Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Drodzy sąsiedzi Ci co już są po wykończenówce:

poszukuję człowieka od położenia płyt karton-gips na poddaszu w łazience i holu,

ma ktoś dobry namiar z naszych okolic , nie za drogo ale sprawdzonego i znającego się na robocie???

Będę zobowiązana , przy okazji od kominka też szukam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzuzens dzięki za info :D

 

No dobrze ze weszłam na forum...przypomniało mi się ze też musze załatwić sprawę podłączenia z ZEWT w wolominie. Muszę zmienić warunki z napowietrznych na te w ziemi. Ciekawe ile czasu mi to zajmie :roll:

 

my też mamy warunki napowietrze

 

wiecie może czy da się zmienić te warunki i umowę jak już mamy podpisaną umowę i zapłaconą zaliczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też mamy warunki napowietrze

 

wiecie może czy da się zmienić te warunki i umowę jak już mamy podpisaną umowę i zapłaconą zaliczkę?

 

myśle że będzie ciężko ... ja pisałem odwołanie od otrzymanych warunków ale zaznaczyli mi wyraźnie że mogę to zrobić zanim podpiszę umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy sąsiedzi Ci co już są po wykończenówce:

poszukuję człowieka od położenia płyt karton-gips na poddaszu w łazience i holu,

ma ktoś dobry namiar z naszych okolic , nie za drogo ale sprawdzonego i znającego się na robocie???

Będę zobowiązana , przy okazji od kominka też szukam ...

 

Kochani!

Ja też od kominka kogoś szukam - solidnego i sprawdzonego.... plisss :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, coraz pilniej poszukuję fachowca od kominka i pomyślałam, że może ktos z Was mi poda pomocną dłoń... i kogoś poleci (raczej z naszych okolic). :lol:

To jak? Pomożecie? :D

Będę bardzo zobowiązana...

Za to mogę polecic świetnego hydraulika - p. Marek - 504 337 927 (tylko nie wiem jak z terminami stoi...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też mamy warunki napowietrze

 

wiecie może czy da się zmienić te warunki i umowę jak już mamy podpisaną umowę i zapłaconą zaliczkę?

 

myśle że będzie ciężko ... ja pisałem odwołanie od otrzymanych warunków ale zaznaczyli mi wyraźnie że mogę to zrobić zanim podpiszę umowę

U nas podobnie. Najpierw umowa bez podpisu, potem odwołanie od tej umowy, a właściwie od terminu jaki nam zaproponowali, a potem (z dużo korzystniejszym/krótszym terminem przyłącza :D ) podpisanie umowy.

A propo "kabelka w ziemi" - pisaliśmy odwołanie przed podpisaniem umowy i niestety dostaliśmy odpowiedź, że nie ma takich możliwości technicznych. Czy w takim "przypadku" mamy jeszcze jakieś szanse na "kabelek w ziemi"? Umowe już podpisaliśmy :-?

Ehh..po co pytam, przecież wyżej już sama sobie odpowiedziałam :lol: :wink:

Podpisaliśmy umowe, więc teraz "klops" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ile kosztuje robocizna za wykończenie metra 2 poddasza z płyta karton-gips ( czyli położenie wełny , foli i montaż k-g ) ???

Ile biorą może być w przedziale od >>.taniego do drogiego << za1m2 w naszych okolicach :)))

 

 

Co do parapetów wew.sprawdziłam dwa źródła : ten producent co wcześniej był podawany z Kresowej - Wołomin sprzedaje marmur ale syntetyczny , oczywiście zależy kto co woli ale dla mnie to wygląda troche na sztuczne, znalazłam w Kobyłce i ciut drożej ale za to faktuyczny agglomarmur , widać w nim kawałki marmuru tez robią parapety i solidnie to wygląda , mają także piękne i solidne blaty z kamienia kwarcowego do kuchni ale to już wysoka pólka cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ile kosztuje robocizna za wykończenie metra 2 poddasza z płyta karton-gips ( czyli położenie wełny , foli i montaż k-g ) ???

