mogę robić konkurencji dla swoich odbiorców:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ponoć nie mogę robić konkurencji dla swoich odbiorców:)

 

Ponoć podobnie jest ze stropami z Konbetu. Ja planuję więc kupować przez pobliską hurtownię i tam walczyć o rabat, ale przejadę się też do siedziby firmy w Poznaniu... Mają teraz ciekawą promocję do końca lutego.

 

Z kupnem kominów Plewy też było "nietypowo" znalazłem ich stoisko na targach Budmy, tam zrobili mi wycenę i ... usłyszałem, że gości targowych traktują wyjątkowo... Cena netto stała się moją ceną brutto, darmowy transport i darmową wizytę ich specjalisty na budowie w celu przeszkolenia ekipy murującej komin.

Teraz zastanawiam się jak wykończyć komin ponad dachem, połówkami cegły pełnej klinkierowej (tutaj krążą już legendy o ich fugowaniu żeby nie zaczęły odpadać, fugi basenowe itp.) albo łaty drewniane i np łupek... Sam nie wiem co będzie lepsze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej moi mili :)

 

 

Chciałam podpytać się o ceny za pracę ekipy od ocieplania i kartongipsu. I czy osobno wliczali sobie obrobienie okien dachowych, albo przygotowanie, osadzenie i obrobienie włazu dachowego, albo jakieś inne bajery.

 

Dostaliśmy wycenę od jednej firmy i troszkę się zdziwiliśmy. Oprócz powyższych dodatków liczą sobie np. przygotowanie wiatroizolacji startowej, cokolwiek to znaczy...

 

Powiedzcie co wiecie na ten temat.

Witam.Z tego co się orientowaliśmy,to poszczegolne prace wszystkie ekipy rozliczają osobno.Natomiast rozbieżność cen-porażająca.Nasza wycena obejmowała ocieplenie,stelaze,folie,obudowę okien,montaż płyt KG na gotowo ,zabudowy narożne,montaż schodów uchylnych,ścianki działowe z KG i przygotowanie w nich otworów drzwiowych,szpachlowanie. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że od jakiegos czasu sledzę Wasz wątek wypadałoby się przywitać :)

 

Budowę rozpoczynamy wiosną. Jezeli powstanie grupa Wielkopolska 2010 - to super, jeżeli nie będe nadal korzystać z Waszych doswiadczeń.

 

Pozdrawiam:)

 

ps. własnie znalazłam 2010 :) ale do Was tez będe wpadac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej moi mili :)

 

 

Chciałam podpytać się o ceny za pracę ekipy od ocieplania i kartongipsu. I czy osobno wliczali sobie obrobienie okien dachowych, albo przygotowanie, osadzenie i obrobienie włazu dachowego, albo jakieś inne bajery.

 

Dostaliśmy wycenę od jednej firmy i troszkę się zdziwiliśmy. Oprócz powyższych dodatków liczą sobie np. przygotowanie wiatroizolacji startowej, cokolwiek to znaczy...

 

Powiedzcie co wiecie na ten temat.

Witam.Z tego co się orientowaliśmy,to poszczegolne prace wszystkie ekipy rozliczają osobno.Natomiast rozbieżność cen-porażająca.Nasza wycena obejmowała ocieplenie,stelaze,folie,obudowę okien,montaż płyt KG na gotowo ,zabudowy narożne,montaż schodów uchylnych,ścianki działowe z KG i przygotowanie w nich otworów drzwiowych,szpachlowanie. :lol:

 

O dzięki za informacje, już sądziłam że nikt nie zobaczył mojego posta.

Mam w takim razie pytanie o ceny, jakie dostaliście w tej ofercie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej moi mili :)

 

 

Chciałam podpytać się o ceny za pracę ekipy od ocieplania i kartongipsu. I czy osobno wliczali sobie obrobienie okien dachowych, albo przygotowanie, osadzenie i obrobienie włazu dachowego, albo jakieś inne bajery.

 

Dostaliśmy wycenę od jednej firmy i troszkę się zdziwiliśmy. Oprócz powyższych dodatków liczą sobie np. przygotowanie wiatroizolacji startowej, cokolwiek to znaczy...

 

Powiedzcie co wiecie na ten temat.

Witam.Z tego co się orientowaliśmy,to poszczegolne prace wszystkie ekipy rozliczają osobno.Natomiast rozbieżność cen-porażająca.Nasza wycena obejmowała ocieplenie,stelaze,folie,obudowę okien,montaż płyt KG na gotowo ,zabudowy narożne,montaż schodów uchylnych,ścianki działowe z KG i przygotowanie w nich otworów drzwiowych,szpachlowanie. :lol:

 

O dzięki za informacje, już sądziłam że nikt nie zobaczył mojego posta.

Mam w takim razie pytanie o ceny, jakie dostaliście w tej ofercie :D

Rozbieżności były doże :samo ocieplenie z nidą od 35 do70m2. My wybraliśmy następująca opcję o :lol: cieplenie z nidą na gotowo 45m2 ,okna 100szt, zabudowy narożne i inne takie fanaberie 40-60mb,ścianki działowe 30m2,szpachlowanie 15m2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również poszukuję okien i informacji o sprawdzonych ekipach, które je montują. Czekam na wycenę od Jezierskiego z głogowskiej, ale nie znalazłam nic na temat ich ekipy (wiem tylko, że mają wspólną ekipę z jakimś innym dystrybutorem). Czy ktoś może zna jej jakość?

 

Rzadko zaglądam do tego wątku, więc może ta informacja się Tobie już nie przyda, ale wszystkim szukaczom okien mogę polecić przed ich zakupem odwiedziny stronki http://www.oknotest.pl. To prawdziwa kopalnia okiennej wiedzy, czytasz wiesz, nie wiesz dzwonisz i wiesz. Mnie przynajmniej pomogli to i owo pojąć, a najważniejsze, że nie muszą ściemniać bo oknami nie handlują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam niedrogiej i solidnej ekipy do wykonania posadzki maszynowej na poddaszu 100m. Mozecie kogos polecic ? Znajdę kogoś w cenie poniżej 30 zł za robocizna +materiał ?

skąd pomysł że ekipa może być dobra i tania? Moim zdaniem to nie idzie w parze przecież jak ktoś pracuje w innej branży to też w miarę zdobywania doświadczenia bardziej się ceni a nie obniża loty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd pomysł że ekipa może być dobra i tania? Moim zdaniem to nie idzie w parze przecież jak ktoś pracuje w innej branży to też w miarę zdobywania doświadczenia bardziej się ceni a nie obniża loty

 

 

Proszę czytać ze zrozumieniem, nie tania tylko niedroga, a to jest różnica.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...