Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

 

szukam osoby która zaprojektuje gaz na działce? Opiszcie proszę jak u was wyglądało podłączenie gazu ?

 

Dzk

Tomek

 

Witam,

Mi akurat projekt robił Gaz Media, a co do przebiegu całej procedury podłączania gazu od A do Z to najlepiej jest znaleźć firmę która w cenie załatwi wszystko :), czyli pozwolenia, geodetę, inwenteryzację i co tam jeszcze potrzeba. Mi robił Pan który pracuje w gazowni, i tak jak napisalem załatwiał mi wszystko a cena była bardzo konkurencyjna. Za 2300 zł prowadził gazociąg ziemią od skrzynki (skrzynkę sam montowałem) do kotłowni jakieś 20 m, do kuchni także ziemią około 20 m, i plus to co w środku około 10 metrów. Oprócz tego trzeba załatwić opinie kominiarską, która jest potrzebna do podpisania umowy z gazownią.

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mi akurat projekt robił Gaz Media, a co do przebiegu całej procedury podłączania gazu od A do Z to najlepiej jest znaleźć firmę która w cenie załatwi wszystko :), czyli pozwolenia, geodetę, inwenteryzację i co tam jeszcze potrzeba. Mi robił Pan który pracuje w gazowni, i tak jak napisalem załatwiał mi wszystko a cena była bardzo konkurencyjna. Za 2300 zł prowadził gazociąg ziemią od skrzynki (skrzynkę sam montowałem) do kotłowni jakieś 20 m, do kuchni także ziemią około 20 m, i plus to co w środku około 10 metrów. Oprócz tego trzeba załatwić opinie kominiarską, która jest potrzebna do podpisania umowy z gazownią.

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Możesz dać namiar na gazownika ? e-mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

szukam osoby która zaprojektuje gaz na działce? Opiszcie proszę jak u was wyglądało podłączenie gazu ?

 

Dzk

Tomek

 

Mi projekt robiła pani z Zagościńca 0601353860

co do gazowników to jest ich paru..

STD Nasiłowski Zielonka

Pan z Wołomina 0609618149

Nie polecam bezpośrednio gaz media bo drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Mi projekt robiła pani z Zagościńca 0601353860

co do gazowników to jest ich paru..

STD Nasiłowski Zielonka

Pan z Wołomina 0609618149

Nie polecam bezpośrednio gaz media bo drogo

 

dlaczego drogo?

Biorąc pod uwagę ile trzeba formalności załatwić to wydaje mi się że w gaz media jest ok. Równolegle z przyłączem gazu robię wodę i kanalizacje i koszty projektu plus cała procedura ekipy nadzór itd wydaje mi się ze szkoda zdrowia a max 500 zł może się zaoszczędzi i nawet nie wie czy to a czas tez kosztuje . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Sytuacja podbramkowa. Pilnie poszukuję kogoś, kto dosłownie dokończy daszek nad gankiem- 2,3 dni pracy. Chodzi o przygotowanie pod położenie blachodachówki. Dom w Woli Rasztowskiej. Ten nieszczęsny daszek wstrzymuje przykrycie dachu. Proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd braliściepustaki na budowę.

Potrzebuję Porotherm 25 na budowę. ??

 

Macie jakiś ciekawy namiar??

 

Jeśli chodzi o porotherm 25 to ja kupowałem w Wyszkowie na ulicy Serockiej 11 firma Agrobud, cenowo byli bezkonkurencyjni. Jeśli będziesz chciał do nich zadzwonić to wcześniej zorientuj się w cenach i transporcie, bo można się targować. Acha i stal mieli także najtańszą, a sprawdziłem chyba wszystkie składy w naszej okolicy, bo nie lubię przepłacać :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...