Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chciałabym wywieźć śmieci budowlane (folie, worki, kubełki plastikowe, styropian), czy ktoś wie skąd można zamówić w miarę tanio kontener na Marki?

 

Mam do sprzedania 14 worków kleju termoorganiki do styropianu i siatki po 15 zł za szt., oraz kołki 26 cm plastikowe do styro lekko licząc 600 szt (przepraszam nie będę dokładnie liczyć :) ) za 120 zł

 

I mam do oddania drzwi prowizoryczne tylko nie pamiętam czy to 90 czy 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym wywieźć śmieci budowlane (folie, worki, kubełki plastikowe, styropian), czy ktoś wie skąd można zamówić w miarę tanio kontener na Marki?

 

Mam do sprzedania 14 worków kleju termoorganiki do styropianu i siatki po 15 zł za szt., oraz kołki 26 cm plastikowe do styro lekko licząc 600 szt (przepraszam nie będę dokładnie liczyć :) ) za 120 zł

 

I mam do oddania drzwi prowizoryczne tylko nie pamiętam czy to 90 czy 100.

 

W gminie Radzymin od lipca będzie można takie śmieci zawieźć samemu do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, może w Markach też tak będzie, gwarantuje to nowa ustawa śmieciowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących :)

jestem tu nowy i będę potrzebował pomocy...

Zakupiłem już projekt domu z indywidualną intalacją (podłogówka w całym domu zasilana z kominka i kotła CO na paliwo stałe):

http://www.mgprojekt.com.pl/optymalny-2

Zamierzam ruszyc z budową w przyszłym roku, będę budował w Dobczynie.

 

 

Zamówiłem już mapkę do celów projektowych u geodety na dniach mam już ją otrzymać.

Czytając różne "mądre" książki nt budowania się już pogubiłem co mam dalej robić....

 

1.Czy kolejnym krokiem do uzyskania pozwolenia na budowę powinna być wizyta u architekta w celu adaptacji i zmian w projekcie?

2. Kto wykonuje projekt zagospodarowania terenu? Architekt czy geodeta?

3. Kiedy mam wystąpić o wydanie warunków przyłącza do sieci energetycznej itd?

4. Kto wykonuje projekt tego przyłącza i wrysowuje go na mapkę? Energetyka, czy architekt? i jaka powinna to być mapka?

5. Macie może jakiegoś sprawdzonego architekta?

6. Możecie polecić jaką ekipę budowlaną, która wykona mi wszystko do stanu SSO?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących :)

jestem tu nowy i będę potrzebował pomocy...

Zakupiłem już projekt domu z indywidualną intalacją (podłogówka w całym domu zasilana z kominka i kotła CO na paliwo stałe):

http://www.mgprojekt.com.pl/optymalny-2

Zamierzam ruszyc z budową w przyszłym roku, będę budował w Dobczynie.

 

 

Zamówiłem już mapkę do celów projektowych u geodety na dniach mam już ją otrzymać.

Czytając różne "mądre" książki nt budowania się już pogubiłem co mam dalej robić....

 

1.Czy kolejnym krokiem do uzyskania pozwolenia na budowę powinna być wizyta u architekta w celu adaptacji i zmian w projekcie?

2. Kto wykonuje projekt zagospodarowania terenu? Architekt czy geodeta?

3. Kiedy mam wystąpić o wydanie warunków przyłącza do sieci energetycznej itd?

4. Kto wykonuje projekt tego przyłącza i wrysowuje go na mapkę? Energetyka, czy architekt? i jaka powinna to być mapka?

5. Macie może jakiegoś sprawdzonego architekta?

6. Możecie polecić jaką ekipę budowlaną, która wykona mi wszystko do stanu SSO?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Witaj,

Ja buduję w Michałowie k. Klembowa i mam nadzieję skończyć na jesieni.

Jeżeli chodzi o kwestie formalne to najlepiej będzie jak podjedziesz do starostwa w Wołominie. Naszym terenem zajmuje się Pani Anna Garbaciak. Wszytko Ci wytłumaczy.

Architekt. Ja korzystam z usług architekta z Dąbrówki. Zaleta - zna lokalne uwarunkowania ;) i ma uprawniania kierownika budowy (na plus jest to, że się dosyć aktywnie interesuje tym co się na budowie dzieje). Jest też w stanie pomóc w załatwieniu pozwolenia. Kontakt - Stanisław Kaczmarczyk, tel. 608032787.

Ekipa. Firma House Outlet Krzysztof Biernacki (strona www -http://houseoutlet.pl/kontakt.html) My mamy podpisaną umowę na wykonanie domu do stanu deweloperskiego ale z tego co wiem mogą być zainteresowani wykonaniem stanu SSO. Jak do tej pory to generalnie ok. Było kilka drobnych wpadek ale szybko i bezdyskusyjnie były naprawiane :)

 

Życzę powodzenia i wytrwałości :) Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak

2. Architekt

3. Jak będzie pozwolenie na budowę

4. Odnośnie prądu (do działki) wszystko robi energetyka.

5. Architekt mój nie znał lokalnych uwarunkowań, pozwolenia nikt nie musiał załatwiać. Architekta polecam przy własnym projekcie - tani, przy kupionym stawki są podobne bez zmian. Jeśli masz dużo zmian może dużo kosztować - wtedy polecę mojego.

