Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

Witam,

Prowizorka budowlana i barak/kontener dla ekipy na budowę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Sprzedam prowizorkę budowlaną, skrzynkę prądową, erbetkę wraz ze słupem gotową do montażu.

Wyposazona jest w 2 gniazda 230V oraz 1 gniazdo 400V.

Posiada komplet bezpieczników i jest przygotowana do instalacji licznika.

Skrzynka zamocowana na drewnianym słupie o wysokości ok 4-6metrów wraz z ok 15 metrami kabli energetycznych, służacych do podłaczenia do linii energetycznej.

Odbiór osobisty Sulejówek/Długa Szlachecka k/Warszawy

Zmiesi się w aucie kombi - słup będzie wystawał.

http://olx.pl/oferta/prowizorka-budowlana-ze-slupem-gotowa-do-instalacji-CID628-ID64YVJ.html#668d086cff

Cena 400 PLN.

 

Sprzedam barak, kontener budowlany na budowę o wymiarach 6 x 2,5 x 2,2m.

Kontener jest zamykany na kłódkę, od wewnątrz na skobel.

Wyposażony jest w 2 wersalki 2 osobowe + 2 miejsca na łóżkach piętrowych. Dodatkowo szafki, stolik, krzesło, lustro.

W środku jest rozprowadzona instalacja elektryczna: światło + gniazdka.

Do kontenera dokładam gratis tablicę budowlaną.

Transport - auto z HDS. Dla chętnych kontakt na takie auto.

http://olx.pl/oferta/barak-budowlany...9-ID5iBVB.html

Cena 1500 PLN.

 

Odbiór osobisty Sulejówek/Długa Szlachecka k/Warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam,

 

pozostało mi z budowy kilkadziesiąt sztuk bloczków z suporeksu. Część z nich to standardowe 24x24x59 a część to 12x24x59. Niektóre bloczki mają niewielkie uszkodzenia, np. odłupane rogi.

 

Cena to 2,80zł za większy bloczek i 1,40zł za mniejszy (40% ceny nowego bloczka).

 

Nie wiem dokładnie ile ich jest, ale sądzę, że w sumie ok. 20-30 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

 

pozostało mi z budowy kilkadziesiąt sztuk bloczków z suporeksu. Część z nich to standardowe 24x24x59 a część to 12x24x59. Niektóre bloczki mają niewielkie uszkodzenia, np. odłupane rogi.

 

Cena to 2,80zł za większy bloczek i 1,40zł za mniejszy (40% ceny nowego bloczka).

 

Nie wiem dokładnie ile ich jest, ale sądzę, że w sumie ok. 20-30 sztuk.

 

Jestem zainteresowany bloczkami standardowymi (24x24x59), gdzie znajduje się inwestycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Opłatę przyłączeniową teoretycznie zapłaciłem 2 200, ale gazownia za zwróciła mi za przyłącze które "sam zrobiłem" 4 800 zl.

 

Bardzo interesuje mnie ten temat.

Mi PGNiG wycenili przyłącze od drogi do skrzynki na 4700. Jest już wybrana firma która będzie to przyłącze budowała, wygrali przetarg.

Od skrzynki do budynku muszę zrobić sama.

Czy mi też PGNiG zwróci jakąś kaskę?

Co i kiedy trzeba zrobić żeby zwrócili chociaż część kosztów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam hydraulika do rozłożenia podłogówki i paru poprawek, który ogarnie też odkurzacz centralny.

 

Macie kogoś godnego polecenia? Tylko komunikatywnego ;)

 

Witam,

 

Mogę polecić - porządny hydraulik - Witold Jaroń 502-682-635. Właśnie robi u mnie całą hydraulikę razem z kotłownią, studnią, podłogówką, kanalizacją. Rozprowadził u mnie wszystkie rury, teraz jestem na etapie tynkowania, później dokończy podłogówkę i kotłownię. Dom buduję w Markach, ul. Sienkiewicza.

 

Drugi hydraulik z polecenia - Przemysław Mędrek i jego syn - 605-133-077, 693-633-697.

 

Obaj hydraulicy mają swoje zaprzyjaźnione hurtownie z dobrymi cenami.

 

Instalacje odkurzacza centralnego oraz przede wszystkim instalacje wentylacji mechanicznej z rekuperatorem i gruntowymi wymiennikami ciepła - zdecydowanie polecam - fachowiec i pasjonat - Andrzej Berowski - 501-775-514

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

skąd braliście kominy i jakie?

dostałem wycenę na kominy PLEWA:

 

Do kominka: KOMIN UNI-FE 18 cm x 18 cm (odpowiednik okrągłej fi 200) + wentylacja 8 mb 2300 zł

Uniwersalny: KOMIN UNI-FU 18 cm x 18 cm (odpowiednik okrągłej fi 200) + wentylacja 7,66 mb 2650 zł

pustaki wentylacyjne 2 x 7,66 mb pustak dwukomorowy 992 zł

 

dobra cena?

 

to samo pytanie do terivy I gdzie najtaniej i dobrą można kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd braliście kominy i jakie?

dostałem wycenę na kominy PLEWA:

 

Do kominka: KOMIN UNI-FE 18 cm x 18 cm (odpowiednik okrągłej fi 200) + wentylacja 8 mb 2300 zł

Uniwersalny: KOMIN UNI-FU 18 cm x 18 cm (odpowiednik okrągłej fi 200) + wentylacja 7,66 mb 2650 zł

pustaki wentylacyjne 2 x 7,66 mb pustak dwukomorowy 992 zł

 

dobra cena?

 

to samo pytanie do terivy I gdzie najtaniej i dobrą można kupić?

 

Ja kupowałam pustaczki wentylacyjne z Procerbudu w Kobyłce, a kominy mam zwykłe, z pełnej cegły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ja kupowałam pustaczki wentylacyjne z Procerbudu w Kobyłce, a kominy mam zwykłe, z pełnej cegły

 

Dostałem jeszcze lepszą cenę w Roz Bud w Lipce tam gdzie biorę prawie wszystko do budowy. Za całość dostałem cenę 5220 zł. PLEWA jeszcze urwała cenę o 5% bo przywieźli mi kominy z 3 dniowym opóźnieniem i udało mi się jeszcze ponegcjować.

 

Jeszcze tylko ściany działowe poddasza, szczyty i więźba - to by było tyle na ten rok.

 

Zmieściłem się w swoim budżecie. Przed rozpoczęciem budowy zrobiłem sobie szacunkowe koszty i pomyliłem się tylko o 300zł.... Dom o powierzchni całkowitej 193 m2 z poddaszem użytkowym wyjdzie mi w SSO pod papą 80 tyś z robocizną. Spisywałem dosłownie każdy paragon.

 

Ceny miałem lepsze niż niektóre hurtownie mają w zakupie. Opłacało się poświęcić urlop na wycieczkę po składach i przejechać setki kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...