Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie, coraz pilniej poszukuję fachowca od kominka i pomyślałam, że może ktos z Was mi poda pomocną dłoń... i kogoś poleci (raczej z naszych okolic). :lol:

To jak? Pomożecie? :D

Będę bardzo zobowiązana...

Za to mogę polecic świetnego hydraulika - p. Marek - 504 337 927 (tylko nie wiem jak z terminami stoi...)

 

wyslalam ci dwa telefony ale spradz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, w końcu znaleźliśmy ekipę za rozsądną cenę - w niedzielę podpisujemy umowę - a zaczniemy pewnie na przełomie X i XI

 

i przyszły tydzień mamy na załatwienie podłączenia prądu budowlanego, wykopanie studni, wyznaczenie domu przez geodetę i zamawianie materiałów

 

i zbieramy papierologię do kredytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Widze że grupa się rozrosła - fajnie że wiecej osób z okolicy sie udziela.

 

Ja jestem juz na etapie odbioru budynku - tj uzupełniłem brakujące dokumenty w PINB i czekam na decyzje niedługo się melduje i po budowie.

 

Bede szukał firm od wiaty blaszanej ma ktoś namiary na niedrogiego wykonawcę o niestandardowych wymiarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Widze że grupa się rozrosła - fajnie że wiecej osób z okolicy sie udziela.

 

Ja jestem juz na etapie odbioru budynku - tj uzupełniłem brakujące dokumenty w PINB i czekam na decyzje niedługo się melduje i po budowie.

 

Bede szukał firm od wiaty blaszanej ma ktoś namiary na niedrogiego wykonawcę o niestandardowych wymiarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że jest to forum.. dzięki niemu zdobywa sięcenne informacje:)

 

Czy wiecie gdzie można zamówić Terivę w okolicy?

 

najstarszy zakład produkcyjny w naszej okolicy: http://www.stropy.oleksiak.com.pl/

 

Dzięki i tam właśnie już zamówiłem terive....facet konkretny zna sie na rzeczy i krótki czas oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że jest to forum.. dzięki niemu zdobywa sięcenne informacje:)

 

Czy wiecie gdzie można zamówić Terivę w okolicy?

 

najstarszy zakład produkcyjny w naszej okolicy: http://www.stropy.oleksiak.com.pl/

 

Dzięki i tam właśnie już zamówiłem terive....facet konkretny zna sie na rzeczy i krótki czas oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam dobrej i ładnej cegły na komin. Wyszków, Tłuszcz, okolice. Chciałbym go ładnie wymurować i zastawić bez tynkowania. Jeśli takową widzieliście, proszę o namiary.

 

Chciałbym pokryć dach gontem bitumicznym. Jeśli posiadacie kontakt ze sprawdzonym wykonawcą proszę o telefon.

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...