Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa wielkopolska 2009


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Proszę o radę co najpierw robiliście i jakie były tego konsekwencje tynki czy posadzki?

 

Pierwsze tynki. Drugie posadzki. Przy posadzkach nie zapieprzą tak tyknków jak przy tynkowaniu zapieprzą posadzki :) Przy ogrzewaniu podłogowym nie można zrobić dylatacji pomiędzy posadzką a tynkiem jeśli pierwsze będą tynki. pozdr adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze tynki. Drugie posadzki. Przy posadzkach nie zapieprzą tak tyknków jak przy tynkowaniu zapieprzą posadzki :) Przy ogrzewaniu podłogowym nie można zrobić dylatacji pomiędzy posadzką a tynkiem jeśli pierwsze będą tynki. pozdr adam

Nie bardzo rozumiem, co miałeś na myśli pisząc po dylatacji. My już mamy tynki a w przyszłym tygodniu robimy wylewki na podłogówkę i z tego co wiem nie ma z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
GLAMOURMUM czy mogłabym sie dowiedzieć gdzie kupowałaś więźbę?

pw ci nie działa, bo masz ponoć skrzynkę zapchaną

 

hej lipka. Caliem możliwe , że mam zapchaną skrzybkę...wogole nie kumam obecnego forum.... nie mam też czasu zagłębiać się w techniki ....

 

Więźba to długa historia....

 

A po krótce....

 

Uleśniczego kupiłam drzewo ..

 

Tartak mi go obrobił według wymiarów od ciesli...

 

I drzewo gotowe....

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ceny porównywalne chyba z ubiegłorocznymi,nie biorąc oczywiście pod uwagę ogłoszeń typ ocieplenie zewn.na gotowo-20zł m2.Przy pierwszym rodzaju wszystko bedzie zależeć od powierzchni i kształtu dachu,ilości np.okien dachowych,grubości ocieplenia itd.Przy drugim głównie od rodzaju materiału i powierzchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...