Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Poszukuje namiarów na ekipę do ocieplenia budynku. Jak ktoś ma kogoś niedrogiego i sprawdzonego to niech się podzieli z ogółem ;-)

 

Ja mam super ekipkę-a dokładniej kobitkę i faceta, ale robią naprawdę dobrze. Właśnie kończą u mnie robić ocieplenie. Ściany są jak lustro, nie trzeba kłaść struktury wystarczy pomalować :) Tylko nie wiem jak stoją z terminami. Trzeba byłoby to z nimi uzgodnić, podobnie jak cenę. Namiar wysyłam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Andziu. Przeczytałam Twój dziennik.

Czy mogłabyś przesłać mi namiary na ekipy, które dobrze wspominasz? Jestem z grupy markowskiej i planuję zacząć budowę w przyszłym roku. Na razie, jak Ty-walczę z wielką wodą.

Jak zdróweczko?

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

Ja mam super ekipkę-a dokładniej kobitkę i faceta, ale robią naprawdę dobrze. Właśnie kończą u mnie robić ocieplenie. Ściany są jak lustro, nie trzeba kłaść struktury wystarczy pomalować :) Tylko nie wiem jak stoją z terminami. Trzeba byłoby to z nimi uzgodnić, podobnie jak cenę. Namiar wysyłam na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Andziu. Przeczytałam Twój dziennik.

Czy mogłabyś przesłać mi namiary na ekipy, które dobrze wspominasz? Jestem z grupy markowskiej i planuję zacząć budowę w przyszłym roku. Na razie, jak Ty-walczę z wielką wodą.

Jak zdróweczko?

Pozdrawiam

 

Hej GraMar wysłałam wiadomość na priv. A zdrówko-super-za dwa dni rodzę, a jeszcze wczoraj dopilnowałam wstawiania szamba, podłaczenia wody i takie tam :) Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

 

WYSTRZEGAJCIE SIĘ WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ GIERBLIŃSKI JACEK. FIRMA REMONTOWO – WYKOŃCZENIOWA Z WARSZAWA RADOŚĆ ul. Średnia 5 tel. 607864472!

NIERZETELNY, NIEKOMPETENTNY NIETERMINOWY A JEGO ROBOTA TO KPINA MÓWI, ŻE ZAKOCZY PRACE W 2 TYGODNIE A TRWAJĄ 2 MIESIĄCE, BO ZNADUJE INNEGO KLIANTA I ROBI NA DWA FRONTY.

U MNIE POŁOŻYŁ FUGĘ NA PODŁODZE 80 M2 I ZJAWIŁ SIĘ PO TYGODNIU ŻEBY JĄ DOCIERAĆ, OCZYWIŚCIE JUŻ CAŁA WYSCHŁA, WŻARŁA SIĘ W PŁYTKĘ I TRZEBA BYŁO CZYŚCIĆ „SZOPEM” A I TAK NIE DAŁO RADY DOCZYŚCIĆ. PŁYTKI ZNISZCZONE DO POPRAWKI FUGA A ON MÓWI ŻE NIE UMAWIAŁ SIĘ NA FUGOWANIE TYLKO UKŁADANIE PŁYTEK.

 

JEGO STRONA

http://www.jacek-gierbinski.tupolecam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ja bym na twoim miejscu po prostu zadzwonił i się zapytał u źródła. Albo zrób tak jak ja i przedstaw im projekt normalny taki z wentylacją grawitacyjną a potem firma która będzie ci instalację montować i tak zaplanuje to wszystko po swojemu.

 

Dzieki Marcelus. Kto Ci instalował wentylację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Marcelus. Kto Ci instalował wentylację?

 

Witam, kompleksowo wentylację z GWC robił mi Pan Andrzej Świderek z Wołomina z czystym sumieniem mogę polecić. Szybko i bezproblemowo, cenowo też byli bardzo konkurencyjni. Wycenę po zapoznaniu się z planem dostaniesz gratis. U mnie po zakończeniu pracy mimo że z powodu bardzo wysokiego poziomu wody gruntowej (GWC) mieli utrudnione zadanie nie doliczyli ani grosza. Telefon do Pana Andrzeja 501021091

 

Pozdrawiam

mmarcelus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów! Jestem nowa w grupie, więc chciałam się przywitać. Właśnie zakończyliśmy stan surowy otwarty - mamy zamiar wstawiać okna, czy możecie polecić sprawdzonego sprzedawcę?

