Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa wielkopolska 2009


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Wszystkich jak dobrze pójdzie to od kwietnia zaczynamy z budową

(D08 przestronny z Muratora) w Gruszczynie

 

Przyznaję się od razu, że prywatnie zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych

więc służę pomocą, swoją wiedzą i nie tylko :)

 

pozdrawiam

[email protected]

 

to rewelacja. Bo na razie najwięcej problemu mam właśnie z dachem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszystkich jak dobrze pójdzie to od kwietnia zaczynamy z budową

(D08 przestronny z Muratora) w Gruszczynie

 

Przyznaję się od razu, że prywatnie zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych

więc służę pomocą, swoją wiedzą i nie tylko :)

 

pozdrawiam

[email protected]

 

to rewelacja. Bo na razie najwięcej problemu mam właśnie z dachem :)

 

jak masz jakieś pytania to śmiało pisz na maila

 

pozdrawiam

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszystkich jak dobrze pójdzie to od kwietnia zaczynamy z budową

(D08 przestronny z Muratora) w Gruszczynie

 

Przyznaję się od razu, że prywatnie zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych

więc służę pomocą, swoją wiedzą i nie tylko :)

 

pozdrawiam

[email protected]

 

to rewelacja. Bo na razie najwięcej problemu mam właśnie z dachem :)

 

jak masz jakieś pytania to śmiało pisz na maila

 

pozdrawiam

[email protected]

 

dzięki bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu bloczków - czy ktos już budował z bloczków z TBB Delta - przyznam że cena 2,40 jest atrakcyjna, pytanie tylko czy jakosciowo są bez zarzutów. Jesli ktoś już coś zdziałał tymi bloczkami to proszę o info.

 

Ja kupiłam... i 23 marca będą stawiane fundamenty...wtedy zdam relacje. Widziałam sporo bloczków betonowych... i te akurat bardzo mi sie podobały z wyglądu... bardzo równe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję więźbę za 599 zł

mozna wiedziec gdzie w tej cenie jest drewno konstrukcyne?

 

na razie nie powiem , dopóki nie sprawdzę jakości.... nie chcę mieć Was i Waszych dachów na sumieniu. W ten weekend jadę zobaczyć z cieślą, który sie zna na drzewie.... a jeżeli okaże sie że jest ok, to wtedy podam namiary na tym wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trafiłam właściwie.

 

Meldujemy się w wątku: działka kupiona w 2008r. - właśnie podpisaliśmy umowę z Legaletem. Przybliżony czas realizacji - druga połowa czerwca. Do tego czasu oczekujemy na projekt (Legalet i dom) no i na pozwolenie na budowę. Mam nadzieje, że zgramy terminy.

Prąd mamy, w poniedziałek zakładają nam wodę.

Do czasu płyty chciałabym ogrodzić działkę - i tu mam zgryz, bo co jakiś czas mam inny pomysł. Działka leśna 2200m2 - trochę do ogradzania jest zwłaszcza, że sama własna droga dojazdowa ma 5 m szer i 30 m długości.Czy jest sens wydawać kasę na np. leśną siatkę aby ją potem wymieniać?

 

Mam dwie lewe do wklejania fotek - jak zmolestuję męża to wkleję płot o którym myslałam ale zaczynam się zastanawiać...Mam namysli cos bez podmurówki (musi być migracja wszelkich zwierząt leśno - niewielkich), może słupki z cegły (nie klinkier) i jakieś solidne drewno między. Dewiza: proste, leśne, żeby sie nie gryzło z prostym w formie domem no i najlepiej niedrogo.

Wiem, że mam wymagania :lol:

 

Po doczytaniu początku wątku 8) :

Michał i Magda - my będziemy budować się w Grabach - to między Czerniejewem a Neklą. Obecnie mieszkamy koło Pobiedzisk (dokładnie Pobiedziska - Letnisko)

Mamy zamiar budować w prefabrykowanym szkielecie z firmą Polski Dom z Krakowa. Z powodu lokalizacji - także oczyszczalnia i pompa powietrzna.

 

Tak patrzę na ten kibelek - przydałby się - czy mogę prosić o cene i "instrukcję obsługi" - chodzi mi oczywiście o gospodarkę "odpadami" ?

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trafiłam właściwie.

 

Meldujemy się w wątku: działka kupiona w 2008r. - właśnie podpisaliśmy umowę z Legaletem. Przybliżony czas realizacji - druga połowa czerwca. Do tego czasu oczekujemy na projekt (Legalet i dom) no i na pozwolenie na budowę. Mam nadzieje, że zgramy terminy.

Prąd mamy, w poniedziałek zakładają nam wodę.

Do czasu płyty chciałabym ogrodzić działkę - i tu mam zgryz, bo co jakiś czas mam inny pomysł. Działka leśna 2200m2 - trochę do ogradzania jest zwłaszcza, że sama własna droga dojazdowa ma 5 m szer i 30 m długości.Czy jest sens wydawać kasę na np. leśną siatkę aby ją potem wymieniać?

 

Mam dwie lewe do wklejania fotek - jak zmolestuję męża to wkleję płot o którym myslałam ale zaczynam się zastanawiać...Mam namysli cos bez podmurówki (musi być migracja wszelkich zwierząt leśno - niewielkich), może słupki z cegły (nie klinkier) i jakieś solidne drewno między. Dewiza: proste, leśne, żeby sie nie gryzło z prostym w formie domem no i najlepiej niedrogo.

Wiem, że mam wymagania :lol:

 

Po doczytaniu początku wątku 8) :

Michał i Magda - my będziemy budować się w Grabach - to między Czerniejewem a Neklą. Obecnie mieszkamy koło Pobiedzisk (dokładnie Pobiedziska - Letnisko)

Mamy zamiar budować w prefabrykowanym szkielecie z firmą Polski Dom z Krakowa. Z powodu lokalizacji - także oczyszczalnia i pompa powietrzna.

 

Tak patrzę na ten kibelek - przydałby się - czy mogę prosić o cene i "instrukcję obsługi" - chodzi mi oczywiście o gospodarkę "odpadami" ?

:oops:

 

elisee - bardzo prosimy o założenie dziennika.... w którym to będziemy podziwiać Twoje poczynania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakie macie ceny za stan surowy

u nas pow z garazem 177 m2 w parterze mam pierwszą wycenę

fundamenty,ściany,strop, kominy bez ciesielki 35 tys

 

pozdrawiam

[email protected]

 

to nie wiele...a firma sprawdzona?

 

raczej tak mam namiar od znajomego, czekam jeszcze na jedną wycenę ekipa też sprawdzona zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich z Wlkp. buduję się w Wierzycach, a na dzień dzisiejszy to głowa mnie boli bo nie mogę sie zdecydować czy porotherm 25 wienenbergera czy suporeks :( cenowo m2 chyba teraz wychodzi tak samo, za cegła przemawia to że cegła :) za suporeksem to że łatwiej potem instalacje położyć i wbić gwoździa (wiem coś o tym bo mieszkam w płycie) :) może poroterm na ściany zew. a w środku suporeks? co myślicie?

 

ps. glamurku :) gdzie kupowałaś bloczki za 2,40 zł bo ja tylko znalazlam za 3,00 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...