Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moi drodzy grupowicze powiedzcie mi skąd braliście beton na ławy? Czy w naszych okolicach mamy betoniarnie tylko w Tłuszczu i Radzyminie?

 

Ja brałem z Top-Jur. Cenowo wtedy byli najlepsi (płaciłem 250zł/m3 netto z pompą), beton też dobry, jedyne do czego mogę się przyczepić to terminowość i obsługa klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam warunki zabudowy:cool:

Nie wiem czy to reakcja na pismo które złożyłem do vice burmistrza, czy zbieg okoliczności, ale warunki zostały podpisane przez naczelnika 2 dni po złożeniu "pasztetu":rolleyes:

A najważniejsze że.......

ISTNIEJE REALNA SZANSA, ŻE W TYM ROKU JESZCZE STANIE SSO , A MOŻE NAWET ZAMKNIĘTY ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podzielę się zebranymi informacjami.

 

B20 - cena z pompą:

- Radzymin (z kilku źródeł słyszałem że mają na prawdę dobry beton) - 295 zł/m3 (w to wliczona jest pompa i 8% vat)

- Tłuszcz (tu ktoś ostatnio pisał że mają dobry beton, kiedyś ktoś mi opowiadał że kierownik zrobił "odstrzał" z betonu na ławy i wyszła tragedia) - 240 zł/m3 + 350 pompa

- Kobyłka (Top-Jur) - 307 zł/m3 (powiedzieli 250m3, zapytałem się czy na gotowo - to powiedzieli że jeszcze Vat 23%) i dodatkowo pompa 35 zł/m3

- Marki MBT (powiedzieli że trochę daleko) 315 zł/m3 + 600 ł pompa

- Marki (koleś z allegro więc nic o nim nie wiem)- 225 zł/m3 (jako że bez vatu, to koleś nie daje żadnego certyfikatu na beton) + 400 zł pompa

 

Trochę się boję brać z nieznanego źródła, więc chyba zdecyduję się na Radzymin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam przyczepę kempingową,

 

Przyczepka 3/4 osobowa idealna dla ekipy budowlanej. W pełni sprawna z działającymi lodówką, kuchenką.

Do obejrzenia w Marianowie koło Leszna.

Sprzedam kompletną skrzynkę elektryczną (stan - jak nowa) wraz ze słupem i pełnym okablowaniem po prowizorce budowlanej.

 

https://picasaweb.google.com/102257636504530932414/9Kwietnia2012?authkey=Gv1sRgCLj3-Nmtt4ufywE

 

Wojtek

504166524

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta skierowana jest do odbiorców indywidualnych, deweloperów oraz instytucji. Specjalizujemy się w projektowaniu pomieszczeń mieszkalnych, rezydencji, apartamentów a także wnętrz użyteczności publicznej takich jak biura, restauracje, bary i sklepy. W zależności od potrzeb i rodzaju inwestycji istnieje kilka sposobów realizacji projektu mogą to być: porada, szczegółowy projekt wraz z rysunkami technicznymi oraz wizualizacjami, lub rozbudowana forma współpracy opierająca się na projekcie z nadzorem autorskim. Na każdym etapie prac służymy radą i swoim doświadczeniem. Szczegółowe informacje dotyczące cen oraz terminów realizacji uzyskacie Państwo pod nr telefonu 660 40 29 43 lub pod adresem internetowym [email protected]

 

poniżej linki do moich realizacji

 

 

https://plus.google.com/photos/109859366705135248504/albums

https://www.facebook.com/fabrykawnetrz1/photos

http://www.fabryka-wnetrz.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania prowizorke elektryczna: Skrzynka i słup - MARKI

Sprzedam słup elektryczny betonowy razem z kompletnie wyposażoną skrzynką (bezpieczniki, włączniki, gniazda zwykłe i siłowe - wystarczy zamontować licznik ze stoenu). Dodatkowo wszystkie kable łączące skrzynkę po słupie i dalej do przyłącza kilka(naście) metrów dodaje do kompletu. ZN 10

Idealny na prowizorkę budowlaną. Zdjęcia na meila. 504-12-77-50 cena 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj rafal19111,

Czy może jesteś już po tynkach? Tynkarz godny polecenia? Jeśli tak to proszę o namiary.

Dziękuję.

 

Podaje namiar na sprawdzonego tynkarza - tynki cw zacierane kwarcem. Super jakosc. Co prawda wykonuje je starszy pan, wobec czego moze nie robi bardzo szybko - za to baaardzo dokladnie. Pan Kazimierz 505 632 620 Gdyby byl ktos zainteresowany, mozna powolac sie na Jacka od poddaszy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...