Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

Mam do sprzedania słup do prowizorki elektrycznej ze skrzynką.

Mam już podłączenie docelowe i tak bez sensu ten słup stoi :-)

Ciemne ul. Urocza. Transport niestety we własnym zakresie...

Jak jest ktoś zainteresowany - proszę o kontakt

 

Szukam też kogoś do ogrodzenia działki.

Macie jakiegoś sprawdzonego wykonawcę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

DarekZet ja bym była zainteresowana szopką tak jakoś za miesiąc, a może nawet i sławojką w pakiecie, więc może moglibyśmy się zgrać? :) Proszę o ewentualną cenę i jakąś fotkę na priw ewentualnie maila [email protected]

 

Tszmit a czy Twój słup z erbetką to nadal kwestia aktualna? Jeśli tak to również proszę o info.

 

A najlepiej gdyby dało się połączyć słup, erbetkę i barak w jedno. Widziałam takie cudo koło Grodziska, ale niestety z transportem sprawa stała się nieopłacalna, a i barak bardzo mały :( Czterech chłopa mi się tam by nie zmieściło...ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na jakiej głębokości wierciliście studnie...interesuje mnie głównie Tłuszcz ale będę wdzieczna za inne sugestie?

Sąsiedzi sugerują Nam, że wystarczy u nas głębokość 7 m...czy to nie za mało?

Darek za jaką cenę będziesz chciał sprzedać swój kibelek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do sprzedania 2 baraki.

 

Jeden barak - kontener budowlany o wymiarach 2,4m x 6m dla ekipy budującej i drugi barak - magazynek o wymiarach 2,5*2,4

 

Baraki mają konstrucję stalową czyli są na porządnej ramie ze stali a przestrzenie wypełnione są kombinacją płyt. Barak dla ekipy budującej ma jedno zakratowane okno i drzwi.

 

W środku znajdują się 4 szafy (bez łóżek) i elektryka. Drugi barak idealny jako magazynek, zamykany na kłódke.

 

W moim przypadku oba baraki służyły mi przez 2 lata na budowie jako magazynek i schronienie i sprawdziły się znakomicie zarówno w zimie jak i w lato.

 

Można je transportować przekładjąc pasy pod sopdem lub za pomocą uchwytów w górnej części używając zwykłej ciężarówki z HDS (ja tak zrobiłem).

 

Do odbioru osobistego na koszt kupującego w Markach koło Warszawy. Zdjęcia moge przesłać meilem. [email protected]

Cena: 1700 zł

 

Link do allegro: http://www.allegro.pl/item993068294_..._kontener.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek za jaką cenę będziesz chciał sprzedać swój kibelek ?

darkuzet napisz coś więcej o hydroforze budowlanym, będę zainteresowany.Pozdrawiam!

DarekZet ja bym była zainteresowana szopką tak jakoś za miesiąc, a może nawet i sławojką w pakiecie, więc może moglibyśmy się zgrać? :)

 

 

Niebawem do sprzedania będę miał pakiecik startowy budowlańca, zestaw będzie się składał z:

- szopka drewniana (4x3m)… nie jest zbyt urodna ale wytrzymała dwa lata i wytrzyma jeszcze kilka … szopka jest tymi ręcami robiona ;) … solidna konstrukcja drewniana, dach kryty papą, lampa oświetleniowa na dachu, w środku oświetlenie i gniazdko elektryczne, cztery stylowe drewniane półki, stoliczek i ławka dla znużonych budowlańców :)

- złącze elektryczne tymczasowe (ErBetka czy jak to zwą) … dwa gniazda siłowe (16 i 32), cztery gniazda na 230V, podlicznik trójfazowy (np. do rozliczeń za prąd z sąsiadem) oraz 50mb kabla ziemnego (chyba 5x4) … RBtka jest zainstalowana w szopie, ale można ją odkręcić i zamontować gdzieś indziej

- jakieś 130 płyt betonowych (35x35x6cm) – ułożone na palecie … doskonałe jako podłoga do szopki

- obrzydliwie brzydki ale za to przytulny kibelek z płyty warstwowej … jako wyposażenie extra deska sedesowa i dwucalowy gwóźdź na srajtaśmę

- hydrofor (Al-ko)ze zbiornikiem 20l … dwa razy zamarzł podczas zimy ale wytrzymał i nadal działa super sprawnie … tynkarze zachwalali, że utrzymuje wysokie ciśnienie i agregat tynkarski działał bez problemu

- dwie plandeki niebieskie 6x12m – przydają się do przykrycia w niespodziewanych sytuacjach

- zardzewiała beczka metalowa z podziurawionym dnem … idealna do spalania śmieci – niestety puszki po piwie się nie palą :(

Całość będzie dostarczona samochodem z HDSem w obrębie do 20km od Wołomina. Ceny jeszcze nie ustaliłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekzet podaj chociaż z skont ta firma bo z tą co się umówiłem jest z Zielonki. Oby nie ta sama i powiedz jak to Ci zchrzanili i czy ich pilnowałeś .

 

moja "ekipa" jest z Tłuszcza więc spokojnie :)

źle rozłożyli styropian i niedokładnie rozłożyli folię ... gdybym miał to robić jeszcze raz to wziął bym trzy dni urlopu i sam rozłożył styro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...