Ile biorą może być w przedziale od >>.taniego do drogiego << za1m2 w naszych okolicach :)))

 

My niedawno zapłaciliśmy 55zł/m2 (robocizna). W tym było:

polożenie wełny+folii+profile+płyta k-g+szpachlowanie+gruntowanie+1 raz malowanie

 

Z efektu jesteśmy zadowoleni. A jak inni płacili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ile kosztuje robocizna za wykończenie metra 2 poddasza z płyta karton-gips ( czyli położenie wełny , foli i montaż k-g ) ???

Ile biorą może być w przedziale od >>.taniego do drogiego << za1m2 w naszych okolicach :)))

 

My niedawno zapłaciliśmy 55zł/m2 (robocizna). W tym było:

polożenie wełny+folii+profile+płyta k-g+szpachlowanie+gruntowanie+1 raz malowanie

 

Z efektu jesteśmy zadowoleni. A jak inni płacili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ile kosztuje robocizna za wykończenie metra 2 poddasza z płyta karton-gips ( czyli położenie wełny , foli i montaż k-g ) ???

Ile biorą może być w przedziale od >>.taniego do drogiego << za1m2 w naszych okolicach :)))

 

My niedawno zapłaciliśmy 55zł/m2 (robocizna). W tym było:

polożenie wełny+folii+profile+płyta k-g+szpachlowanie+gruntowanie+1 raz malowanie

 

Z efektu jesteśmy zadowoleni. A jak inni płacili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wie co to za kleinkier,

jest taki jasnożółty, wygląda jak z kamienia, super

myślę zrobić z tego kominy.... i później ogrodzenie

http://images39.fotosik.pl/19/158f4bab5a6b6b96med.jpg

 

widziałem na posesji niestety nie wiem co to i gdzie to :(

 

help pliss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klinkier możesz dostać w hurtowni ROZBUD w Klembowie /Ostrówek , ja kupowałam u nich na kominy i wszystko ok cena też dobra , tylko trzeba zamówić wcześniej bo nie trzymają kolorów u siebie na stanie no i musisz dobrze wyliczyć ilości , bo jak CI zabraknie to potem znów trzeba czekać na transport.

 

TEL 29-777-03-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wie co to za kleinkier,

jest taki jasnożółty, wygląda jak z kamienia, super

myślę zrobić z tego kominy.... i później ogrodzenie

http://images39.fotosik.pl/19/158f4bab5a6b6b96med.jpg

 

widziałem na posesji niestety nie wiem co to i gdzie to :(

 

help pliss

 

Manieq82, na 99% to tzw. ekoklinkier z Bogdanki, wygląda mi to na Jantar Melanż ryflowany. Tu masz ich stronę internetową.

 

Z zakupem tej cegły możesz mieć spore problemy, jakieś 2 miesiące temu rozglądałem się za cegiełką na ogrodzenie, która pasowałaby do naszej elewacji. Podoba nam się Ekoklinkier, ale jakoś w zeszłym roku spaliła im się cała linia produkcyjna i póki co podobno nie przyjmują zamówień. W Wołominie tą cegłą handlują (handlowali) m.in. w hurtowni/tartaku Drewut przy Radzymińskiej (Górki Mironowe).

 

Pozdrawiam

Brzuzens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam do sprzedania po budowie:

- barak budowlany 2,5x6,0m, wyposażony w 5 łóżek, lodówkę, w cenie 1500zł

- Porotherm 25 P+W - 80sztuk po 3,5zł

- P30 P+W - 100sztuk po 3,5zł

- P18 P+W - 150sztuk po 3,0zł

- P10,5 P+W - 200 sztuk po 3,0zł

oraz 100 pustaków stropowych terriva I bis

oraz stemple drewniane 2,9-6,0m około 50 sztuk

blaty z desek.

Odbiór w Markach.

Pozdrawiam, Piotr

0608 678 726

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...