Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

natus- kucyka mialam na mysli :o słodki Jezu to chyba jakas choroba psychiczna, a moze s uwsteczniam :o

 

mimo obciachu pozdrawiam goraco :-)

 

ładnie ładnie!!! gratulacje! czy z karłowic widać cie?? :wink:

 

jak się jest na motolotni, to widać 8) i Brzydlaka i mnie :wink: a generalnie to: ja łoś, sąsiad kucyk, to może i osiołek się jakiś znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p we wtorek stane s szczesliwa posiadaczka stropu :-) wspaniale. i moze nawet dekarz przyjedzie wczesniej jesli murarze wyjada w polowie kwietnia. zebym tylko tego dozyla i oni tez :-)

 

 

pogoda sprzyja. mam nadzieje ze wszyscy milczacy zawziecie buduja :-)

 

pozdrowienia z głównej ;-)

 

Budują, budują. Nawet dachy robią!

 

Ale dajecie czadu z tą budową! Nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin -dzis liczylam, ze dni roboczych na budowie spedzili 7. Gdyby nie 2 dni przestoju przez kierbuda i tydzien zlej pogody to pewnie mielibysmy juz wiezbe. ale co s stalo... jutro po zalewaniu chlopaki tez wyjezdzaja. sa bardzo romantyczni i co 4 dni musza jezdzic do domu wiadomo w jakim celu ;-)

Romantycy mówisz. Pewnie jadą się z kolegami nawalić, z żonami się pokłócić

 

 

sorki ze s tak chwale ale nie moge s nacieszyc :-)

A dziennik to ksiądz?

 

Marzin- widze ze powaznie sam dach składasz ;-) moze w nastepnym sezonie dorobisz jako dekarz ;-) Zycze szczescia i pomyslnych wiatrow (hi hi) i zebys pozniej sam nie musial gipsu zakladac :-)

Kurcze, nie straszcie mnie tak. Bo niedługo na drabinę nie wlezę!

 

No i nie dziękuję... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pogoda sprzyja. mam nadzieje ze wszyscy milczacy zawziecie buduja :-)

 

pozdrowienia z głównej ;-)

 

pozdrawiam gorąco. Mam już coraz mniej okazji o pisania. :( U nas totalny zastój bez światełka w tunelu, oj trzeba będzie legitymację grupową oddać :(

 

krys glowa do gory !

ja tez mam dola, ladna pogoda a na dzialce begienko czekam teraz az wody troche opadna zeby mogl ziemie wymienic na glebokosc 2,7 m :o

i zaplacic za to przeszlo 10 kawalkow :(

 

10 patoli pojdzie w bloto doslownie - mam ndzieje ze starczy :(

gdyby nie kredyt to mialbym luz a tak cisnienie jest wysokie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozdrawiam gorąco. Mam już coraz mniej okazji o pisania. :( U nas totalny zastój bez światełka w tunelu, oj trzeba będzie legitymację grupową oddać :(

 

Nic nie działacie? Coś tam pewnie myślicie na temat "innych" opcji, co?

Pisz co tam rozważacie, może akurat ktoś z forum w czymś pomoże...

 

No i uszy do góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

 

pozdrawiam gorąco. Mam już coraz mniej okazji o pisania. :( U nas totalny zastój bez światełka w tunelu, oj trzeba będzie legitymację grupową oddać :(

 

Nic nie działacie? Coś tam pewnie myślicie na temat "innych" opcji, co?

Pisz co tam rozważacie, może akurat ktoś z forum w czymś pomoże...

 

No i uszy do góry!

 

Dokładnie, USZY DO GÓRY i zaraz tu krys1 pisz w czym problemy to forum doradzi jak trzeba.

