Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

na pewno NIE polecam ABC Dachy do pokrycia dachu

bardziej nie słownych i nie konkretnych ludzi nie znam :(

 

Pozdrawiam

 

 

moja opinia jest bardzo podobna i jak widać nieodosobniona wiele rzeczy można zwalić na sezon (jakim w budownictwie jest jesień) ale przy zamówieniach za kilkadziesiąt tysięcy oczekuje się przynajmniej nie robienia z klientów baranów. ot co..

Pozdrawiam wszystkich budujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, wypożyczaliście zagęszczarkę w naszej okolicy?

Jakie są ceny?

Dzk

Mranisz

 

Witaj mranisz,

 

Ja szukałam zagęszczarki w zeszłym roku i najtaniej znalazłam w Łochowie (a właściwie to moja mama). Cen niestety nie pamiętam. Jutro zajrzę do magicznego notatnika może tam coś znajdę a pro po cen, jeśli jesteś wciąż zainteresowany :)

 

pozdrawiam,

dziona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję opinii na temat blachodachówki z firmy Kurp-Dach. Czy może ktoś ma jakieś doświadczenia??? Nic konkretnego na necie nie mogłam znaleźć... :(

Dostałam całkowitą wycenę z Kurp Dach (Kurpianka mat) i za materiały wyszło 29, 500 tyś za 350 m2 dachu. Wycena była robiona w styczniu tego roku. Dodam tylko że dach jest kopertowy bez żadnych okien, wykuszy itp.....Czy to jest dobra cena??

 

A może ktoś zechciałby polecić inna firmę/blachę?? Rozglądam się również za solidnymi dekarzami- sugestie mile widziane :)

 

 

Dzięki.

 

Dziona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję opinii na temat blachodachówki z firmy Kurp-Dach. Czy może ktoś ma jakieś doświadczenia??? Nic konkretnego na necie nie mogłam znaleźć... :(

Dostałam całkowitą wycenę z Kurp Dach (Kurpianka mat) i za materiały wyszło 29, 500 tyś za 350 m2 dachu. Wycena była robiona w styczniu tego roku. Dodam tylko że dach jest kopertowy bez żadnych okien, wykuszy itp.....Czy to jest dobra cena??

 

A może ktoś zechciałby polecić inna firmę/blachę?? Rozglądam się również za solidnymi dekarzami- sugestie mile widziane :)

 

 

Dzięki.

 

Dziona

 

Cześć, jak dla mnie to cena jest trochę hmmm........duuuuuuża, blacha kosztuje ok. 20-30 zł/m2 a u Ciebie wychodzi prawie 100zł/m2, może ze względu na kształt dachu policzyli mnóstwo odpadów, które można wykorzystać. Mój wykonawca wycenił mi na 100zł/m2 ale na gotowo: blacha, obróbki, robocizna, pewnie będzie trochę drożej bo w marcu blachodachówka zdrożała o 15%. Nawet blacha z górnej półki np: Lindab kosztuje ok 45 zł/m2.

Moim zdaniem powinnaś zrobić jeszcze kilka wycen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję opinii na temat blachodachówki z firmy Kurp-Dach. Czy może ktoś ma jakieś doświadczenia??? Nic konkretnego na necie nie mogłam znaleźć... :(

Dostałam całkowitą wycenę z Kurp Dach (Kurpianka mat) i za materiały wyszło 29, 500 tyś za 350 m2 dachu. Wycena była robiona w styczniu tego roku. Dodam tylko że dach jest kopertowy bez żadnych okien, wykuszy itp.....Czy to jest dobra cena??

 

A może ktoś zechciałby polecić inna firmę/blachę?? Rozglądam się również za solidnymi dekarzami- sugestie mile widziane :)

 

 

Dzięki.

 

Dziona

 

Zrób jak Piotrek napisał jeszcze kilka wycen nie zaszkodzi..Cena dachówki czy blachodachówki zależy również od ilości obróbek (np o systemu orynnowania i jego ilości itp). No i duży dach to duża cena:(

Różne opinie są o dachówce cementowej a zwykła to powinna być dobra 100 lat poleży ale też najlepiej pytać wykonawców na jej temat (nie jednego bo on będzie odradzał i polecał tą na której ma różne rabaty i profity)

I kolor radze dobierać do terenu bo jak gdzieś zadrzewienie blisko (np. brzózki) to mchem od północy zajdzie

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadamy wolne terminy na budowę od czerwca 2011.

Budujemy stany surowe, deweloperskie, lub pod klucz. Służymy pomocą również na etapie zakupu projektu i jego adaptacji, czy uzyskania finansowania.

Proponujemy atrakcyjne ceny. Wstępnie koszt budowy zawierający robociznę, materiały, nadzór Kierownika, zaplecze socjalne i magazynowe, obsługę geodezyjną dla:

- stanu surowego zamkniętego - 958 zł/m2 + VAT

- stanu deweloperskiego - 2 161 zł brutto/m2 + VAT

- stanu pod klucz z odbiorami - 2 425 zł brutto/m2 + VAT

Ceny do negocjacji po przedstawieniu szczegółowego projektu i uzgodnieniu rozwiązań projektowych, materiałów wykończeniowych, instalacji wewnętrznych.

