Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś ma doświadczenia z firmą Darbud Sujkowski z Goworowa. Zastanawiam się nad zleceniem budowy SSO i chciałbym poznać opinie osób, które korzystały z ich usług. Proszę o info na priv.

Z góry dzięki i pozdrawiam

 

Witam,

korzystałem z ich usługi jakiś czas temu , wszystko przebiegło dobrze.Szef firmy również pracuje wywiązali się terminowo, jestem zadowolony.Ważne było to , że nie przechodzili z budowy na budowę tylko jak zaczęli to i skończyli.polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moi drodzy kogoś dokładnego do elewacji szukam. Czy możecie polecić swoich wykonawców?

 

Mogę polecić swoich wykonawców. Robili u mnie (w Dąbrówce) na wełnie. Kontakt - Hubert Gościniec tel. 502 663 714, możesz powiedzieć, że kontakt od Łukasza. Nie wiem jak u nich teraz z terminami.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania:

 

1. stemple budowlane ok. 140 sztuk cena 3,5 zł/szt. Jak ktoś weźmie całość to puszczę po 3 zł/szt.

 

2. Pustaki stropowe Teriva - posiadam tego 34 sztuki w tym 17 deklowanych, 4 belki stropowe w rozmiarze 2,5m. Sprzedam za 50% ceny rynkowej. Dogadamy się.

 

3. Pustaki wentylacyjne (podwójne) do systemów kominowych. Pustaki są od kominów PLEWA. Mam tego tyle, że od wylewek po strop wystarczy, czyli około 3 mb. Sprzedam za 50% ceny rynkowej.

 

 

kontakt 783 994 479

Odbiór osobisty w Dobczynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Sprzedam

Stal. Pozostałość po budowie, 56 sztuk prętów żebrowanych przekrój fi 12, długość 12m, zewnątrz są pokryte korozją w środku dobre, ale podobne przywożą ze składu, leżały nie cały rok, jak ktoś w temacie to wie że to nie rzutuje na ich trwałość. Cena 20 zł sztuka

 

Styropian firmy Styropmin grafitowy o współczynniku 0.33 grubość 15 cm, 6 paczek nie rozpakowanych, trzymany pod dachem, cena 42 zł paczka.

 

Odbiór w gm Dąbrówka, koło Trojan dokładnie podam w razie kontaktu.Transport we własnym zakresie

602 428 360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam wszystkich,

 

Kupiłem ruinę w Zielonce.

 

Potrzebuję ekipę która wyburzy: dach (blacha bez odeskowania), strop (żelbet monolit jakieś 10cm grubości): piętro (cegła na zewnątrz, pustak od środka) i wywiezie gruz na wiosnę przyszłego roku. Powierzchnia piętra ok 100m2, wysokość jakieś 2,7m.

 

Parter ma zostać w jednym kawałku, stąd potrzebne będzie wyparcie stropu pomiędzy parterem a piętrem i ekipa która wie co robi.

 

Jakby ktoś mógł polecić fachowców to będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam wszystkich :)

Panujemy z żoną na jesieni postawić dom w SSOi uznałem, że dobrze będzie poszukać porad właśnie tutaj :) Czytałem znaczną część tematu ale chciałbym jak najświeższych informacji dlatego szukam w kobyłce, wołominie i okolicy polecanych:

- projektantów

- kierowników budowy

- elektryków

- dekarzy

- składów budowlanych

 

A może ktoś z was budował z Firmą MAR-BUD Marcin Perekińczuk i mógłby coś o nich powiedzieć ???? Akurat stawiali dom u sąsiada i tata ich trochę podpatrywał :p rozmawiałem też z szefem i wydaje się być w porządku - jak będę miał projekt po zmianach ma mi przygotować wycenę.

 

Namiary poproszę na priv lub e mail [email protected]

 

Dziękuje za namiary i podpowiedzi

 

Pozdrawiam

Michał

 

 

 

 

Edit:

 

Tak dla potomnych: Gaz Media Wołomin pobierają 123 zł za warunki przyłącza gazu które można dostać w Warszawie za darmo, do tego te upoważnienia które każą sobie podpisywać to jakaś kpina a jak człowiek poskreśla wszystkie niepotrzebne punkty to się dziwnie patrzą i marudzą pod nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...