Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

Moi drodzy, proszę o poradę. Gazmedia proponują mi wykonanie projektu instalacji gazowej wewnętrznej za ok. 1000zł (z vat), mówią, że unikam biorąc projekt u nich, kosztów wykonania mapki. Czy to jest faktycznie oferta godna zainteresowania? Można w okolicy znaleść osobę która wykona taki projekt taniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej

 

na wiosnę-lato 2011 chcemy zacząć budowę domu w Kobyłce.

 

Dom ok 180 m2, czy możecie polecić jakieś zaufane, a nie bardzo drogie ekipy budowlane z okolicy i ich namiary.

Najbardziej zależy mi na sprawdzonych osobach, np.takich, które Wam budowały i się sprawdziły.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Duczki to jeszcze wieś więc może jakieś szanse są, kanalizacja jest w planach tylko nikt nie wie kiedy będą te plany zrealizowana. Na razie mam w projekcie szambo ale coraz bardziej przekonuje się do oczyszczalni. Chyba będę jednak musiał przejść się do urzędu brrr..... aż mi :sick: na samą myśl, że znowu mam tam iść. Dzięki za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
UWAGA! UWAGA! UWAGA! JUŻ OD 2 LAT NIEUSTANNIE OSTRZEGAM WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH PRZED NIESOLIDNĄ I WRĘCZ GROŹNĄ FIRMĄ BUDUJĄCĄ DOMY O NAZWIE REM-BUD KAZIMIERZ ROBERT LASIK z PODKARPACIA. SĄ WRĘCZ NIEBEZPIECZNI - JEŚLI COŚ IM SIĘ NIE SPODOBA TO TAK JAK W MOIM PRZYPADKU - ZAMURUJĄ CI WENTYLACJĘ!!!! - nie muszę chyba pisać co to oznacza. Dodatkowo: niesolidni, nieuczciwi, nieterminowi i brudasy. MÓWMY IM ....... WON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam nasza firma jest z Wołomina.

Budujemy stany deweloperskie jak i pod klucz

Nasza Firma obecnie stawia dobudowe 100 m2 oraz 300 m2 (pod klucz)

Ponad to dodam ze cyklicznie wystawiamy sie na targach MURATOR EXPO

Na ostatnich targach 16-17 pazdziernik również wystawiliśmy nasze produkty i usługi hala torwar MURATOR EXPO bodowa i remont

http://WWW.WYBUDUJDOM.COM

Zapraszamy do kontaktu inwestorów

Budowaliśmy dla klientów którzy inwestycje mieli o wartosci 800 tys zł.

Nasza firma realizuje budynki solidnie z dobrych materiałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

na wiosnę-lato 2011 chcemy zacząć budowę domu w Kobyłce.

 

Dom ok 180 m2, czy możecie polecić jakieś zaufane, a nie bardzo drogie ekipy budowlane z okolicy i ich namiary.

Najbardziej zależy mi na sprawdzonych osobach, np.takich, które Wam budowały i się sprawdziły.

 

Z góry dzięki.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Witam nasza firma jest z Wołomina.

Budujemy stany deweloperskie jak i pod klucz

Nasza Firma obecnie stawia dobudowe 100 m2 oraz 300 m2 (pod klucz)

Ponad to dodam ze cyklicznie wystawiamy sie na targach MURATOR EXPO

Na ostatnich targach 16-17 pazdziernik również wystawiliśmy nasze produkty i usługi hala torwar MURATOR EXPO bodowa i remont

http://WWW.WYBUDUJDOM.COM

Zapraszamy do kontaktu inwestorów

Budowaliśmy dla klientów którzy inwestycje mieli o wartosci 800 tys zł.

Nasza firma realizuje budynki solidnie z dobrych materiałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje namiarów na kogoś kto wykona kominek.

Był u mnie niedawno Pan ale jak zastrzelił mnie kosztem robocizny - to się prawie przewróciłam. Może macie jakieś doświadczenia?[/quote

 

Cena kominka zależy od tego co chcesz mieć, sam wkład może kosztować 1 tyś., 5 tyś., a nawet i 10 tyś. do tego obudowa- są gotowe obudowy, a możesz sobie wymyśleć własną koncepcję i zabudowywać go płytami k-g, na to ewentualnie jakieś kamienie, imitacje piaskowca itp. więc rozpiętość cenowa jest ogromna. Najlepiej wybrać konkretnie co chcesz mieć i dać do wyceny kilku fachowcom, i wybrać najlepszą ofertę. Ja jeszcze o kominku nie myślę i nie robiłem rozeznania wśród fachowców więc niestety nie mam nikogo godnego polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...