Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pytanko do grupowiczów, którzy mają w salonie na podłodze płytki ceramiczne

czy jesteście zadowoleni z tego wyboru ? nie jest zimno w stopy latem/jesienią kiedy jeszcze nie działa ogrzewanie ?

 

a może ma ktoś położonego woodentica i zechciał by mnie z żonką zaprosić na uroczyste deptanie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko do grupowiczów, którzy mają w salonie na podłodze płytki ceramiczne

czy jesteście zadowoleni z tego wyboru ? nie jest zimno w stopy latem/jesienią kiedy jeszcze nie działa ogrzewanie ?

Na dużej powierzchni, również w salonie mamy położony gres, wygląda bardzo ładnie :D , ale..."coś za coś", musimy chodzić w kapciach, bo inaczej jest zimno w stopy (nie mamy jeszcze uruchomionej podłogówki). Nawet pies nie położy się na gresie, tylko ucieka w cieplejsze miejsca :roll: :wink:

Wydaje mi się, że z płytkami ceramicznymi będzie podobnie zimno :wink: ale za to będzie bardzo ładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gościnnie chciałbym Państwu zaoferować styropian Genderka oryginalnie zapakowany w bardzo okazyjnych cenach. Po wykonaniu ocieplenia pozostało mi:

- 10 paczek styropianu EPS 100 (podłogowego) gr. 10 cm - jedna paczka zawiera 0,3 m3 lub jak kto woli 3 m2,

- 5 paczek styropianu EPS70 (fasadowego) gr. 10 cm frezowany - jedna paczka zawiera 0,28 m3 lub jak kto woli 2,82m2.

 

Cena za jedną paczkę EPS 100 to 25zł, tj. 83zł/m3

Cena za jedną paczkę EPS 70 to 20zł, tj. 66zł/m3

 

Całość sprzedam za 300 zł :-)

Odbiór niestety we własnym zakresie.

Chętnych proszę o kontakt na prv

 

Lokalizacja towaru Radzymin k/Warszawy.

 

Pozdrawiam,

Radzik[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

gościnnie chciałbym Państwu zaoferować styropian Genderka oryginalnie zapakowany w bardzo okazyjnych cenach. Po wykonaniu ocieplenia pozostało mi:

- 10 paczek styropianu EPS 100 (podłogowego) gr. 10 cm - jedna paczka zawiera 0,3 m3 lub jak kto woli 3 m2,

- 5 paczek styropianu EPS70 (fasadowego) gr. 10 cm frezowany - jedna paczka zawiera 0,28 m3 lub jak kto woli 2,82m2.

 

Cena za jedną paczkę EPS 100 to 25zł, tj. 83zł/m3

Cena za jedną paczkę EPS 70 to 20zł, tj. 66zł/m3

 

Całość sprzedam za 300 zł :-)

Odbiór niestety we własnym zakresie.

Chętnych proszę o kontakt na prv

 

Lokalizacja towaru Radzymin k/Warszawy.

 

Pozdrawiam,

Radzik[/u]

 

jeśli aktualne to daj jakiś kontakt do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gościnnie chciałbym Państwu zaoferować styropian Genderka oryginalnie zapakowany w bardzo okazyjnych cenach. Po wykonaniu ocieplenia pozostało mi:

- 10 paczek styropianu EPS 100 (podłogowego) gr. 10 cm - jedna paczka zawiera 0,3 m3 lub jak kto woli 3 m2,

- 5 paczek styropianu EPS70 (fasadowego) gr. 10 cm frezowany - jedna paczka zawiera 0,28 m3 lub jak kto woli 2,82m2.

 

Cena za jedną paczkę EPS 100 to 25zł, tj. 83zł/m3

Cena za jedną paczkę EPS 70 to 20zł, tj. 66zł/m3

 

Całość sprzedam za 300 zł :-)

Odbiór niestety we własnym zakresie.

Chętnych proszę o kontakt na prv

 

Lokalizacja towaru Radzymin k/Warszawy.

