Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

Bylismy razem posprzątac i odkurzyc przed cyklinowaniem parkietu, w domu ciepło pusto, cicho tylko strzela w kominku. I tak jakos się porobilo, że to był najlepszy s.. od kilku lat. :oops: :oops: :oops: A wiecie jak to podładowuje :D :D :D

 

Każdy z nas liczy na świąteczną premię, Wciornastek już dostała, hehe.

 

Kurcze, a my nie mamy kominka :o Przy piecu gazowym to pewnie nie to samo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bylismy razem posprzątac i odkurzyc przed cyklinowaniem parkietu, w domu ciepło pusto, cicho tylko strzela w kominku. I tak jakos się porobilo, że to był najlepszy s.. od kilku lat. :oops: :oops: :oops: A wiecie jak to podładowuje :D :D :D

 

Każdy z nas liczy na świąteczną premię, Wciornastek już dostała, hehe.

 

Kurcze, a my nie mamy kominka :o Przy piecu gazowym to pewnie nie to samo :wink:

Marzin, jak spowodujesz, że piec będzie strzelał to kto wie :lol:

Tylko pamiętaj, jeszcze jakieś deski na podłogę :wink:

 

Wciorniastku, dzięki za super rozpoczęcia dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy razem posprzątac i odkurzyc przed cyklinowaniem parkietu, w domu ciepło pusto, cicho tylko strzela w kominku. I tak jakos się porobilo, że to był najlepszy s.. od kilku lat. :oops: :oops: :oops: A wiecie jak to podładowuje :D :D :D

 

Uuuu 8) 8) 8) Wciornastek niech fala ciepła z (spod?) Waszego kominka spłynie na północ (jeno 2 km do Golenhofen). U mnie chłopaki od dziś miały stawiać kominek; na Sylwestra miało być tak romantycznie - a tu klops, przyjechałem, kominkarze nie dojechali, i gapiłem się SAM na rurę wystającą z podłogi :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
ja myślałam, że to tylko mnie tak wywiało,a tu widze wątek przymarł?Haloooo ja powracam do rzeczywistości budowlanej i wybieram sprzęt do kuchni, zaczynam myśleć o tarasie i podjeździe,a w sumie nic do łazienek nie jest kupione, no nic...trzeba zakasać rękawy i wziąć się do pracy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałam, że to tylko mnie tak wywiało,a tu widze wątek przymarł?Haloooo ja powracam do rzeczywistości budowlanej i wybieram sprzęt do kuchni, zaczynam myśleć o tarasie i podjeździe,a w sumie nic do łazienek nie jest kupione, no nic...trzeba zakasać rękawy i wziąć się do pracy :lol:

 

Natusku u mnie kolejnośc nieco odwrotna. Podjazdy zaś potem :wink: Taras jest ale bez płytek. Na razie do garazu trza windą podjechać. Ale za to łazienki skończone, meble do kuchni tylko montować. Jutro szafy i jeszcze w końcu drzwi.

W weekend ostatnie malowanki kuchni. I tak cichutko może za dwa tygodnie przeprowadzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szczęśliwcy. Jak ja Wam zazdroszczę.

My celujemy w początek czerwca. Damy radę, o ile nareszcie nam prąd doprowadzą - czekamy od roku :evil:

Wciornastek, jak już będziesz "na miejscu" to chyba Cię kiedyś porwę siłą na krótką przejażdżkę do Golęczewa. Cel towarzyski i zarazem interesowny - liczę na kilka porad Najlepszego Ogrodnika co do prac ziemnych :wink:

pozdrówka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam ziomków :)

Będę was podczytywać na razie jestem na etapie projektu i pozwolenia na budowę :( Szukam ekipy murarzy może ktoś kogoś poleci ?

Jestem z pod poznania, pozdrawiam wszystkich :)

 

Witaj. Zajrzyj lepiej tu:

wiosna 2007

 

albo tu:

NOWA 2008

 

albo tu:

jesień 2007

 

albo może tu:

Czerwonak-Poznań

 

do wyboru do koloru

a ten wątek bla, bla, bla ( pamiętam czasy jego świetności :roll: ) trochę kuleje, choć może znów się ożywi :roll: :wink: :D

 

No a u Was jak? Jaki etap? Bo ja to już całkiem zaległości na forum narobiłem i kompletnie nie wiem co się dzieje...

 

dopiero dach.......a co u Ciebie???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...