Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sprzedam stal zbrojeniową (pręty żebrowane) fi 10- pozostałość po budowie, w sumie ok. 90 szt o długości 12 mb (700 kg). Pręty są niepogięte.

 

ODBIÓR OSOBISTY W KOBYŁCE k. Wołomina.

MOŻLIWOŚĆ PRZECIĘCIA NA KRÓTSZY WYMIAR NA MIEJSCU.

 

CENA ZA 1 kg= 2,45 zł

 

KONTAKT: 506254510

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam stal zbrojeniową (pręty żebrowane) fi 10- pozostałość po budowie, w sumie ok. 90 szt o długości 12 mb (700 kg). Pręty są niepogięte.

 

ODBIÓR OSOBISTY W KOBYŁCE k. Wołomina.

MOŻLIWOŚĆ PRZECIĘCIA NA KRÓTSZY WYMIAR NA MIEJSCU.

 

CENA ZA 1 kg= 2,6 zł

 

KONTAKT: 506254510

PO DODANIU VATU KTÓRY NA PEWNO ODLICZYŁAŚ PODOBNA CENA STALI JEST NA SKŁADACH :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziękuję za odpowiedzi,

Owszem wszystko w umowie było, i ją podpisaliśmy - zaaferowani różnicą w cenie (ok 3 tys.). Różnica ta głównie wynikała z tańszej robocizny - no i teraz wiem dlaczego była ona tańsza...

Stan na dzień dzisiejszy wygląda tak, że już nie stuka i nie puka, bo Pan dekarz przyjechał i dokręcił to co nie było dokręcone, obiecał też że poprawi to co mi się nie podoba.

Pirawawa - dziękuję za podanie stawek - na pewno będą b. pomocne.

 

Czy ktoś jeszcze może podzielić się swoją wiedzą na temat stawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w Kobyłce. Szukam sprawdzonej solidnej ekipy i niepijącej, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.

Poszukuję również kierownika budowy z tych okolic.

Proszę o namiary na PW lub na forum. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w Kobyłce. Szukam sprawdzonej solidnej ekipy i niepijącej, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.

Poszukuję również kierownika budowy z tych okolic.

Proszę o namiary na PW lub na forum. Z góry dziękuje.

 

Będę miał do sprzedania pozostałości po budowie: stemple, deski, stal. Wszystko to sprzedam za 60-70% ceny normalnej. Jeśli byłbyś zainteresowany, to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał do sprzedania pozostałości po budowie: stemple, deski, stal. Wszystko to sprzedam za 60-70% ceny normalnej. Jeśli byłbyś zainteresowany, to zapraszam.

Jak możesz to napisz ile tego jest i skąd trzeba byłoby to odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunet z mojej strony deski są aktualne, cena, ilość, wymiary

 

Cena to połowa tego co sam płaciłem czyli 275zł/m3. Desek w sumie będzie z 5m3, ale ciężko oszacować (kupiłem dokładnie 7,5m3). Część desek (nawet powiedziałbym większość) jest długich czyli takich jak mi przywieźli z tartaku a część krótkich. Zrobię fotki i Ci prześlę, ale najwcześniej w sobotę.

 

Brunet - masz wybrane okna, bramę, drzwi?

 

Tylko okna, które chcę wstawić w marcu. Będą to najprawdopodobniej Vetrex na profilu Veka. Drzwi i bramy nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam do sprzedania troche stali, desek, bloczków. Jak ktoś jest zainteresowany to chętnie sprzedam.

 

Czy ktoś może mi polecić dobre i przedewszystkim sprawdzone ekipy z okolic do kostki brukowej, do zrobienia łazienek w gresie i do parkietu. Będę również potrzebował kogoś do zrobienia ogrodzenia więc również proszę o namiary.

 

Jeśli chodzi o firmę do budowy domu to mogę polecić tą, która budowała u mnie. Budowali do stanu deweloperskiego i muszę przyznać, że cała budowa przebiegła gładko i bez problemów. Bardzo solidna i dokładna ekipa, co do jakości robót ani ja ani kierownik budowy nie miał zastrzeżeń. Jak ktoś chce namiary to piszcie PW lub wyśle na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam pozostałości po budowie.

Stemple sosnowe 190 szt., wymiar od 270 cm, . Cena 4 zł/szt.

Garaż blaszany gat1., kupiony we wrześniu 2011 stan idealny wym. 2x3 m. Możliwość rozłożenia na czas transportu, cena 600 zł.

Odbiór Radzymin codziennie.

 

email: [email protected] tel. 692-442-669

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić wełnę w dobrej cenie? Chcę Isover Unimata lub Rockwoll Megarock 0,039 grubości 18cm. W Efekt w Zielonce jest po 18,80zł/m2, ale cenowo to żadna rewelacja...

 

Stemple prawie wszystkie sprzedałem, zostało ok. 50szt. Po deski kupiec przyjeżdża w sobotę, poszły po 300zł/m3. Desek będzie jeszcze z 1-1,5m3 do sprzedania. Stal sprzedam po 2200zł/t, mam 33 pręty fi12 i ze 20-30 fi6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...