 

Pozdrawiam,

Radzik[/u]

 

jeśli aktualne to daj jakiś kontakt do siebie

 

niestety, albo i stety już nieaktualne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam,

 

Interesuje mnie kontakt na tanie składy na materiałów budowlanych. Kończymy właśnie projekt u Pani Grażyny Melcher, którą udało Nam się znaleźć dzieki Waszym poleceniamo.

Chcemy kupić: Maxa, K-3. Cegłe Pełną i bloczki betonowe na fundamnety.

Pls o info gdzie warto sie przejechać dowiedzieć?

 

Pozdrawiam

Ewela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Interesuje mnie kontakt na tanie składy na materiałów budowlanych. Kończymy właśnie projekt u Pani Grażyny Melcher, którą udało Nam się znaleźć dzieki Waszym poleceniamo.

Chcemy kupić: Maxa, K-3. Cegłe Pełną i bloczki betonowe na fundamnety.

Pls o info gdzie warto sie przejechać dowiedzieć?

 

Pozdrawiam

Ewela :D

 

ja murowanie mam dawno za sobą więc nie wiem gdzie teraz można wyczesać najniższe ceny na tego typu materiały

 

sprawdźcie sobie cenki w necie na allegro i w sklepach internetowych, wydrukujcie i pojedźcie do najbliższego rozsądnego składu ... na 100% dogadacie się na takie same lub podobne ceny

warto żeby skład miał transport z HDSem, żeby można było płacić np. raz w tygodniu i żeby można była zamówić na telefon

 

nie zamawiajcie towaru z zapasem lub tak jak majster wyliczy bo później zostanie Wam qpa niepotrzebnego towaru ... lepiej właśnie domówić np. 104 bloczki niż zostać z 30stoma :)

 

gdzie będziecie się budować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy sie budować w Tłuszczu i właśnie zaczynamy tą przygodę a ja już mam dość...

 

ja mieszkam aktualnie w Tłuszczu ... więc witam sąsiadów :D

 

pomimo tego, że buduje sie w Zagościńcu to towar biorę ze składu MAR-ZET w Tłuszczu (na Konarach) ... właściciel jest OK, można sie dogadać z cenami

tak jak pisałem, sprawdźcie sobie ceny w różnych miejscach, druknijcie wyniki i pojedźcie na przykład tam ... na 99% dogadacie się i ceny będą takie same lub bardzo podobne a dodatkowo ustalcie możliwość zwrotu, płatności

 

wydaje mi sie że czasami nie warto brać każdy towar gdzie indziej bo więcej zachodu z bieganiem po składach i załatwianiem transportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących :)

Mam (nie)typowe pytanie: mianowicie, może uda się nam z mężem kupić teraz działkę w Tłuszczu i jeśli ktoś się interesuje cenami, to proszę o podpowiedź ile można/trzeba zapłacić za m2 ziemii w Tłuszczu, blisko centrum.

Interesują mnie ceny z tego i z zeszłego roku, bo 2-3 lata temu w porównaniu do dziś, to niemalże jak za darmo :roll:

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Buduje sie w Dobczynie, czy moze ktos polecic ekipe do wykonczenia SSO? Obecna ekipa jest bardzo droga (tak mi ludzie podpowiadaja, ale ci co nie buduja :lol: ) a ja dokladnie sie nie orientuje jaka cena jest dobra. Powierzchnia uzytkowa to 109 m2, wiecej w moim dzienniku.

 

Z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o działki w Tłuszcze to widziałam 2 ogłoszenia: pierwsze jak sie jedzie na Kozły (nie jestem pewna czy to już Tłuszcz) drugą koło nowo budowanego kościoła. Często są ogłoszenia na drzewie koło stacji i na forum miasta Tłuszcz.

Jeśli chodzi i o cene to dokładnie zalezy od miejsca w którym się kupuje. Najlepiej dzwonić i pytać :) nie jest łatwo ale jaka satysfakcja jak sie znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewela, a Wy pi razy oko, w którym miejscu stawiacie domek?

 

Teraz w sobotę idę pytać o kolejną działkę, w spr.jednej czekamy na odpowiedź, bo się właściciele nie mogą dogadać...

Cały czas nas jakiś pech prześladuje :( Przydałby się prezent na święta w postacji swojego miejsca na ziemii ;) Oby tym razem było lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...