Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pomyślności i spełnienia marzeń w Nowym Roku dla wszystkich Forumowiczów !!

 

Witam,

 

Oddam latrynę w dobre ręce, rocznik 2011, stan dobry. Wyposażenie: deska szybko-opadająca, drzwi na 2 zawiasy, system automatycznej wentylacji. http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c041.gif

 

Miejscowość Radzymin

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym właśnie forum znajdziesz wszystkie odpowiedz, powodzenia http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a115.gif

Ja polecam ekipę,p. Jarka, która postawiła mój domek-pracowite, roześmiane Mróweczki.

 

 

 

i

Witam wszystkich budujących obecnie wkrótce niebawem i tych którzy już wybudowali swoje wymarzone gniazdko. My obecnie jesteśmy na etapie załatwiania papirologii i wyborze projektu gdyż chcielibyśmy kupić gotowy . Powolutku rozglądamy się tez za ekipą która postawiła by nam stan surowy i hurtownią tanich materiałów. Murarz może być bez ekipy aby był sprawdzony i godny polecenie. Chcemy budować systemem gospodarczym i pomocników jesteśmy w stanie sami zorganizować. Jeśli możecie coś polecić i doradzić będziemy bardzo wdzięczni. Czekamy na wasze kontakty Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
GraMar odnośnie wylewek odpowiem na forum.

 

Ja robiłem w następujący sposób.

 

Styropian pod wylewki musi być przeznaczony na podłogę, po odwiedzeniu kilku składów okazało się według mnie że najbardziej twardy (nie wiem czy najlepszy) był Genderka. Folię paroizolacyjną z atestem !!! kupowałem w internecie. Włókno szklane i palstyfikator proponują wykonawcy dać swój. Kupując w internecie wyszło mnie taniej.

Koszt wylewek na 280 m2 podłogi.

Piach - 800 zł

Cement - 1730 zł

Styropian - 2600 zł

Plastyfikator, włókno, dylatacja - 274,54 zł

Folia - 259,70 zł

Robocizna - 3150 zł

 

Czas pracy ekipy 3 os. 10 godzin.

 

Warstwy wylewek - dół:

- chudziak

- folia

- styropian 10 cm (uważam że to jest bardzo min. !!!)

- ogrzewanie podłogowe

- wylewka 6 cm

 

góra:

- strop

- folia

- styropian 5 cm

- folia (nie pamiętam - może folia była raz?)

- wylewka 6 cm

 

Na etapie wylewek pamiętaj o balkonie jeśli masz aby go zaizolować papą lub inną izolacją. Pamiętaj o garażu aby dać siatkę zbrojeniową.

Ja garażu nie izolowałem styropianem, zamierzam go w zimę nie ogrzewać więc liczę na matkę ziemią o pomoc w utrzymaniu temperatury powyżej 0 st.

 

Tynki skończone u mnie były w sierpniu, wylewki robione w październiku. Ważne temperatura po zrobieniu wylewek nie może być niższa niż 0 st. przez ok. 5 dni !!!

 

Kontaktu tel. już nie pamiętam

 

cos malo Ci wyszlo tego cementu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam WAS,

 

szukam ekipy dekarskiej pod dachówkę.

Może ktoś ma świeże i pozytywne relacje z DEKARZEM (mój dom stoi od 9-lat i większość kontaktów nieaktualna), godnym polecenia.

Będę wdzięczny za kontakt.

 

M

Polecam firmę pana Rojek szybko, sprawnie, czysto kompleksowo :) jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług

http://www.dachy-rojek.pl/index.php

Stanisław Rojek: 502 658 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupowaliście styropian do ocieplenia fundamentów?? jaka cena?

 

Swego czasu (w 2012) kupowałem XPS styrodur. Ze względu na pogięte ceny w okolicy kupowałem przez internet. Wyszło mi 470 zł/m3, bo na składach nie mieli i jak już to chcieli po 550 zł/m3. Jesienią do części elewacji, na przyziemie, brałem szary EPS termoorganika i budowlańcy bardzo chwalili go że twardy. Termoorganika ma też styropian dedykowany do fundamentów jest jednak dość drogi jak na EPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam je po 3 PLN (do negocjacji). Odbiór i możliwość obejrzenia - Dąbrówka k. Radzymina.

 

jestem zainteresowany tymi stemplami. napisz jaka ilość i jaka cena po tej negocjacji :rolleyes:?

masz możliwość zrobienia jakiegoś zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...