Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa wielkopolska 2009


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a jaką polecacie dachówkę ceramiczną?

i gdzie najlpiej kupic???

 

jest dużo producentów dachówki - do wyboru do koloru. Jak zwykle wszystko zalezy od tego co Ci sie podoba, ile masz środków, jakieś inne prywatne preferencje, czy chcesz zakładkową, karpiówka etc.

 

Znani producenci to Braas, Ruup, Creaton, Roben, Koramic, Jungmeier - to te bardziej znane firmy. Te droższe to Koramic, Ruup i Creaton.

 

Ja brałem z Dekpolu (ul. Sytkowska 43) - ceny mają dobre ale szwankuje u nich liczenie przy ofercie - w niektórych istotnych pozycjach mówiąc delikatnie dają ciała.

Słyszałem, że ludzie biorą też w Waszdachu w Kórnik – Skrzynki ul. Poznańska 2. Na Obornickiej jest też kilka firm (przed mostem w Suchym Lesie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja coprawda juz wybudowana i mieszkajaca ale ciagle na wykończeniu:) Szukam parapetów zewnętrznych. Czy ktos sie moze orientuje gdzie w Poznaniu lub okolicy jest największy wybór, chodzi mi głównie o parapety kamienne . Od sierpnia wchodzi ekipa z ociepleniem i tynkami wiec jak ie sprawdza to polece:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat szamba z Radomia:

Poki co 2 zdecydowanych na 3 tydzień sierpnia więc jeśli ktoś chce się załapać na ten transport proszę o kontakt ze mną 600373201, Jeszcze jedno szambo wejdzie na samochód.

 

No ludziska, nie ociągać się, bo w naszym transporcie na spółę z tomclavem jest miejsce tylko na jedno dodatkowe szambicho. Nie prześpijcie okazji taniego sprowadzenia polecanego szamba z samego centrum szeroko znanego szambiarskiego zagłębia ... :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie odnośnie szamba:

czy ta firma również montuje szambo czy tylko "wkłada" do wykopanej dziury???

no i daje jakąś gwarancje czy cos??/

 

do Rodzinnebudowanie: o co ci chodzi z tym zagłębiem że ci nie pasuje? może jakies konkrety???

 

na szambo musi być atest do odbioru budynku na koniec.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to tylko + dla nich. Minus w różnicy cen, a załatwienie koparki to nie problem - ani czasu ani kosztów (max 2h kopania kosztuje 200 zł).

 

Sorry za sceptycyzm ale lichwa mnie po prostu .... denerwuje.

 

Problem polega na tym że zwykłą koparką nie podniesiesz żelbetowago zbiornika i musisz jeszcze jakiś dźwig organizować - oni maja koparkę Taką konkretną i wstawiają zbiornik.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że zwykłą koparką nie podniesiesz żelbetowago zbiornika i musisz jeszcze jakiś dźwig organizować - oni maja koparkę Taką konkretną i wstawiają zbiornik.

 

Piotr

 

mi jak przyjechali z szambem z Radomia to od razu mieli HDS na pace - nie musiałem dźwigu organizować. A kosztowało tyle samo (w cenie nie było wyszczególnionych kosztów montażu).

tu w Wlkp nie mieli nic lepszego niż kolesie 400 kilometrow dalej - anie pod względem jakości ani ceny ani warunków dostawy. rozumiem patriotyzm lokalny ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...