 

Gdyby był ktoś zainteresowany używanymi stemplami, to polecam się, mam do sprzedania ok 290 szt - różne długości od 3 m - do 2,7 m. Cena 4 zł, dla kupującego wszystkie 3,5 zł. Kłaniam się raz jeszcze i zapraszam do zakupów :)

 

Info o deskach usunęłam, ponieważ właśnie się sprzedały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich z grupy "wołomińskiej" ;)

 

Na dniach kupuję działkę w Dobczynie i chciałbym na wiosnę stawiać na niej prefabrykowanego szkieletora w technologii kanadyjskiej.

Wybrałem sobie do tego Damira, bo blisko i przypadł mi do gustu bardzo projekt "Konkursowy", który oferują.

 

Chciałbym Was prosić o namiary na:

* geodetę, który szybko zrobi mi mapkę;

* kierownika budowy, który nie będzie się bał konstrukcji szkieletowej;

* namiary na ekipę która zrobiłaby mi ogrodzenie - na razie może to być siatka;

* namiary na koparę, która zrobiłaby mi drogę dojazdową do posesji - zdjęcie warstwy wierzchniej humusu + gruz;

* marcelus - czy Pan Andrzej Świderek z Wołomina ogarnie mi na etapie projektu temat wentylacji z rekuperacją i ogrzewaniem nawiewowym?

 

Ogólnie jeżeli ktoś może mi przybliżyć tematy związane z budową w Dobczynie, to prosiłbym o PW

 

Pozdrawiam

figer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z grupy "wołomińskiej" ;)

 

Na dniach kupuję działkę w Dobczynie i chciałbym na wiosnę stawiać na niej prefabrykowanego szkieletora w technologii kanadyjskiej.

Wybrałem sobie do tego Damira, bo blisko i przypadł mi do gustu bardzo projekt "Konkursowy", który oferują.

 

Chciałbym Was prosić o namiary na:

* geodetę, który szybko zrobi mi mapkę;

* kierownika budowy, który nie będzie się bał konstrukcji szkieletowej;

* namiary na ekipę która zrobiłaby mi ogrodzenie - na razie może to być siatka;

* namiary na koparę, która zrobiłaby mi drogę dojazdową do posesji - zdjęcie warstwy wierzchniej humusu + gruz;

* marcelus - czy Pan Andrzej Świderek z Wołomina ogarnie mi na etapie projektu temat wentylacji z rekuperacją i ogrzewaniem nawiewowym?

 

Ogólnie jeżeli ktoś może mi przybliżyć tematy związane z budową w Dobczynie, to prosiłbym o PW

 

Pozdrawiam

figer

 

Namiar na geodetę: http://www.geo-info.wolomin.pl/?file=kop1.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z grupy "wołomińskiej" ;)

 

Na dniach kupuję działkę w Dobczynie i chciałbym na wiosnę stawiać na niej prefabrykowanego szkieletora w technologii kanadyjskiej.

Wybrałem sobie do tego Damira, bo blisko i przypadł mi do gustu bardzo projekt "Konkursowy", który oferują.

 

Chciałbym Was prosić o namiary na:

* geodetę, który szybko zrobi mi mapkę;

* kierownika budowy, który nie będzie się bał konstrukcji szkieletowej;

* namiary na ekipę która zrobiłaby mi ogrodzenie - na razie może to być siatka;

* namiary na koparę, która zrobiłaby mi drogę dojazdową do posesji - zdjęcie warstwy wierzchniej humusu + gruz;

* marcelus - czy Pan Andrzej Świderek z Wołomina ogarnie mi na etapie projektu temat wentylacji z rekuperacją i ogrzewaniem nawiewowym?

 

Ogólnie jeżeli ktoś może mi przybliżyć tematy związane z budową w Dobczynie, to prosiłbym o PW

 

Pozdrawiam

figer

 

Ja właśnie kończę budowę w Rasztowie i mogę Ci polecić:

 

ekipę od ogrodzenia (u mnie też robili kompleksowo wykończeniówkę - a robią płytki, malowanie, ocieplanie poddasza, zabudowy k/g, itd.):

Pan Łukasz - 605 577 643

 

i Pana koparkowego (u niego też kupowałam piasek/ziemię/tłuczeń)

Pan Zawistowski - 602 577 206

 

mam też dobrego elektryka, gdybyś chciał

pozdrawiam

gunni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...