6. Zorientuj się w cenach kilku - kilkudziesięciu ekip abyś miał rozeznanie w cenie wykonania. Następnie negocjuj z ekipą z polecenia.

Na forum wielu z nas polecało i nie polecało ekip. Ja miałem tanią ekipę z polecenia, jak do tej pory wszyscy inni wykonawcy zachwalają wykonanie.

Z punktu widzenia ekonomicznego nic na SSO nie kupiłem i nie miałem żadnej ekipy z okolic Warszawy. Warszawa się ceni !!!

Ekipa Ostrołęka, Dekarz Ostrołęka, Kominy Ciechanów, Materiały Ostrołęka/Wyszków, Dachówka Łuków.

 

Budowa Radzymin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pirawawa, @masz36 dzięki wielkie za odpowiedzi. Już teraz wiem o co w tym wszystkm chodzi, chyba.... :)

 

Jedno mnie zastanawia, bo jest sprzeczne z tym co wyczytałem. Do mediów udaję się dopiero mając pozwolenie na budowę?

 

@masz36

kontakt do architekta na pewno wykorzystam, myślałem właśnie o kimś z terenu znającym uwarunkowania.

do firmy budowlanej też się odezwę.

 

powodzenia na finiszu.

 

@pirawawa

możesz mi na priv podesłąć namiary na ekipę i dekarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sprzedam pozostałości materiałów po ociepleniu budynku

 

Kołki do styropianu Koelner – dł 26cm - ok. 250szt po 1,0zł/szt

Klej do siatki Mapei Mapetherm – 17 worków po 25kg, - 15zł/szt

 

Cena do uzgodnienia, odbiór w okolicach Leszna pod Warszawą. lub mogę pomóc w transporcie po kosztach paliwa.

 

Więcej inf na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kocioł Vespa prod Cichewicz, z wentylatorem i sterownikiem RK-2001T

Moc znamionowe wg DTR 26kW na węglu i 23kW na drewnie,

Praca w układzie otwartym.

Kocioł praktycznie nowy, przepalano sporadycznie drewnem w celu próby ładowania bufora, praca z temp 65-80C na wężownicę w buforze.

W skład kotła – kocioł, regulator, wentylator – nie był montowany

Odbiór osobisty w okolicach Leszna pod Warszawą.

Cena 1700,00 nowego 2700,00

Stan idealny.

do kotła w tej cenie dokładam sprawną pompę CO Grundfosa 25/40 3 biegi.

Mogę pomóc w transporcie do 100km za zwrot kosztów paliwa.

 

Pozdrawiam i zapraszam

 

PS ew inne propozycje cenowe mile widziane .

Szczegóły na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Dawno mnie nie było, bo i prace jakoś wolno się toczą, ale jednak do przodu. Drodzy, będę potrzebowała Waszych rekomendacji, w najbliższym czasie mam do zdobienia:

- Glazura + terakota - sprawdzony wykonawca mile widziany ( jeśli to nie problem to poproszę z cenami)

- parkiet drewniany - wykonawca j.w.

- elewacja zewnętrzna - no i tutaj mam największy problem. Bryła domu jest bardzo NIETYPOWA, nie mam kompletnie koncepcji jak to miałoby wyglądać, więc wykonawca, który mógłby pomóc zagubionej duszy :) - najlepiej wykonując projekt/wizualizację.

 

Z góry dziękuję za Waszą pomoc!

 

Ps: posadzki z mixokreta robił nam Pan Zbyszek z Radzymina, posadzki równe - bez zastrzeżeń, cenowo jak wyżej 10 zł/m2 + 1 zł za styropian. Bez towaru oczywiście. Załatwiał nam także piach - było ponad 30 ton (chyba 37?) za 700 pln.

 

MAM DO SPRZEDANIA PIEC DO CO, UŻYWANY OK 7 LAT, W STANIE BARDZO DOBRYM, 8KW - CZYLI DO MAŁEGO DOMU, CENA 300 PLN. DZIAŁA NIEZAWODNIE, ZAPEWNIAŁ DUŻY KOMFORT CIEPLNY. ODBIÓR OSOBISTY. POLECAM.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Iwona

 

 

IwonaG22

podaje namiar na sprawdzonych glazurników, co do ceny teraz nie orientuje się, ale zedrzeć na pewno nie powinni 507315853

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym wywieźć śmieci budowlane (folie, worki, kubełki plastikowe, styropian), czy ktoś wie skąd można zamówić w miarę tanio kontener na Marki?

 

Mam do sprzedania 14 worków kleju termoorganiki do styropianu i siatki po 15 zł za szt., oraz kołki 26 cm plastikowe do styro lekko licząc 600 szt (przepraszam nie będę dokładnie liczyć :) ) za 120 zł

 

I mam do oddania drzwi prowizoryczne tylko nie pamiętam czy to 90 czy 100.

 

 

Witam!

My zamawialiśmy kontener z Leśniakowizny firma Clean World - zamawialiśmy kontener 2 razy, ceny nie pamiętam, ale była konkurencyjna w porównaniu do cen z innych firm. Mają stronę w internecie.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...