Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich z grupy "wołomińskiej" ;)

 

Na dniach kupuję działkę w Dobczynie i chciałbym na wiosnę stawiać na niej prefabrykowanego szkieletora w technologii kanadyjskiej.

Wybrałem sobie do tego Damira, bo blisko i przypadł mi do gustu bardzo projekt "Konkursowy", który oferują.

 

Chciałbym Was prosić o namiary na:

* geodetę, który szybko zrobi mi mapkę;

* kierownika budowy, który nie będzie się bał konstrukcji szkieletowej;

* namiary na ekipę która zrobiłaby mi ogrodzenie - na razie może to być siatka;

* namiary na koparę, która zrobiłaby mi drogę dojazdową do posesji - zdjęcie warstwy wierzchniej humusu + gruz;

* marcelus - czy Pan Andrzej Świderek z Wołomina ogarnie mi na etapie projektu temat wentylacji z rekuperacją i ogrzewaniem nawiewowym?

 

Ogólnie jeżeli ktoś może mi przybliżyć tematy związane z budową w Dobczynie, to prosiłbym o PW

 

Pozdrawiam

figer

 

Witam, ciężko mi się wypowiadać czy ogarnie temat w twoim przypadku z wentylacją czy nie, najlepiej zadzwoń do niego. Ale sądzę że bez problemu jest ci to w stanie zrobić. Z tego co pamiętam zajmują się nie tylko wentylacją ale także i ogrzewaniem.

 

Pozdrawiam

mmarcelus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowaliście dachówkę?, zależy mi na hurtowni która jak weźmie zaliczkę to zrealizuje zamówienie. Jaką dawaliście folię pod dach (membranę)?

 

Ja dachówkę kupowałem w Warszawie na Płochocińskiej w firmie MAŃK, mieli przynajmiej wtedy, najtańszą ofertę jaką znalazłem na dachówkę Creatona. Polecili mi również zaprzyjaźnioną ekipę do jej ułożenia która cenowo była konkurencyjna do innych ekip, a ja nie musiałem się już o nic martwić bo wszystkiego pilnowali sami, dostawy dachówki jak też sami domawiali jakieś braki. Posiadali windę którą sobie rozwozili dachówkę po dachu i w sumie bardzo szybko im to poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do sprzedania styropian fasadowy prosty firmy Knauf o grubosci 15cm około 20 paczek. W paczce 2 m2. Cena za paczke 40zł.

 

Dodatkowo posiadam 3 paczki styropianu Temoorganica 10cm - 35zł oraz jedna paczkę Austrotherm grubosc 2cm - 30zł. tez bez felca.

 

Z uwagi na to ze styropian został mi po wykonaniu elewacji to niektore paczki nie posiadają folii lub są trochę pobrudzone.

 

Odbior tylko osobisty w Woli Rasztowskiej. Tel. kont. 517-148-264

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam do sprzedania dwie pełne palety KRAVENTO GRANDE firmy LIBET

 

Jedna z palet w kolorze pastello, zaś druga w kolorach jesieni.

 

Towar pierwszego gatunku, niewykorzystany przy realizacji kostki na moim podwórku. Zależy mi na szybkiej sprzedaży dlatego cena jest promocyjna - 1 sztuka 4 zł, w palecie znajduje się 162 sztuki

 

Nie załączam zdjęć gdyż są w każdym katalogu firmy LIBET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do sprzedania około 20 paczek (w paczce 1,5 m2) styropianu fasadowego, jest to styropian grafitowy Termoorganika Platinum 0,032, grubość 18 cm + kołki Wkręt metu około 300 szt. Polecam! jest to naprawdę porządny towar i nie można go porównywać z zwykłym styropianem. Jest to pozostałość po mojej elewacji więc sprzedam bardzo tanio, gdyż jest mi zbędny a zajmuje miejsce. W razie pytań podaje telefon 503-012-950, styropian znajduje się w Tłuszczu

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umawiałam się na sześć wierceń za 1500 zł brutto, każde na głębokość 4 m, dwa wiercenia weszły tylko trochę-bo była głębiej cegła i gruz, czyli średnio 24 metry wiercenia za 1500 brutto.

Wyszło 1150zł brutto na fakturze do zapłaty.

Wiercenia były wykonywane ręcznie- nie było możliwości wjazdu na działkę ciężkim sprzętem z powodu głębokiego błota.

Jeśli jeszcze szukasz- napisz i podam na prywatnej wiadomości.

 

 

 

 

Potrzebuję zrobić badania geotechniczne na działce k./ Poświętnego, czy możecie kogoś polecić? Gdzie nie zadzwonię chcą po 600-700zł za otwór!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam prosbe o podanie informacji ile kosztowalo Was podstawienie kontenera na smieci budowlane. Z jakich firm korzystaliscie?

 

Pozdr.

 

Witam,

Cena kontenera w dużym stopniu zależy od lokalizacji, w Tłuszczu jak się dowiadywałem ceny się kształtują następująco firma MPK Ostrołęka za kontener 7m3 - 700 zł, Jurant za kontener 6m3 - 450, najtańsza oferta jaką znalazłem jest z firmy Grzybowski z Wyszkowa za kontener 7m3 życzą sobie 350 zł ale warunkiem jest żeby podstawić kontener załadować i odrazu zabrać śmieci, Pan z którym rozmawiałem zaproponował również za 30 zł pozbieranie i załadunek przez swoich pracowników. Firmy które wymieniłem są firmami działającymi w Tłuszczu, ale być może są jeszcze inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...