Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

UWAGA UWAGA UWAGA

UWAGA na firmę VICOM Zabezpieczenia ul. Górna 21, 05-870 Błonie jest to firma zakładająca alarmy. Do czasu zapłaty było wszystko ok ale już jak poczuli kaskę to się doprosić nie można od ponad dwóch miesięcy o naprawę i to w okresie "niby gwarancji" i to w dużym cudzysłowiu. Bo co to za gwarancja, jak olewają centralnie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

JESTESMY Z RADZYMINA RADZYMINA RADZYMINA

 

 

Witam nasza firma buduje na białołece i okolicach. (RADZYMIN WOŁOMIN SEROCK MARKI ZEGRZE ORAZ OKOLICE WARSZAWY)+ (Nadarzyn Piaseczno Góra Kalwaria itd) Wszelkie okolice w promieniu 100 km

Budujemy stany deweloperskie jak i pod klucz

Nasza Firma obecnie stawia dobudowe (kończymy) na ulicy AMBARAS oraz Nadarzynie STARA WIES na ul JEMIOŁOWEJ 2 budowy STANY POD KLUCZ

Ponad to dodam ze cyklicznie wystawiamy sie na targach MURATOR EXPO

Na ostatnich targach 16-17 również wystawiliśmy nasze produkty i usługi

http://WWW.WYBUDUJDOM.COM

Zapraszamy do kontaktu inwestorów meil: [email protected]

JESTESMY SPRAWDZONA FIRMA PRZEZ BUDUJąCYCH.

 

 

Biuro MARKI ul Piłsudskiego 139

tel 697 555 835

 

 

Witam.

Robię tu 1 wpis bo od niedawna dowiedziałam się od mojego wykonawcy o tym ze istnieje takie forum.

Za razem chcę wszystkich kolegów i koleżanki serdecznie przywitać.

Gdyby nie mój były wykonawca i jego prośba o wystawienie opinii na temat jego prac to nie wiedziała bym o istnieniu forum.

 

Jak już napisałam mój wykonawca poprosił o to bym wyraziła opinie na temat współpracy z firmą http://WWW.WYBUDUJDOM.COM (pag-bud)

Z czystym sumieniem polecam firmą jako wykonawcę domu jednorodzinnego z garażem.

Firma Wykonała mi cały dom włącznie z niektórymi pracami pod klucz.

etapy wykonane.

Fundamenty,ściany.dach,strop,schody tynki,poddasze itd ponad to wykonali dla mnie ogrodzenie klinkierowe.

 

Plus dla firmy.

Dobry kontakt

dobre materiały wykonawcze

w pełni doradzili mi wszelkie adaptacje

Pokierowali we wszelkich papierkowych działaniach włącznie z oddaniem domu do użytku i odbiorami kominiarskimi.

 

Firma pag-bud posiada pracowników którzy wykonują normalnie zadania im powierzone.

Mój dom budował się 10 miesięcy. Nie miałam czasu ani chęci na to by pilnować dostaw oraz pilnować murarzy itd i dobrze trafiłam na te firmę gdzie podpisałam umowę na stan deweloperski.

Firma z tego co widziałam posiada zaplecze maszynowe które jest potrzebę do budowy i wykończenia domu.

 

Polecam jak najbardziej.

Proszę nie sugerować się tym, ze jestem nowa gdyż nawet nie wiedziałam i przez głowę mi nie przeszło ze firma która mi budowała mi dom udziela się na takich forach budowlanych.

 

Pozdrawiam M.B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam, jestem na etapie kupna projektu (gotowego). Teraz będę załatwiał pozwolenie na budowę. Czy mógłby ktoś polecić sprawdzonego projektanta celem wykonania adaptacji projektu typowego i projektu zagospodarowania działki? Szukam również sprawdzonego i niedrogiego kierownika budowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbę czy ktoś mógł by podać orientacyjnie ceny za punkt elektryczny, hydrauliczny, m2 tynków, posadzek, ocieplenia. Muszę skrobnąć kosztorys do banku i nie wiem na ile mogę zaszaleć z cenami. Dobrze żeby te kwoty były z ostatniego okresu żeby były w miarę aktualne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ile się czeka na wydanie warunków przyłącza energetycznego w ZEWT? A ile na podłączenie? I jaki jest koszt?

 

Na warunki przyłącza czeka się krótko ok. 2 tygodni, przy składaniu wniosku musisz mieć narysowany budynek na mapie przez architekta z uprawnieniami- bezsens ale wymagają.