Nie budujemy bez faktur dlatego jeśli myślisz o oszczędzaniu w ten sposób to raczej sobie oszczędź kontakt z nami. Stawiamy na wysoką jakość realizacji. Podstawą do roszczeń gwarancyjnych mogą być jedynie dokumenty potwierdzające wykonanie umowy. Nie wierz w to, że ktoś udziela gwarancji pisemnej jedynie na podstawie podpisanej umowy. Skoro umowa została podpisana, a nie zostały wystawione żadne dokumenty potwierdzające sprzedaż wykonanych prac, oznacza to że zlecenie nie zostało wykonane, a więc nie ma mowy o gwarancjach.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nas, referencjami, galerią zakończonych i bieżących realizacji na naszej stronie http://www.profihouse.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterek_Wołomin i wlasnydomek,

 

Dziękuję Wam bardzo za opinie. Chętnie popytam o wycenę innych wykonawców. Możecie mi polecić dekarza i blachodachówkę która jest godna uwagi? Myślałam o Plannja Regola ale z tego co wyczytałam na necie nie jestem pewna czy jest warta swojej ceny... ;/

 

A oto link do domku, który będziemy kryć :)

http://www.mgprojekt.com.pl/domki/sonet/rzuty.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterek_Wołomin i wlasnydomek,

 

Dziękuję Wam bardzo za opinie. Chętnie popytam o wycenę innych wykonawców. Możecie mi polecić dekarza i blachodachówkę która jest godna uwagi? Myślałam o Plannja Regola ale z tego co wyczytałam na necie nie jestem pewna czy jest warta swojej ceny... ;/

 

A oto link do domku, który będziemy kryć :)

http://www.mgprojekt.com.pl/domki/sonet/rzuty.php

 

Dach dosyć prosty więc cena nie jest chyba bardzo atrakcyjna.. jeśli inwestować w drogą blachę to chyba lepiej wybrać dachówkę(jakieś 100 lat poleży):)

blacha trochę mniej..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach dosyć prosty więc cena nie jest chyba bardzo atrakcyjna.. jeśli inwestować w drogą blachę to chyba lepiej wybrać dachówkę(jakieś 100 lat poleży):)

blacha trochę mniej..

Pozdrawiam

 

I tu wracamy do polemiki dachówka czy blacha :) głowa mnie boli jak sobie tylko pomyśle o za i przeciw.... :) w każdym bądź razie zdecydowaliśmy się na blachę i dlatego szukam czegoś rozsądnego w rozsądnej cenie :)

 

z pozdrowieniami,

dziona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Mój wykonawca wycenił mi na 100zł/m2 ale na gotowo: blacha, obróbki, robocizna, pewnie będzie trochę drożej bo w marcu blachodachówka zdrożała o 15%. Nawet blacha z górnej półki np: Lindab kosztuje ok 45 zł/m2.

Moim zdaniem powinnaś zrobić jeszcze kilka wycen.

 

A mogę poprosić o namiar do Twojego wykonawcy, jeśli jesteś z niego zadowolony :)

 

dzięki,

dziona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę poprosić o namiar do Twojego wykonawcy, jeśli jesteś z niego zadowolony :)

 

dzięki,

dziona

 

Mogę podać namiary ale najpierw niech skończy robotę u mnie, będzie można sobie obejrzeć jego robotę jeżeli się spodoba daję namiary. Chce mieć dowody na jakość jego pracy, żeby mi nikt nie zarzucił, że coś tam nie pasowało itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do wyboru pokrycia wiele osób kieruje się najpierw grubością portfela (co jest rzeczą raczej priorytetową) a dopiero później idzie jakość i rodzaj wybranego materiału na dach, jeśli chodzi o stopnie na których stawialibyśmy dachówkę ceramiczną, cementową lub blachodachówkę to niepodważalnie najwyższą jakość cechuje dachówkę ceramiczną (pominąwszy miedź czy tytan-cynk) która potrafi poleżeć na dachu grubo przeszło 100lat (jak drzewo tyle wytrzyma, jeśli chodzi o nie to przekroje powinny być odpowiednie do dachówki a inne do blachy), dachówka cementowa jest również uważana za długoletnie pokrycie choć nie tak jak ceramiczne, jest bardziej porowata, choć firmy stosują coraz to lepsze farby akrylowe do powlekania oraz bardziej krucha. jeśli chodzi o blachodachówkę to obecnie na rynku są popularne i warte polecenia blachy z 30 a nawet 50 letnią gwarancją wpływa na to grubość i rodzaj użytych lakierów ( np. Budmat, Plannja,Finish, Ruukki )

więc jeśli ktoś decyduje się na zakup blachodachówki proponuje zainteresować się właśnie tymi produktami, pozdrawiam i służę pomocą (mimo tego niepochlebnego wpisu na nasz temat, nadal nie wiemy o co chodzi? ale cóż jak to mawiał mój nauczyciel nawet czasami Mercedesy się psują, więc mogło się zdarzyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę podać namiary ale najpierw niech skończy robotę u mnie, będzie można sobie obejrzeć jego robotę jeżeli się spodoba daję namiary. Chce mieć dowody na jakość jego pracy, żeby mi nikt nie zarzucił, że coś tam nie pasowało itp.

 

I to mi się bardzo podoba!! Najpierw skończenie pracy a potem ocena :) Czekam z niecierpliwością na informacje.

życzę miłego wieczorku

dziona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...