Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

brzydlak

To za iile Ci wyjdzie dach razem za komplet?

Ja szacuję: wiezba, łaty i kontr, deskowanie, dachówka - taka jaką chce inwestorka, okna połaciowe, rynny i robocizna to 60 kpln :o :evil: :evil: :evil:

toż to prawie 20% całości.

Walczę ze sobą: deskować czy nie.

Ta dachówka czy tańsza. Ehhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak niebudowlanie jakby ktos mial czas i checi w niedziele to zapraszam na mecz zuzlowy z Lotosem Gdansk na stadion na Golecinie na 15.00

 

Brachol!!! Toś Ty też żuzlowiec???!!! W Poznaniu się uchowałeś, w mieście bez żużlowych tradycji???

 

Teraz już nie, bo i daleko i brak czasu, ale średnia szkoła, studia nie odpuściłem żadnego meczu w Gorzowie. Teraz muszę się nastawić, że Stal już nię będzie "moja", tylko Milin Team :D

 

Do rzeczy. Będę na meczu. Browara jakiegoś wypijemy?? Bo ja stadion mam pod nosem, z okna widzę jupitery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze to moj pies.duzo zre i duzo szczeka wiec czesto zbiera kopy pod stolem

Ale o co chodzi??

 

Brzydlak, Wasz dach będzie kosztował więcej 20 patyków??? Toż to koszt całego mojego dachu :o

Jaka to dachówka, bo 55 złociszy za m2 to dużo. Wogóle jestem oszołomiony, w cenie całego Waszego dachu ja mam stan surowy zamknięty mojego domu!

 

Jacie kręcę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachol!!! Toś Ty też żuzlowiec???!!! W Poznaniu się uchowałeś, w mieście bez żużlowych tradycji???

Do rzeczy. Będę na meczu. Browara jakiegoś wypijemy?? Bo ja stadion mam pod nosem, z okna widzę jupitery.

ja to zuzlowiec jestem ale taki troche z krotkim stazem 8) szwagier mnie jakos tak wciagnal (szwagier jest z Gniezna)

Co do browara to zawsze moge wypic tylko ze na stadionie nie mozna tylko w tym ogrodku przy wejsciu a co do jupiterow to ja tez prawie widze z okna tylko mi blok zaslania :) z tego co piszesz to mieszkamy blisko siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za milczenie wszystkich którzy się do mnie zwracali, ale w robocie mama małą polkę-galopkę a w domu kiedy już mam czas czyli późnym wieczorem, to już na komputer nie mogę patrzeć.

Nie mniej jestem i żyję (jeszcze...)

jakby co to proszę powtórzyć pytania jeśli jeszcze jakieś do mnie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoczykij,

i co - zdecydowałeś się na keramzytobeton? Mamy tego samego wykonawcę, podpisaliśmy z nimi umowę :) i też proponują nam kera (na razie jeszcze nie zamówiony bo nie mamy PNB ale lada chwila trzeba będzie sie zdecydować ostatecznie). Co do keramzytu to słyszałem niemal same dobre opinie, zastanawiałbym się tylko nad marką - proponują od Muchy (http://www.mucha.com.pl), nie udało mi się dotrzeć do nikogo kto by z tego wybudował dom. Ale podobno inne materiały od Muchy są OK.

Keramzytobeton zamówiony u Muchy ma być na początek maja - miałem nadzieję, że do tego czasu będę już miał ściany fundamentowe, ale chyba nic z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare obiecane

http://images21.fotosik.pl/220/09014ffbd54b893em.jpg

przydaje się dość mocno, co prawda dzięki nemu udało mi się zgubić telefon z większością ważnych budowlanych numerów telefonów :evil: i teraz się męczę z odzyskiwaniem...ale radości z niego dużo (a taki mały) :lol:

ale na żużel, to ja się tym nie wybiorę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

poszukuje sprawdzonej ekipy do zrobienia fundamentu okolice POZNANIA

dziękuję za pomoc :)

napisz na kiedy ten fundament bo jakby co to mam jedna znajoma solidna ekipe

 

zakładam, że do lipca dostanę pozwol. na budowę czyli fundament można kopać gdzieś sierpień/ wrzesień...

choć czuję przez skórę że moje problemy z budowaniem dopiero się zaczynają. Ale pewnie fundamenty można zrobić tak czy inaczej... :)

Brachol, a będziesz może na zlocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare obiecane

http://images21.fotosik.pl/220/09014ffbd54b893em.jpg

przydaje się dość mocno, co prawda dzięki nemu udało mi się zgubić telefon z większością ważnych budowlanych numerów telefonów :evil: i teraz się męczę z odzyskiwaniem...ale radości z niego dużo (a taki mały) :lol:

ale na żużel, to ja się tym nie wybiorę :wink:

Noooooo, chylę czoło :wink: Też kiedyś taki chciałem kupić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...