Na przyłącze czas oczekiwania jest uzależniony chyba od infrastruktury elektrycznej koło działki np. u mnie była potrzeba wybudowania 150 m linii czas oczekiwania 18 miesięcy, może być potrzeba zwiększenia mocy transformatora itp., więc termin raczej indywidualny.

Co do kosztów to jest to stały koszt 134,30 zł (cena z przed roku, może teraz drożej jest) za każdy kilowat mocy przyłączeniowej budynku. Więc zależy ile zażyczysz sobie kW tyle zapłacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Złożyłem w Starostwie w Wołominie 29.12.2010r dokumenty na pozwolenie na budowę, będę się budował w Szewnicy koło Tłuszcza gdzie za jeden kW przyłącza napowietrznego stawka wynosi 111,23 zł a przyłącze kablowe tzn. ziemią kosztuje 139,31zł stawki nie zawierają podatku VAT.Na warunki czekałem miesiąc gdyż będę robił przyłącze docelowe które według umowy mają mi zrobić do 22.07.2012r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, buduję dom w Lipinkach koło Wołomina, mam już podłączony prąd ze słupa, jeśli jest ktoś chętny to mam do odsprzedania skrzynkę "prowizorkę" i słup betonowy. Zainteresowanych proszę o informację na prv.

Pozdrawiam Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim się podłączysz musisz mieć projekt przyłącza, a na to możesz trochę poczekać, ja czekam już 2 m-ce i jeszcze nie jest gotowy podobnież to sporo papierologii. Potem musisz dostać pozwolenie na budowę (chyba jak masz gotowy projekt i masz instalacje zaprojektowane to wtedy bez pozwolenia tylko zgłaszasz- ale nie jestem pewny czy dotyczy to też wody). To tyle z spraw formalnych.

Co do fizycznego podłączenia to ja mam bardziej złożoną sprawę, do wodociągu mam 90m, MPWiK nie przewiduje w swoich biznesplanach budowy tego odcinka i mam go sobie wykonać we własnym zakresie a oni zwrócą mi w ciągu 5 lat koszta jakie poniosłem. Więc sam decyduje o terminie przyłączenia. Jak będzie u Ciebie ciężko powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam prośbę czy ktoś mógł by podać orientacyjnie ceny za punkt elektryczny, hydrauliczny, m2 tynków, posadzek, ocieplenia. Muszę skrobnąć kosztorys do banku i nie wiem na ile mogę zaszaleć z cenami. Dobrze żeby te kwoty były z ostatniego okresu żeby były w miarę aktualne.

 

niestety ale ja również będę miał przyłącze napowietrzne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz farta, że dali ci warunki na przyłącze kablowe, ja dostałem napowietrzne i nie chcieli mi zmienić na kablowe. W którym zewt składałeś wniosek, w wołominie czy dla tłuszcza jest gdzieś indziej? Jak widać to chyba standard z terminem 1,5 roku na przyłącze.

 

sorki nie tu wpisałem ale ja też będę miał napowietrzne przyłącze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż krew człowieka zalewa jak dostaje warunki na przyłącze napowietrzne, niby taką technologię mamy, chodzimy w ubraniach a nie w spódniczkach z liści palmowych- z całym szacunkiem dla tych co tak się ubierają bo nawet czasem im zazdroszczę. W dzisiejszych czasach przyłącze kablowe powinno być standardem, coraz więcej domów budowanych jest w stylu nowoczesnym, z różnymi bajerami, inteligentnymi instalacjami itp. a tu wstrętny przewód zwisa nam nad podjazdem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim się podłączysz musisz mieć projekt przyłącza, a na to możesz trochę poczekać, ja czekam już 2 m-ce i jeszcze nie jest gotowy podobnież to sporo papierologii. Potem musisz dostać pozwolenie na budowę (chyba jak masz gotowy projekt i masz instalacje zaprojektowane to wtedy bez pozwolenia tylko zgłaszasz- ale nie jestem pewny czy dotyczy to też wody).

 

Dzisiaj odebrałem projekt przyłącza, małe sprostowanie pozwolenie na budowę nie jest potrzebne do wodociągu. Jeszcze tylko czekam na zezwolenie na zajęcie pasa drogi czy jakoś tak bo główną linię wodociągową mam po drugiej stronie ulicy i trzeba będzie ją rozkopać. Z tego co powiedziała mi Pani od projektu osoba wykonująca przyłącze musi mieć jakiś certyfikat z wodociągów, żeby mogła podłączyć wodomierz a konkretnie jakieś plomby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...