Ja własnie przy szklaneczce whisky złożyłem wniosek do Gazowni w sprawie warunków przyłączenia 8)

i tak żeśmy z 4 godzinki roprawiali nad tym wnioskiem :lol:

i buteleczka pękła, a ja przez to jutro do Gazowni nie musze sie fatygować, wniosek sam sie pofatyguje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio mam słaby dostęp do Internetu więc mało pisze. U nas troszkę się posunęło do przodu czyli mamy projekt oddany nawet do adaptacji ale nie mamy murarzy żadnej ekipy nie mam nawet komu dać projektu do wyceny wkurza mnie ta całe błędne koło spokoju nie doznam tak szybko.

Poratujcie mnie jakimiś namiarami Bardzo proszę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio mam słaby dostęp do Internetu więc mało pisze. U nas troszkę się posunęło do przodu czyli mamy projekt oddany nawet do adaptacji ale nie mamy murarzy żadnej ekipy nie mam nawet komu dać projektu do wyceny wkurza mnie ta całe błędne koło spokoju nie doznam tak szybko.

Poratujcie mnie jakimiś namiarami Bardzo proszę :cry:

 

Zadzwoń do Bartka znanego z forum, miał tam jakieś wolne terminy

Bartek Sekowski 695 476 453

 

i może jeszcze tu (namiary z forum) Józef Miller 696 414 136

 

Nic nie działacie? Coś tam pewnie myślicie na temat "innych" opcji, co?

Pisz co tam rozważacie, może akurat ktoś z forum w czymś pomoże...

 

Działamy tzn. siwiejemy. A tak poważnie to faktycznie desperacko

1. szukamy projektu małego parterowego domku (gdyż lepiej stracić na nowym projekcie niż miliony podczas budowy) ale serce się ściska bo tamten projekt był taki kochany i przemyślany i zaplanowany jak dziecko :wink:

2. robimy rozeznanie czy nie tańsza będzie budowa z drewna lub keramzytu po tych skokach cenowych tradycyjnych materiałów.

 

Kristofuros, Misiak, Brzydlak dzięki za kolejne dobre słowa

 

ja tez mam dola, ladna pogoda a na dzialce begienko czekam teraz az wody troche opadna zeby mogl ziemie wymienic na glebokosc 2,7 m

i zaplacic za to przeszlo 10 kawalkow

 

Misiak Ciebie to dopiero trudno pocieszyć, zastanawiam się co Ci tu napisać dla wsparcia ale nic nie mogę wykrzesać, no może to: musi być dobrze!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

2. robimy rozeznanie czy nie tańsza będzie budowa z drewna lub keramzytu po tych skokach cenowych tradycyjnych materiałów....

Zerknij tutaj:

http://www.budujemydom.pl/cozaile/sciany_stropy_scianki/technologia_murowana_technologia_szkieletowa/

tu masz porównanie kosztów budowy ścian w różnych technologiach ( niedawno uaktualniany artukuł) i akurat to co rozważasz nie jest dobrym wyborem ekonomicznie. Najtaniej teraz z betonu komórkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. robimy rozeznanie czy nie tańsza będzie budowa z drewna lub keramzytu po tych skokach cenowych tradycyjnych materiałów....

Zerknij tutaj:

http://www.budujemydom.pl/cozaile/sciany_stropy_scianki/technologia_murowana_technologia_szkieletowa/

tu masz porównanie kosztów budowy ścian w różnych technologiach ( niedawno uaktualniany artukuł) i akurat to co rozważasz nie jest dobrym wyborem ekonomicznie. Najtaniej teraz z betonu komórkowego

Ale jak się spojrzy na konkretne wyliczenia dla konkretnego domu to najtaniej wypadły pustaki styropianowe i silikaty :p

 

Krys, że mały domek to się zgadzam, ale czy zaraz parterowy? Pamiętaj że przy parterowym masz większy koszt fundamentów i większy koszt dachu (drewno teraz koszmarnie drogie :(), oczywiście z drugiej strony oszczędzasz na stropie i schodach (a beton też podrożał). Tak naprawdę to najważniejsza jest wielkość i prostota (papa balkony, wykusze, lukarny) niż to czy parterowy czy z poddaszem. Trzymam kciuki za powodzenie akcji "nowy projekt" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...